V máji sa ku mne nasťahoval a 18.7. sme sa vzali
Vážení,
keď som sa rozhodovala, či zoznamka áno, alebo nie a keď áno, tak ktorá, vyskočilo na mňa na FB okno s Vašou ponukou. Riskla som to a zaregistrovala sa. Okamžite mi chodili správy a musím povedať, že vždy slušné, bez vulgarít a perverzností. Za krátku dobu mi jeden muž napísal, veľmi pekne sme si vymieňali správy, poslal svoje telefónne číslo, pokiaľ budem chcieť, aby som zavolala. Bol mi príjemný aj do ucha, párkrát sme sa navštívili, v máji sa ku mne nasťahoval a 18.7. sme sa vzali.
Nikdy som neverila, že sa na zoznamke dá nájsť slušný partner. Tú Vašu môžem všetkým osamelým len odporučiť.
Účet som odstránila aj keď predplatné ešte neskončilo, ale vďaka Vám už nikoho nehľadám.
Ďakujem, Gabriela.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Olívie a Markéty
Z tohto stretnutia sa nakoniec vykľul vzťah, ktoré nás obe prekvapil svojou silou a intenzitou. Ani jedna z nás pred tým tak silný a oddaných vzťah nezažila. Teraz už spolu chodíme pol roka. A keďže sme zvládli spoločne vkročiť aj do nového roka 2017, rozhodli sme sa svoj príbeh poslať vám do zoznamky.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Branislava
Tá, s ktorou som sa osobne stretol a preskočili iskry tajomné, ale aj intelektuálne, dokonca vízia, ako ďalej, veľmi podobné, žije skoro 300km odo mňa. Napriek tomu vidíme riešenie a cestu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Koncom októbra spolu letíme na spoločnú dovolenku do Emirátov. Verím, že nám naša láska vydrží. Som šťastná. Aj vo vyššom veku je možné prežiť niečo krásne.
Zoznámenie Evy - Padli sme si do oka
Vďaka Vašej zoznamke sme sa našli a plánujeme rôzne výlety a stále si máme čo povedať. Bývame od seba 120 km, ale zatiaľ nám nerobí nejaké problémy sa stretávať.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany
Ani vzdialenosť nie je prekážkou, vždy sa to dá nejako urobiť. Ako sa hovorí - láska hory prenáša. :) Aktualne plánujeme spoločné bývanie, vízia našej budúcnosti, aj ďalšie dôlezite kroky, ako je svadba a dieťa.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky
Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . .