Ako funguje ELITE Date

Test.jpg Test osobnosti

Počas registrácie si urobíte test osobnosti. Ten vám zaberie približne 15 minút času. Test je zameraný na oblasti, ktoré sú dôležité pre úspešný vzťah. Na základe vašich odpovedí vám ukážeme partnerov, ktorí sa k vám hodia. Ale partnerov si vyberáte len vy sami, a to podľa toho, ako sa vám páčia, odkiaľ sú, podľa veku alebo podľa vlastností, ktoré majú.

vyhledavani.jpg

Vyhľadávanie

Môžete si vyhľadať partnera podľa toho, čo sa vám páči a čo je pre vás dôležité: vek, výška, bydlisko, vzdelanie. V profiloch sa dozviete, aké má užívateľ záujmy, či chce mať deti a tiež aké uznáva hodnoty.

 

navrhy.jpg

Návrhy partnerov

Vypátrajú, kto sa pre vás na základe vašich odpovedí pri teste hodí najviac. Okamžite po registrácii na zoznamke uvidíte užívateľov, ktorí sa k vám najviac hodia povahou, charakterom a vlastnosťami. Potom si už len prezeráte profily. Chcete predsa vedieť, ako užívatelia vyzerajú, čo robia, odkiaľ sú, aké majú záujmy alebo akú majú vysnívanú dovolenku.

 

seznamtese.jpg Zoznámte sa

Či naozaj chcete spoznať partnera, rozhodnite sa pre VIP členstvo. Umožní vám to osobnú komunikáciu, umožní vám to dopisovať si, pýtať sa, laškovať, hrať sa alebo si vymieňať fotky.

Všetko je anonymné. Osobné údaje a fotky sú starostlivo hliadkované a chránené. Vaše fotky zostanú dôverné do tej doby, kým ich sami nezverejníte.


 

Registrujte sa teraz!

Registrácia

Prečo ELITE Date

Sľubujeme príjemné a jednoduché hľadanie a výber z úžasných ľudí, ktorí budú spĺňať vaše očakávania.

Viac

Úspešne sa zoznámili

Podľa štatistík sa každý 5. človek v Českej republike zoznámi cez zoznamku. Je to trend, ktorý sa v súčasnej dobe stáva bežným.

Viac

Ako môžem zrušiť svoje členstvo na prémiovej zoznamke?

Svoje členstvo na prémiovej zoznamke môžete zrušiť vo svojom vlastnom profile, v záložke Môj profil - Nastavenie - Zmazanie účtu. Druhým variantom je, že napíšete našim administrátorkám na info@elitedate.sk a tie vykonajú zrušenie vášho profilu za vás.

Viac