Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jozefa

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jozefa

Dobrý deň,

rád by som sa podelil o náš príbeh ...

Na zoznamku som sa rozhodol zaregistrovať až vo chvíli, keď aj môj kamarát stretol šťastie práve tu a tak som si povedal, že to skúsim aj ja.

Zo začiatku som nevedel, čo mam vlastne čakať a tak aj moje prvé chatovanie a schôdzky boli celkom strohé a rýchle ...
Môj nazor na tento spôsob zoznamovania sa zo začiatku nijako nezlepšoval, pretože som hľadal TU PRAVÚ, s ktorou mi bude dobre hneď od prvej chvíle, ale tá očakávaná ISKRA tam stále nebola ...

Potom som videl profil Veroniky, ktorý me zaujal nielen fotografiou, ale aj spolocnými rysmi, ktoré som hľadal u svojej budúcej partnerky.
Zo začiatku sme si vymenili pár riadkov, ale komunikácia nebola nijako aktivna ...


Jedného dňa som si ale povedal, že ak sa nestretnete osobne, tak sa nikam neposunieme a preto som navrhol spoločné stretnutie, spojené s prechadzkou so psom.

Pri prvom stretnutí ma hneď zaujala svojou energiou a výrečnostou, ktorou zakrývala veľkú nezrvozitu, ktorá bola zjavná a zaroveň veľmi roztomilá ... 
Naša prvá schôdzka trvala asi 3 hodiny a ja som mal stále pocit, že nikdy nevyčerpáme spoločné témy na konverzáciu. 


S Veronikou sa spoločne cítime uvoľnene a veríme, že náš príbeh bude mať ešte čo napísať do našej spoločnej cesty životom.

Sme štastní !!!

Nestrácajte nádej, laska hory prenáša.

 

 

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny

Dobrý večer, musím vám poďakovať, zoznámila som sa. Zatiaľ to vyzerá nádejne. Ešte raz vám ďakujem. Jiřina

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory

Áno, podarilo sa. Na moju odpoveď odpovedal dotyčný, že nie som jeho typ. Slušne. A moja odpoveď znela, že nie som z urážlivých dievčat. Rozpútali sme denné maily a po 3 týždňoch sme sa stretli. Maily a SMS zmenili náš život. Zahoreli sme obaja. Podarilo sa, že sme obaja našli, čo sme hľadali.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny

Obaja sme veľmi šťastní, že sme sa našli .... Toť rada pre všetkých, ktorí hľadajú niekoho ..... asi si človek musí prejsť niečím zlým, sklamaním ..... aby si zaslúžil milovaného človiečika po svojom boku.

Daniela - som rada, že som našla odvahu a registrovala som sa u Vás

Daniela - som rada, že som našla odvahu a registrovala som sa u Vás

Potom ďalšie stretnutie a ďalšie a človek sa utvrdzuje v tom, že ozaj sa cíti dobre a chce toho človeka spoznať viac a viac a teší sa na každý hovor a stretko. Takže áno už sú aj motýliky v bruchu a uvidím ako to bude pokračovať.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kamily

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kamily

Všetkým, ktorí váhajú s využitím služieb zoznamky odkazujem, nech naberú odvahu a skúsia to. Tiež som sa bála, ale teraz som šťastná. Stálo to za to. Ďakujem ELITE date.

Referencie Jána: Prajeme si, nech nám to trvá večne

Referencie Jána: Prajeme si, nech nám to trvá večne

Je to teda drina nájsť tú pravú , pár rande prebehlo bez toho, aby preskočila tá povestná iskra, ale po troch mesiacoch som sa tej mojej vysnívanej princezny dočkal :-) A nabralo to také "fofry", ktoré sme obaja už v našom veku nečakali !!!