V máji sa ku mne nasťahoval a 18.7. sme sa vzali

V máji sa ku mne nasťahoval a 18.7. sme sa vzali

Vážení,

keď som sa rozhodovala, či zoznamka áno, alebo nie a keď áno, tak ktorá, vyskočilo na mňa na FB okno s Vašou ponukou. Riskla som to a zaregistrovala sa. Okamžite mi chodili správy a musím povedať, že vždy slušné, bez vulgarít a perverzností. Za krátku dobu mi jeden muž napísal, veľmi pekne sme si vymieňali správy, poslal svoje telefónne číslo, pokiaľ budem chcieť, aby som zavolala. Bol mi príjemný aj do ucha, párkrát sme sa navštívili, v máji sa ku mne nasťahoval a 18.7. sme sa vzali.

Nikdy som neverila, že sa na zoznamke dá nájsť slušný partner. Tú Vašu môžem všetkým osamelým len odporučiť.

Účet som odstránila aj keď predplatné ešte neskončilo, ale vďaka Vám už nikoho nehľadám.

Ďakujem, Gabriela.


Skúsenosti so zoznamkami

Ani v päťdesiatich nie je na lásku a nový vzťah neskoro

Ani v päťdesiatich nie je na lásku a nový vzťah neskoro

Rada by som sa s Vami podelila o radostnú udalosť. Zoznámili sme sa vďaka Vašej zoznamke zhruba pred dvoma rokmi. 08. 08. 2020 sme sa vzali.

Zoznamenie Martiny

Zoznamenie Martiny

Je to v poriadku. Som šťastná. Našla som na zoznamke svojho partnera a sme spolu už 4 mesiac.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Standu

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Standu

Ty jo, chce sa stretnúť, čo keď si nebudeme mať, čo povedať ... Musím vymyslieť stráženie, kde sa stretneme a sakra- čo si vezmem na seba ?! Som strašne nervózny ... Ty jo, to je ON! To je ale krásny mužský a tie oči ... Tak nielen oči má úžasné, ten hlas sa strašne dobre počúva. A vieš čo? Má široké ramená a hruď, musí byť super sa u ňho schovať do náručia ...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka

Už na začiatku písania mi bolo skoro jasné, že je to ten pravý. Stále máme po takmer 2 mesicoch obaja rovnaký pocit, aj keď určite problémy (rozvod atď.) tam sú a budú. Napíšem Vam po roku, či nam to naozaj vydržalo. :)

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Dobrý deň, ďakujem za mail a zároveň chcem povedať, že prostredníctvom vás som sa zoznámila s veľmi milým mužom, sme zamilovaní a všetok voľný čas trávime spolu ... Prajem vám plno takto spokojných dvojíc ... Eva

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Obaja máme pocit, že sa poznáme už veľmi dlho a nie iba pár mesiacov. Neverila som, že sa mi môže ešte niečo tak krásne prihodiť. Aj keď vravím, že sme si boli súdení, osudu treba aj trošku pomôcť. A tak môžem len odporučiť túto zoznamku.