Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda

Vážený tíme Elite Date,

dali sme si trochu na čas s odpoveďou. Prišlo nám to ešte skoro hodnotiť zoznámenie.

Vydržalo nám to !! Stále sme spolu a za seba aj Luďka Vám posielam náš príbeh. Bude bez spoločnej fotografie, pretože skúsenosti z predošlých vzťahov nás oboch poučili.

Tu je náš začiatok príbehu ...

... hľadali sme obaja partnera z blízkeho okolia a podarilo sa. Na zoznamke sme boli každý už niekoľko týždňov a prvý ma oslovil Luděk. Písali sme si len krátku chvíľu, pretože obaja dávame prednosť osobnému stretnutiu. Fotka na profile je len fotka. Nemá gestá, humor a ani úsmev. Dohodli sme si teda schôdzku.

Prvá sa uskutočnila v reštaurácii pri Tonka. Strašne sa mi páčili malé iskričky v jeho očiach a srdce na dlani. Vymenili sme si vtedy telefónne čísla a dnes už pre nás úsmevná hláška "pani a uvidíme sa ešte niekedy?" Sa naplnila.

Pri ďalšej schôdzke sme navštívili rozhľadňu, zastavili sme sa v cukrárni na kávu a vtedy ešte zvonku sme si ukázali svoje domovy. Tretia schôdzka to rozhodla. Boli sme zbierať huby a ja som dlho nemohla nič nájsť. Prejavila som nahlas želanie odniesť si z lesa aspoň jeden veľký hríb. Luděk sa len otočil a povedal "bež si ho zobrať, tam ho máš a tam je druhý" ... ..za prvý bozk! Neskôr sa priznal, že na tom mieste nikdy na hríby nebol.

Začali sme sa viac a viac poznávať a zistili sme, že je nám spolu veľmi dobre. Po roku na oslavu ročného stretnutia, opäť v reštaurácii pri Tonka, sme sa zasnúbili a budúci rok plánujeme svadbu. Nedávno na inom mieste a čisto náhodou sme sa zoznámili s majiteľom spomínanej reštaurácie Tonka. Asi to bude osud ...

Luděk O. a Jána S.

 

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboslava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboslava

Dovoľujem si Vám so cťou oznámiť, že už nebudem predlžovať moje členstvo vo Vašej renomovanej a exkluzívnej zoznamke ED. Dôvodom je nájdenie primeranej partnerky, s ktorou sa mi v tomto mesiaci podarilo úspešne nadviazať kontakt a vyzerá to veľmi nádejne!

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Daniela

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Daniela

A na druhej schôdzke som vedel, že je to ona. Začali sme sa stretávať a nakoniec sme sa dohodli, že pôjdeme do hôr zalyžovať si. Oslava nového roku bola nielen veľmi romantická. Bola aj plná nádeje a očakávania toho, čo nás stretne.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Dnes spolu bývame a sme šťastní. Preto radím všetkým, ktorí po prvých neúspechoch majú tendenciu to vzdať, aby nehádzali tak zbrklo flintu do žita. Možno sa aj im pošťastí a už nabudúce príde to pravé.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka

Po dlhšej dobe som sa prostredníctvom vás zoznámil s úžasnou ženou, do ktorej som sa zamiloval na prvý pohľad a čo som ani nečakal, je to obojstranné. Sme radi, že sme sa našli a plánujeme spoločný život.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Agáty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Agáty


Ja som sa vďaka vašej zoznamke zoznámila s mužom, akého som hľadala posledných 5 rokov. Neviem, či je to náhoda, alebo nejaké riadenie vyššou mocou, pretože sme boli obaja aj na iných zoznamkách, dokonca v rovnaký čas, ale neboli sme programom spárovaní, takže sme o sebe nevedeli. Zoznámili sme sa vďaka Elite .....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zdravím. Naše zoznámenie prebehlo veľmi rychle.Jediným problémom zo začiatku bolo to, že som nemala vip členstvo a teda som nevidela fotky ostatných ani im nemohla odepsat.Zaujala som veľa ľudí, ale ozvala sa len jednému a to len na základe informácií z jeho profilu.Ten človiečik bol tak duchaplný, že mi napísal svoj mail, keby som sa náhodou chcela ozvat.No a ja sa ozvala, potom už to išlo ráz na ráz ......