Tipy na športové rande v Martine

Tipy na športové rande v Martine

Kam vyraziť v Martine na rande do mesta alebo do prírody? Inšpirujte sa našimi tipmi!

Prechádzka po Mestskom parku

Mestský park v Martine je krásny a rozsiahly park, ktorý ponúka ideálny priestor na oddych, relaxáciu, prechádzky v prírode, ale aj vaše randenie. Park sa nachádza v centre mesta Martin a je ľahko dostupný pešo aj MHD. Mestský park je pokojným miestom. Môžete sa prejsť po upravených cestičkách, posedieť na lavičke a vychutnať si pokoj a krásu parku. Je to tiež ideálne miesto pre piknik pri jazierku alebo leňošenie na deke. Park je plný stromov, kvetov a zelene. Užite si oázu pokoja v srdci mesta Martin pri bližšom poznávaní vášho partnera (vašej partnerky).

Turistika v Malej Fatre

Mesto Martin je obklopené krásnou prírodou. Ak máte teda radi dlhšie a náročnejšie prechádzky, vydajte sa na turistický výlet do Malej Fatry a užite si dych vyrážajúce výhľady. Malebné hory Malej Fatry ponúkajú množstvo turistických trás rôznych obtiažností, od ľahkých prechádzok po náročnejšie výstupy na vrcholy. Spoločná túra posilňuje tímového ducha a umožňuje si užívať krásu prírody. Počas prechádzky budete mať navyše dostatok času na to, aby ste prebrali svoje životy a plány do budúcna.

Cyklovýlety po okolí

Okolie Martina je pretkané sieťou cyklotrás, ktoré vedú ako malebnou krajinou, tak mestským prostredím. Nájdete tu cyklotrasy pre všetky úrovne cyklistov. Môžete si vybrať z pohodových trás vedúcich po rovine pozdĺž rieky Turiec, alebo z náročnejších trás vedúcich do kopcov Turčianskej vrchoviny. Vyberte si trasu podľa vašej kondície a užite si deň objavovaním krás regiónu na bicykli.

Piknik pri vodnej nádrži Teplička

Vodná nádrž Teplička ponúka jedinečnú kulisu pre nezabudnuteľné rande plné romantiky. Vďaka svojej polohe neďaleko Martina je ľahko dostupná a stáva sa ideálnym cieľom pre výlet s vašim milovaným človekom. Nádrž Teplička je obklopená lesmi a horami. Ponúka úchvatné panoramatické výhľady. Prejdite sa ruka v ruke po upravenej cestičke vedúcej pozdĺž brehu a kochajte sa trblietavou vodnou plochou. Rozprestrite si deku na trávnatom brehu a užite si piknik s lahodnými dobrotami a osviežujúcim nápojom za zvuku vtáčieho spevu. Prenajmite si loďku alebo vodné bicykle a vydajte sa na plavbu po hladine jazera. Vychutnajte si pokoj a súkromie a užite si vzájomnú spoločnosť v romantickej atmosfére. Počas pikniku sa môžete v nádrži vykúpať. A pokiaľ budete mať dostatok času a nebudete sa ponáhľať domov, počkajte na západ slnka a pozorujte, ako sa obloha sfarbí do ohnivých farieb a sfarbí vodnú hladinu do magického svetla.

Lyžovanie v Martinských Holách

Ste milovníci zimných športov? Pokiaľ áno, tak si užite spoločné rande na snehu. V zimných mesiacoch ponúkajú Martinskej Hole ideálne podmienky na lyžovanie a snowboarding. Spoločne strávený deň na svahoch môže byť vzrušujúce a plný zábavy.

Rande na bowlingu

Bowling je skvelý spôsob, ako si užiť s partnerom aktívny zábavný večer. V Martine sa nachádza niekoľko bowlingových centier, ktoré ponúkajú príjemné prostredie a širokú ponuku služieb. Bowling je hra, ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie a úrovne fyzickej zdatnosti. Môžete si zahrať sami dvaja, alebo s priateľmi, ak ich na svoje rande prizvete. Po hre si môžete oddýchnuť v lounge zóne, porozprávať sa s partnerom, dať si drink alebo niečo dobrého na jedenie.

Romantické rande v Turčianskej záhrade

Turčianska záhrada v Martine je ideálnym miestom pre romantické rande v krásnom prírodnom prostredí. Táto rozľahlá záhrada s bohatou históriou a krásnou vegetáciou ponúka veľa možností, ako stráviť príjemné popoludnie alebo večer s vašim milovaným človekom. A ako by mohlo vaše rande v Turčinaskej záhrade vyzerať? Prejdite sa po parku a kochajte sa krásnou kvetinovou výzdobou a tienistými zákutiami. Poseďte si na lavičke pri fontáne a vnímajte upokojujúci zvuk tečúcej vody. Rozprestrite deku na trávnatom ihrisku a užite si piknik s lahodnými dobrotami a šampanským. Preskúmajte menej známe cestičky a zákutia parku a užite si pokoj a súkromie. Navštívte miestny skleník a objavte exotické rastliny a kvety. V Turčianskej záhrade sa koná mnoho zaujímavých výstav, ktoré vám spríjemnia rande. Vytvorte atmosféru s hudbou, ktorá vám obom pripadá príjemná.

Príroda ponúka nádherné miesta na prechádzky a výlety. Ak by ste ale radšej vyrazili na prvé rande do mesta za kultúrou, do kaviarne na niečo dobré alebo do reštaurácie na obed alebo večeru, pozrite sa na naše ďalšie tipy na zoznamovanie v Martine. Možností, kam pozvať partnera alebo partnerku existuje nespočet. Záleží teda len na vás dvoch, kam vyrazíte na prvú schôdzku a kam potom na tú ďalšiu!

Prajeme vám veľa šťastia pri zoznamovaní!


Podobné články

O čom sa baviť na rande?

Chystáte sa na rande? Ste nervózni, pretože nemáte potuchy, o čom budete so svojou polovičkou hovoriť? Nevešajte hlavu. Poradíme vám, o akých témach je vhodné baviť sa na prvom rande.

Zoznamovanie na internetových zoznamkach nie je podvod!

Našli by ste si radi konečne toho pravého / tú pravú? Skúste to na zoznamke. Nenechajte sa odradiť negatívnou kritikou niektorých užívateľov. Presvedčíme vás, že zoznamovanie na internete je úplne bezpečné. Stačí, keď si dáte trochu pozor a hlavne, keď si vyberiete tú správnu zoznamku!

Nebuďte na Valentína sami. Zoznámte sa!

Trápi vás myšlienka, že sviatok zamilovaných je už za dverami a vy stále nemáte nikoho, s kým by ste tento deň oslávili? Alebo snáď na niekoho už nejaký ten piatok myslíte a nemáte dostatok odvahy povedať mu, čo k nemu cítite? Potom nastala tá pravá príležitosť dať svoje city najavo.

Pravidlá randenia

Randenia malo odjakživa určité pravidlá, ktoré bolo dobré dodržať. Lenže tým, ako sa zmenila doba, v ktorej žijeme, tak sa zmenil aj spôsob, podľa ktorého sa ľudia zoznamujú. V prvom rade ide o moderné zoznamovacie technológie, ktoré kedysi neboli k dispozícii, v druhom rade aj o to, ako samotné zoznamovanie prebieha. Ako ste na tom vy? Uprednostňujete radšej klasické osobné stretnutie alebo zoznamovanie cez internet?

5 prekvapivých vecí, ktoré muži zbožňujú na nežnom pohlaví

Aj samotní muži sami seba delia na horňákov a dolňákov. Presnejšie povedané, robia si z toho srandu. Existuje oveľa viac vecí, ktoré sa im na ženách páčia. Ak premýšľate nad širokou panvou, alebo dlhými vlasmi, budete prekvapení. Nejedná sa len o fyzický vzhľad. Čo muži na ženách zbožňujú?

Slovníček internetového randenia

So stále vzrastajúcou obľubou internetového zoznamovania bolo len otázkou času, kedy získa online hľadanie partnera vlastný slovník výrazov. Nemôže za to samozrejme len samotné zoznamovanie. Vek mobilov a rýchla komunikácie nahráva cudzím výrazom, ktorej Čeština ani Slovenčina nestačí v prekladaní. Viete o aké názvy ide?

Najnovšie články

Zoznamovanie v Poprade v rôznych fázach života

Zoznamovanie je dôležitou súčasťou ľudského života, či už sa jedná o mladistvých, užívateľov stredného veku alebo seniorov. V každej fáze života sa však líšia preferencie a prístup k zoznamovaniu.

5 tipov kam pozvať partnera (partnerku) v Martine na večeru?

V Martine sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše spoločné rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipomi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej polovičky.

5 tipov, kam v Trnave na večeru

Večera v elegantnej reštaurácii s lahodným jedlom a príjemnou obsluhou môže byť skvelým spôsobom, ako si rande spríjemniť a ako zapôsobiť na svojho partnera. Skúste si to zjednodušiť tým, že pre svoje prvé rande vyberiete správny podnik.

7 tipov na kultúrne rande v Banskej Bystrici

Pri výbere kultúrneho rande je dôležité zohľadniť záujmy oboch partnerov. Pokiaľ si vyberiete aktivitu, ktorá Vás bude oba baviť, máte veľkú šancu, že Vaše rande dopadne na jedničku a že si spoločne dohodnete termín, kedy sa znova uvidíte.

Tipy na originálne romantické rande v Banskej Bystrici

Chcete pozvať partnera alebo partnerku na nejaké netradičné rande v Banskej Bystrici? Neviete kam? Poradíme Vám!

5 tipov kam pozvať partnera (partnerku) v Poprade na večeru?

V Poprade sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej polovičky.