Zoznamka recenzia: Zoznámenie Bohunky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Bohunky

Vážení na zoznamke,

chcem vám zdeliť, že robíte dobrú prácu a poďakovať vám za kamaráta priateľa, ktorého som si u vás našla!

Samú ma prekvapilo, že to šlo celkom rýchlo, aj keď som uz trochu staršia. Prežili sme už krásnu dovolenku v Bulharsku a je nám spolu dobre.

V našom veku sa každá pekne prežitá chvíla počíta. Snáď nám to nejaký čas vydrží!

Prajem vám veľa úspechov a spokojných klientov!

Bohunka

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Vážení Eliťáci, držte nám palce, aby sme konečne rozšírili rady tých Vašich šťastne zoznámených. Držím Vám palce do ďalšej práce, nech sa darí zoznamke aj vám. Ako hovorí Vrchlický: Za trochou lásky išiel by som na kraj sveta...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey

Zoznámenie prebiehalo štandardne, po krátkom písaní, sme sa stretli aj osobne a všetko zafungovalo tak ako má. Okrem vzájomných sympatií sme si sadli  povahovo a aj záujmami, zmyslom pre humor a odvtedy sme spolu.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky a Mirka

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky a Mirka

Prešiel za mnou 8o km, 3 hodiny sme sa spolu smiali a rozprávali pri čaji a bolo to ... To sa stalo 18. februára, za týždeň som ho pozvala k sebe a už nie som sama. Mirek je pohoďák, optimista a moja krvná skupina.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Prajem všetkým Vašim klientom veľa šťastia a verte, že zoznámiť sa cez zoznamku je naozaj možné. Nevyšlo to síce na prvýkrát a trvalo to 8 mesiacov, ale stálo za to, počkať si na toho pravého. :)

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Dobrý deň, týmto prosím o zrušenie môjho členstva a odstránenie môjho profilu. Vďaka vašej zoznamke som si našla svojho budúceho partnera. S mojím nastávajúcim partnerom sme si padli do oka hneď po niekoľkých sms, zistili sme, že máme veľa spoločného a všetko sa potvrdilo o prvej schôdzke.

Milan - ja som od prveho momentu vedel ze si rozumieme

Milan - ja som od prveho momentu vedel ze si rozumieme

Dohodli sme si dalsie rande a odvtedy sa stretavame viac menej pravidelne. Mame si co povedat a nielen to. Zalubili sme sa. A tiez sme zacali planovat spolocnu buducnost.