Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jozefa
Dobrý deň,
rád by som sa podelil o náš príbeh ...
Na zoznamku som sa rozhodol zaregistrovať až vo chvíli, keď aj môj kamarát stretol šťastie práve tu a tak som si povedal, že to skúsim aj ja.
Zo začiatku som nevedel, čo mam vlastne čakať a tak aj moje prvé chatovanie a schôdzky boli celkom strohé a rýchle ...
Môj nazor na tento spôsob zoznamovania sa zo začiatku nijako nezlepšoval, pretože som hľadal TU PRAVÚ, s ktorou mi bude dobre hneď od prvej chvíle, ale tá očakávaná ISKRA tam stále nebola ...
Potom som videl profil Veroniky, ktorý me zaujal nielen fotografiou, ale aj spolocnými rysmi, ktoré som hľadal u svojej budúcej partnerky.
Zo začiatku sme si vymenili pár riadkov, ale komunikácia nebola nijako aktivna ...
Jedného dňa som si ale povedal, že ak sa nestretnete osobne, tak sa nikam neposunieme a preto som navrhol spoločné stretnutie, spojené s prechadzkou so psom.
Pri prvom stretnutí ma hneď zaujala svojou energiou a výrečnostou, ktorou zakrývala veľkú nezrvozitu, ktorá bola zjavná a zaroveň veľmi roztomilá ...
Naša prvá schôdzka trvala asi 3 hodiny a ja som mal stále pocit, že nikdy nevyčerpáme spoločné témy na konverzáciu.
S Veronikou sa spoločne cítime uvoľnene a veríme, že náš príbeh bude mať ešte čo napísať do našej spoločnej cesty životom.
Sme štastní !!!
Nestrácajte nádej, laska hory prenáša.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Silvia - Vzájomné sympatie spravili z nášho stretnutia dokonalý začiatok nášho vzťahu
S Romanom som sa zoznámila 20.2.25 po tom ako prejavil o mňa záujem. Vyše 2 týždňov sme si intenzivne pisali, spoznavali sa a nakoniec sme sa rozhodli stretnúť sa. Verime, ze nás čaká spoločný a láskyplný život.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanky a Pavla
Obom sa nám život kvôli tejto zoznamke zmenil k lepšiemu, hlavne mne Hanke po rozvode. Už by sme jeden bez druhého nedokázali ani žiť ako sa naša láska prehĺbila.
Norbert - naše zoznámenie bolo rýchle
Naše zoznámenie bolo rýchle, tuším v prvej vete som spomenul kávu a aj keď bola veľmi strohá (písalo jej veľa mužov.. 🙂), tak sme sa stretli po týždni a všetko zatiaľ ok.
Zoznámenie Adély
Zoznámenie prebehlo veľmi rýchlo, príjemné posedenie pri kávičke a plánujeme ďaľšie.
Milan - ja som od prveho momentu vedel ze si rozumieme
Dohodli sme si dalsie rande a odvtedy sa stretavame viac menej pravidelne. Mame si co povedat a nielen to. Zalubili sme sa. A tiez sme zacali planovat spolocnu buducnost.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Obaja máme pocit, že sa poznáme už veľmi dlho a nie iba pár mesiacov. Neverila som, že sa mi môže ešte niečo tak krásne prihodiť. Aj keď vravím, že sme si boli súdení, osudu treba aj trošku pomôcť. A tak môžem len odporučiť túto zoznamku.