Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Mileny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Mileny

Bola to obrovská náhoda. Nádherná žena zo Sokolova mi odpovedala. Prvá spoločná káva a nastalo obdobie krásneho skaypování.

Dnes sa už stretávame pravidelne a všetky voľné chvíľky využívame pre seba. Zoznamky vďaka Láďa a Miluška

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Michaly referencie: Spriaznené duše naozaj existujú

Michaly referencie: Spriaznené duše naozaj existujú

Už za 5 dní ma oslovil muž, len o kúsoček starší, osvč rovnako ako ja a aj napriek vzdialenosti 50 km sme spolu dnes práve tri mesiace...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Markéty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Markéty

Krásny vzťah dvoch pre seba stvorených ľudí začal typickými seznamkovými vetami: "Ahojky ako sa vedie? :) "," Ahoj :) Slniečko konečne svieti, takže skvele :) "..... Šťastie nechodí po horách, ale po zoznamkách, a týmto ďakujeme tímu ELITE Date za možnosť sa konečne nájsť. :) DO TOHO, držíme vám všetkým päste. :)

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Richarda

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Richarda

Začali sme si písať všetko bolo úprimné nefalšované a práve to ma zaujalo. Po 12stich dňoch sme sa stretli na káve bolo to 22.12.2022. A odvtedy sme šťastní zamilovaný párik, ktorý sa správa ako pubertiaci.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Dobrý deň, týmto prosím o zrušenie môjho členstva a odstránenie môjho profilu. Vďaka vašej zoznamke som si našla svojho budúceho partnera. S mojím nastávajúcim partnerom sme si padli do oka hneď po niekoľkých sms, zistili sme, že máme veľa spoločného a všetko sa potvrdilo o prvej schôdzke.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Dobrý deň Elitedate, chcel by som vás požiadať týmto emailom o zrušenie môjho profilu Petr N. z Olomouckého kraja. 43.let. Našiel som si u vás ženu akú som si prial, týmto vám ďakujem. Profil mojej novej známosti je Johanka V. středočeský kraj 47.let. Po týždennom písanie, som sa vypravil na osobnú návštevu do Prahy, padli sme si obaja do oka. Teraz cez víkend bola Johanka u mňa a krásne nám to klape, ďakujeme za zoznámenie. :-)

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka

Už na začiatku písania mi bolo skoro jasné, že je to ten pravý. Stále máme po takmer 2 mesicoch obaja rovnaký pocit, aj keď určite problémy (rozvod atď.) tam sú a budú. Napíšem Vam po roku, či nam to naozaj vydržalo. :)