V máji sa ku mne nasťahoval a 18.7. sme sa vzali
Vážení,
keď som sa rozhodovala, či zoznamka áno, alebo nie a keď áno, tak ktorá, vyskočilo na mňa na FB okno s Vašou ponukou. Riskla som to a zaregistrovala sa. Okamžite mi chodili správy a musím povedať, že vždy slušné, bez vulgarít a perverzností. Za krátku dobu mi jeden muž napísal, veľmi pekne sme si vymieňali správy, poslal svoje telefónne číslo, pokiaľ budem chcieť, aby som zavolala. Bol mi príjemný aj do ucha, párkrát sme sa navštívili, v máji sa ku mne nasťahoval a 18.7. sme sa vzali.
Nikdy som neverila, že sa na zoznamke dá nájsť slušný partner. Tú Vašu môžem všetkým osamelým len odporučiť.
Účet som odstránila aj keď predplatné ešte neskončilo, ale vďaka Vám už nikoho nehľadám.
Ďakujem, Gabriela.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša a Marty
Dobrý deň, neveril by som, že počas takej krátkej chvíle, ako sú dva mesiace, môžem k sebe vďaka zoznamke ELITE Date nájsť takého úžasného človeka, s ktorým by som chcel byť celý život. Ďakujem za to.
Darina - som rada, že som dôverovala práve Vašej agentúre
Nie sme zatiaľ spolu každý deň, ale radosť zo spoločných chvíľ je neopísateľná. Snažíme sa voľné chvíle tráviť aktívne, a v tom je to čaro, že nie som sama. Je pre mňa veľkou oporou.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarmily
Dobrý deň, ste jediná seriózne zoznamka a myslím, že finančná čiastka ktorú si necháte účtovať je úmerná poskytovaným službám. Všetky zoznamky, na ktorých je registrácia tzv.zadarmo evidujú väčšinou neseriózny klientmi ktorí, hľadajú iba roztýlení alebo sa im zoznamovanie stalo závislosťou ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny
Dobrý večer, chcela by som Vám veľmi poďakovať, lebo som sa vďaka Vašej zoznamke zoznámila s úžasným mužom - presne takým, o ktorom som celý život snívala, ale neverila som, že by mohol existovať aj v skutočnosti. Takže už dva mesiace prežívame čarovný vzťah. Už pri prvom stretnutí sme vedeli, že spolu chceme byť - sympatie boli obojstranné. Obaja sme si v živote prežili náročná obdobia, takže si vieme všetkého pekného vážiť. Od začiatku si na nič nehráme, je nám spolu krásne a všetky voľné chvíle trávime spoločne. Máme sa veľmi radi a veríme, že to tak bude navždy. Nebyť Vašej zoznamky, určite by sme sa nepoznali. Moc ďakujem a prajem všetkým veľa šťastia. Helena
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marcely
Teraz sme spolu už 5 mesiacov, už sme začali spolu aj bývať a to sa bavíme už aj o svadbe. Ďakujem vašej zoznamke, že nás dala dokopi.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alex
Napísal mi prvý, 5 dní som ho ,,ignorovala,, až som mu napísala. Začalo denné písanie, stretnutia, vzťah, bývanie a už bude 6 mesiacov čo sme spolu. ĎAKUJEME A VRELO ODPORÚČAME ZOZNAMKU. A💙B