Profilová fotka = viac pozvánok na rande

Profilová fotka = viac pozvánok na rande

Správne profilové fotky zvýšia záujem ostatných užívateľov zoznamky.

Ak sa chcete zoznámiť, profilové fotky sú jedným z najdôležitejších predpokladov. Príjemná fotografia nielen pritiahne pozornosť druhej strany, ale môže byť tiež skvelým spôsobom, ako začať konverzáciu.

Ktoré fotografie by ste mali do svojho profilu vybrat? Tu je 5 tipov. 

Nahrajte fotografiu vašej tváre

Záber vašej tváre je tá najdôležitejšia fotografia vo vašom profile. Vložte do profilu dobre osvetlenú a aktuálnu fotku. Vhodná je fotka bez slnečných okuliarov, aby bolo vidieť vaše oči. Nezabudnite na úsmev :-)

Ukážte celé telo

Do profilu vložte záber celého tela od nôh až po hlavu. Vyberte fotku vonku so slniečkom veľmi vysoko, aby ste neboli osvetlení zozadu, alebo aby ste sa na fotke zbytočne nemračili. Majte na sebe oblečenie, v ktorom by ste radi išli aj na prvú schôdzku.

Zvoľte fotku od pása nahor

Potrebujete novú fotku? Oblečte si na seba obľúbené tričko, košeľu alebo jednoducho niečo, v čom sa cítite dobre. Posaďte sa a uvoľnite sa. Zľahka sa nakloňte vpred a usmejte sa. Fotka na lavičke v parku bude určite vyzerať skvele.

Predveďte svoju vášeň

O svojich koníčkoch ste už napísali vo svojom profile. Prečo ich však potencionálnym partnerom aj neukázať? Radi lyžujete, hráte na gitaru alebo tancujete? Nahrajte tieto fotografie do svojho profilu. Nebojte sa na fotkách ukázať, ako radi trávite svoj voľný čas.

Predstavte vaše obľúbené miesto

Každý máme svoje obľúbené miesto. Môžu to byť hory alebo pláž, víkendová chatka alebo obľúbená destinácia. Nahrajte do svojho profilu fotku s vašim obľúbeným miestom. Je to dobrá téma na naviazanie kontaktu s inými užívateľmi zoznamky.

Ktoré fotky do profilu nevkladajte?

Nenahrávajte fotografie, ktoré sú v rozpore s pravidlami ELITE Date - teda fotky, na ktorých sú celebrity, iní ľudia alebo zvieratá. Do profilu tiež vkladajte len aktuálne fotografie.

Fotografie sú dôležitou súčasťou vášho profilu, preto si na nich dajte záležať. Vhodné sú fotky svieže, svetlé a na ktorých sa cítite dobre.

Prajeme vám úspešné zoznamovanie. :-)