Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky

Raz ma zo zoznamky oslovil muž s otázkou si zo Skalice? Ja som mu odpovedala že áno. Napisal naspet ja pracujem v Skalici. Zasa som odpovedala ak chceš mam cestu do mesta móžeme sa stretnut v parku. Odpovedal ano.

No a naše prve stretnutie v parku bolo ako blesk z čisteho neba. Od prvej chvile sme sa zalubili a hned od prvej chvile sme zostali spolu aj byvat. Citim sa velmi štastna tak isto aj moj partner. Konečne možem žit svoj život s partnerom o akom som snivala. Nemyslim si uživať si mať bohatsvo a podobné veci. Največšim bohatstvom na svete je čista láska vzájomne porozumenie a kráčat spoločne s niekým kto ťa má rád životom.

Veĺmi ďakujem a vážim si toho.

Blanka

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kamily

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kamily

Ďakujem, že som vďaka vašej zoznamke stretla priateľa. Aj napriek tomu, že som spočiatku mala z internetovej zoznamky strach, nabrala som všetku odvahu, zaregistrovala sa a dnes neľutujem. Zoznámila som sa tak vďaka vašej zoznamke s človekom, ktorého teraz môžem nazývať svojim miláčikom a tráviť s ním voľné chvíle.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Táni

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Táni

Môj príbeh nekončí, aj keď som sa na Vašej zoznamke nezoznámila s mužom na celý život. S niekým si telefonujem a je to priateľské rozprávanie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Dobrý deň, týmto prosím o zrušenie môjho členstva a odstránenie môjho profilu. Vďaka vašej zoznamke som si našla svojho budúceho partnera. S mojím nastávajúcim partnerom sme si padli do oka hneď po niekoľkých sms, zistili sme, že máme veľa spoločného a všetko sa potvrdilo o prvej schôdzke.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky

Ako sme sa zoznámili? ... Hneď ako som sa zaregistrovala, tak mi začal písať a bol vytrvalý a potom sme sa dohodli na schôdzke. ... Vlastne nie na schôdzke ale výlete .... kde sme sa spoznali viac, ako pri káve ....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zhruba po 14 dňoch sme sa dohodli na prvej schôdzke a odvtedy sa stretávame, ako to len dá, hoci nás delí vzdialenosť cca 80km. Už po týždni sme zoznámili spoločne aj naše deti a potom už sme nevynechali žiadny víkend. Trávime spoločne každú voľnú chvíľku. Plánujeme spoločné bývanie.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša

Priebeh môjho zoznámenia bol veľmi prostý. Zišiel som sa so ženou, s ktorou som si predtým na Elitedate cca mesiac a pol písal. A od prvého rande už pokračujeme vo vzťahu osobným kontaktom.