Ako funguje ELITE Date

Test.jpg Test osobnosti

Počas registrácie si urobíte test osobnosti (max. 15 minút). Test je zameraný na oblasti, ktoré sú dôležité pre úspešný vzťah. Na základe vašich odpovedí vám navrhneme partnerov, ktorí sa k vám hodia. Partnerov si vyberáte len vy sami, a to podľa toho, ako sa vám páčia, odkiaľ sú, podľa veku alebo podľa vlastností, ktoré vám vyhovujú.

vyhledavani.jpg

Vyhľadávanie

Partnera môžete vyhľadať podľa toho, čo je pre vás dôležité: vek, výška, bydlisko, vzdelanie... V profiloch sa dozviete, aké má užívateľ záujmy, či chce mať deti a tiež aké uznáva hodnoty.

 

navrhy.jpg

Návrhy partnerov

Ihneď po registrácií na ELITE Date uvidíte užívateľov, ktorí sa k vám na základe vašich odpovedí v teste hodia najviac povahou, charakterom a záujmami. Prezrite si profily a zistite, ako užívatelia vyzerajú, odkiaľ sú, alebo aká je ich ideálna predstava dovolenky.

 

seznamtese.jpg Zoznámte sa

Ak chcete niekoho naozaj spoznať, aktivujte si prémiové členstvo. Prémiové členstvo vám umožní osobnú komunikáciu - môžete si s užívateľmim písať, pýtať sa, hrať sa alebo si vymieňať fotky.

Všetko je anonymné. Osobné údaje a fotky sú starostlivo chránené. Vaše fotky zostanú dôverné do tej doby, kým ich sami nezverejníte.


Zaregistrujte sa zdarma a prezrite si profily užívateľov vo vašom okolí. 

Registrujte sa teraz!