Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda
Vážený tíme Elite Date,
dali sme si trochu na čas s odpoveďou. Prišlo nám to ešte skoro hodnotiť zoznámenie.
Vydržalo nám to !! Stále sme spolu a za seba aj Luďka Vám posielam náš príbeh. Bude bez spoločnej fotografie, pretože skúsenosti z predošlých vzťahov nás oboch poučili.
Tu je náš začiatok príbehu ...
... hľadali sme obaja partnera z blízkeho okolia a podarilo sa. Na zoznamke sme boli každý už niekoľko týždňov a prvý ma oslovil Luděk. Písali sme si len krátku chvíľu, pretože obaja dávame prednosť osobnému stretnutiu. Fotka na profile je len fotka. Nemá gestá, humor a ani úsmev. Dohodli sme si teda schôdzku.
Prvá sa uskutočnila v reštaurácii pri Tonka. Strašne sa mi páčili malé iskričky v jeho očiach a srdce na dlani. Vymenili sme si vtedy telefónne čísla a dnes už pre nás úsmevná hláška "pani a uvidíme sa ešte niekedy?" Sa naplnila.
Pri ďalšej schôdzke sme navštívili rozhľadňu, zastavili sme sa v cukrárni na kávu a vtedy ešte zvonku sme si ukázali svoje domovy. Tretia schôdzka to rozhodla. Boli sme zbierať huby a ja som dlho nemohla nič nájsť. Prejavila som nahlas želanie odniesť si z lesa aspoň jeden veľký hríb. Luděk sa len otočil a povedal "bež si ho zobrať, tam ho máš a tam je druhý" ... ..za prvý bozk! Neskôr sa priznal, že na tom mieste nikdy na hríby nebol.
Začali sme sa viac a viac poznávať a zistili sme, že je nám spolu veľmi dobre. Po roku na oslavu ročného stretnutia, opäť v reštaurácii pri Tonka, sme sa zasnúbili a budúci rok plánujeme svadbu. Nedávno na inom mieste a čisto náhodou sme sa zoznámili s majiteľom spomínanej reštaurácie Tonka. Asi to bude osud ...
Luděk O. a Jána S.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jozefa a Andrey
ELITE Date nás spároval 12.8. a vďaka dobrej voľbe sa cítime, ako keby sme boli spolu už veľa rokov.
Marek a Mirka - Moc vam dakujeme obaja za sancu aby sme sa mohli cez Vas najst
Uz v ten den sme spolu dlho do noci volali a volali sme sa kazdy den 4 az 5 hod. Po tyzdni smebsa stretli tesne pred Vianocami a odvtedy sme spolu. 2 stretnutie prebehlo na Vianoce na polnocnej omsi. Doteraz sme stastni a prezivame nas spolocny pribeh vdaka Vam.
Tomáš - Do mesiaca som tu našiel svoje dievča
Vrelo odporúčam danú zoznamku. Bol som s ňou veľmi spokojný.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jozefa
Pri prvom stretnutí ma hneď zaujala svojou energiou a výrečnostou, ktorou zakrývala veľkú nezrvozitu, ktorá bola zjavná a zaroveň veľmi roztomilá ...
Naša prvá schôdzka trvala asi 3 hodiny a ja som mal stále pocit, že nikdy nevyčerpáme spoločné témy na konverzáciu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala
Najprv som jej neveril ale po nejakom čase som spoznal skvelé dievča. Sme spolu, rozumieme si a sme štastný a to všetko vďaka Elite Date. Samozrejme zoznamku odporúčam, ale chce to čas vytrvať a nevzdať to. Výsledok stojí za to.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša
Vďaka Vašej zoznamke som spoznal svoju lásku. Je pekná, milá, starostlivá, pracovitá,....je to proste úžasná žena.