5 tipov kam pozvať partnera (partnerku) v Poprade na večeru?

5 tipov kam pozvať partnera (partnerku) v Poprade na večeru?

V Poprade sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej polovičky.

PREZO Restaurant

PREZO Restaurant v Poprade je moderná a elegantná reštaurácia, ktorá sa nachádza v centre mesta. Ponúka vynikajúcu gastronómiu s dôrazom na čerstvé a lokálne suroviny. Menu reštaurácie je inšpirované modernými gastronomickými trendmi a ponúka široký výber predjedál, polievok hlavných jedál a dezertov. Menu reštaurácie sa mení v závislosti od sezóny a dostupnosti surovín. Okrem dennej ponuky si môžete vybrať aj zo stáleho jedálneho lístka. Na výber budete mať z celého radu tradičných slovenských pokrmov, šalátov, burgerov, steakov alebo jedál inšpirovaných zahraničnou kuchyňou. Posedieť môžete v klasickej reštaurácii, ale aj v zimnej či letnej terase. Pokiaľ chcete spojiť gastronomický zážitok so zábavou, zájdite si tu do letného kina, ktoré je prevádzkované na letnej terase alebo v piatok večer na Quiz show. Nezabudnite si zarezervovať svoje miesta nielen na tento sprievodný program, ale aj k stolu.

Hodovňa Poprad

Hodovňa v Poprade je štýlová reštaurácia, ktorá sa nachádza v centre mesta. Ponúka tradičnú českú a slovenskú kuchyňu v modernom poňatí, s dôrazom na kvalitné suroviny. Menu reštaurácie je pomerne rozsiahle a ponúka široký výber predjedál, hlavných jedál a dezertov. V ponuke nájdete halušky, vyprážaný syr, niekoľko druhov burgerov, vyprážaných krídeliek, fish and chips, caesar šalát alebo napríklad sladké palacinky či slané dobroty k pivu (nakladaný hermelín, nachos, tatarák). Okrem stáleho menu ponúka Hodovňa aj denné menu, ktoré sa podáva od 11:00 do 14:00 hod. V reštaurácii si môžete vybrať aj zo širokého výberu pív zo slovenských minipivovarov a vín z Moravy a Čiech. Interiér reštaurácie je moderný a útulný. Dominuje mu drevený nábytok a teplé farby. V letných mesiacoch si môžete posedieť na terase reštaurácie s výhľadom na historické centrum Popradu.

Mamut Pub

Mamut Pub v Poprade je štýlová krčma s priateľskou atmosférou, ktorá sa nachádza v centre mesta. Ponúka široký výber pív z celého sveta, vrátane českých pív a pív z minipivovarov. Okrem piva si v Mamut Pube môžete dať rôzne druhy grilovaného mäsa, cestoviny, rizota, hamburgery, šaláty a ďalšie špeciality vhodné na pivo. Interiér tejto hodpody je moderný a útulný. Dominuje mu drevený nábytok a na stenách visia obrazy s rockovou a motorkárskou tematikou. Mamut Pub je ideálny pre milovníkov piva a dobrého jedla, ktorí si chcú vychutnať príjemný večer v priateľskej atmosfére.

La Primavera Pizzeria

La Primavera Pizzeria v Poprade je štýlová reštaurácia, ktorá sa nachádza v centre mesta. Ponúka tradičnú taliansku kuchyňu v modernom poňatí s dôrazom na kvalitné suroviny. Menu reštaurácie je pomerne rozsiahle. V ponuke nájdete mnoho druhov pizze, cestovín, šalátov, grilovaných steakov a dezertov. Pizzu si môžete vychutnať spoločne v reštaurácii alebo si ju objednať počas prechádzky mestom a potom si ju vziať v krabici napríklad na piknik do parku. Je len na vás, aký spôsob stolovania preferuje.

Savoury Asian Restaurant & Sushi Bar

Savoury Asian Restaurant & Sushi Bar v Poprade je štýlová reštaurácia, ktorá sa nachádza v centre mesta na Námestí sv. Egídia. Savoury Asian Restaurant & Sushi Bar v Poprade nie je len obyčajná reštaurácia. Je to brána do sveta lahodných chutí a vôní Ázie, kde sa snúbi tradícia s moderným poňatím gastronómie. Interiér reštaurácie je ladený do moderného ázijského štýlu s dominantou drevených prvkov a tlmeným osvetlením. To navodzuje príjemnú atmosféru. Menu Savoury Asian Restaurant & Sushi Bar je pastvou pre oči aj chuťové poháriky. Ponúka široký výber tradičných ázijských jedál z Číny, Thajska, Vietnamu a Japonska, a to v modernom a inovatívnom poňatí. V ponuke nechýbajú ani sushi a maki, ktoré si môžete vychutnať v najrôznejších variáciách. Každé jedlo v Savoury je pripravované s láskou a starostlivosťou z tých najkvalitnejších surovín. Skúsení kuchári s citom pre detail a znalosťami ázijských tradícií premieňajú obyčajné suroviny na gastronomické majstrovské dielo. Savoury Asian Restaurant & Sushi Bar nie je len miestom, kde sa najete. Je to priestor na stretávanie, relaxáciu a zážitky. V letných mesiacoch si môžete vychutnať lahodné jedlá na terase s výhľadom na historické centrum Popradu.

A pokiaľ si budete na prvej schôdzke rozumieť, môžete sa rovno dohovoriť na tom, kam spolu vyrazíte nabudúce. Za kultúrou? Na prechádzku po Poprade a okolí? Alebo inam? Pozrite sa naše tipy na rande pro seniorov a mladých v Poprade alebo na originálne rande!


Podobné články

9 tipov na kultúrne rande v Poprade

Poprad, s jeho malebným okolím a bohatou kultúrou, môže byť ideálnym miestom pre vaše romantické rande. Nižšie vám prinášame 9 tipov na kultúrne rande v Poprade. Tieto tipy môžu premeniť vaše stretnutie na nezabudnuteľný zážitok!

4 typy ľudí, ktorí sa nehodia do vzťahu

Každý z nás je nejaký a vytvárať spoločne vzťah je vždy dobrodružstvom. Spoznávate sa, vzájomne spolu fungujete a budujete niečo jedinečné. Bohužiaľ, nie každý vzťah je harmonický a nie v každom vzťahu je radosťou byť. Existujú určité typy ľudí, s ktorými je pohodový vzťah nemožné vytvoriť. Pozrite sa, o aké typy ľudí ide.

Novinky z 13. 9. a čo pre vás plánujeme ďalej?

Vypočuli sme vás a prinášame vám novinky. Od dnešného dňa môžete využívať nové funkcie zoznamky.

Chcem sa zoznámiť! Čo mám robiť?

Vo svojej podstate si hovoríte, že ste spokojný človek. Máte prácu, ktorá vás baví, ste celkom pohľadný / ná, vlastníte pekné bývanie a ste finančne zabezpečený / ná. Lenže k šťastiu a plnej spokojnosti vám čosi, respektíve ktosi chýba. Je tým ktosi životný partner, ktorého nemôžete nájsť? Chcete zmeniť svoj stav single na zadaný alebo zamilovaný? Potom sa nebojte pustiť do zoznamovania! Zvládli to ostatní, zvládnete to aj vy!

Plánujete sa zoznámiť s rodičmi svojej partnerky? Poradíme vám, ako sa im zapáčiť!

Máte v pláne zoznámiť sa s rodičmi svojej drahej polovičky? Dobre sa na to pripravte, musíte na nich urobiť dobrý dojem. Poradíme vám, ako na to.

Ako spoznať svadobného podvodníka?

S problematikou podvodov svet čelí od dávnych čias a asi aj naďalej zápasiť bude. Podvodníkov môžete stretnúť všade, kam sa len pozriete. Bohužiaľ, už aj na internetových zoznamkách. Ako však svadobného podvodníka spoznať?

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).