Tipy pre lepší partnerský sex!

Tipy pre lepší partnerský sex!

Udržiavať kvalitný partnerský vzťah nie je v dnešnej dobe vôbec jednoduché. Rovnako tak je to aj s partnerským sexom. Ľudia nevedia dávať najavo svoje city a potreby. Navyše chce v dnešnej dobe väčšinou každý len brať a málokto dávať. Skúste sa teda zamyslieť nad tým, ako sa k sebe s partnerom správate. Uvidíte, že sa zmení aj váš prístup k spoločnému sexu.

Udržujte si bežný fyzický kontakt

V prvom rade je veľmi dôležité to, aké vzťahy medzi sebou s partnerom máte. Ak ste ako dve zamilované hrdičky, ktoré cukrujú kdekoľvek sa im zachce, potom pravdepodobne problémy v sexe mať nebudete. Ak už ste postúpili do ďalšej fázy vzťahu a prvotné zamilovanosť je už dávno preč, potom už to nebude pravdepodobne ružové ani so sexom. Správajte sa k sebe tak, ako na začiatku vášho vzťahu. Alebo sa o to aspoň pokúste. Prejavujte si lásku, kedykoľvek je to možné. Objímte sa pri odchode do práce alebo pri príchode z práce, dajte si pusu na privítanie alebo na rozlúčku, bozkávajte sa častejšie, smejte sa. Majte potrebu dotýkať sa partnera aj mimo chvíle, kedy ste spolu v posteli. Vezmite partnera na prechádzke za ruku, pritúľte sa k nemu na gauči, keď sa spolu pozeráte na film alebo ho sem tam len pohlaďte po tvári. Uvidíte, že takéto maličkosti sú polovičkou vášho úspechu v posteli. Pýtate sa prečo? Pretože ak k sebe budete mať vrelý vzťah počas celého dňa, budete mať oveľa väčšiu potrebu milovať sa. A chcem po partnerovi sex, keď spolu nie ste schopní prehovoriť za celý deň ani slovo alebo keď sa celý deň len hádate, býva niekedy dosť náročné.

Myslite na sex

Na sex je potrebné myslieť. Časť z vás miluje sex nadovšetko a v tom prípade nie je potrebné sa naň nijako pripravovať. Takí jedinci sa môžu milovať neustále. Problém nastáva v prípade, keď sa sexu podriaďujete len preto, že viete, že to od vás partner očakáva. Snažte sa zmeniť tento váš prístup k milovaniu. Ak máte nejaký fyzický problém, ktorý vám v sexuálnych hrátkach bráni, snažte sa ho odstrániť. Ak máte problém skôr psychického charakteru, pokúste sa ho najprv vyriešiť so svojím partnerom, prípadne s nejakým odborníkom cez partnerské vzťahy. Na milovanie s partnerom by ste sa mali tešiť. Je jedno či pôjde o plánovanej milovanie alebo o úplne spontánne vzplanutie vášne. Oba varianty by ste si mali do sýtosti užívať.

Vyskúšajte nové sexuálne praktiky

Ak patríte medzi tých, ktorí si v posteli príliš neverí, zmeňte to. Skúste sa zamyslieť nad tým, ako by sa dal váš prístup k sexu zlepšiť. Skúste zalistovať napríklad v Kamasutra, skúste si nájsť na internete nové sexuálne praktiky a uvidíte, že určite objavíte niečo, čím by ste mohli svojho partnera / svoju partnerku prekvapiť. Kúpte si k tomu nejaké pekné bielizeň alebo si kúpte spoločne s partnerom nejakou erotickú pomôcku. Váš sex tým naberie určite zase na obrátkach. Hlavne sa sexu nevzdávajte úplne. Ak to totiž urobíte, vaša láska skončí skôr alebo neskôr v posteli niekoho iného. Pamätajte, že je lepšie horší sex, než sex žiadny. Myslite aj na to, že ak budete chcieť, vždy budete mať priestor na to svoj vzťah k milovaniu a novým sexuálnym praktikám vylepšiť. Jednoducho to skúste a uvidíte, ako to dopadne.

Majte radi nielen partnera, ale aj sami seba

A posledná dôležitá vec, ktorá môže urobiť váš sex lepším, než akým doteraz je. Majte sa radi takými, akými ste. Aj s pár kilami navyše, s celulitídou, ktorú máte na stehnách, s väčším zadočkom, malými prsiami, plešou alebo veľkým pivným bruchom. Odhoďte raz pre vždy vaše zábrany. Nesledujte pri milovaní, kde sa vám čo krčí alebo kde vám čo prebýva. Myslite len na sexuálny zážitok, ktorý sa má počas milovania dostaviť. Myslite chvíľu len na to, čo práve robíte. Verte, že aj ľudia, ktorí nevyzerajú ako zo žurnálu, majú právo na lásku a sex a dokážu si ho maximálne užiť. Stačí len chcieť, veriť si a mať sa rád! Potom bude aj váš vzťah k milovaniu pozitívne!