Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Dobrý deň milá zoznamka,
je to už nejaký čas, čo som od vás dostala tento email.Aby som pravdu povedala, nechcelo sa mi veľmi odpovedať, nevedela som, čo by som presne napísala. Ale vzhľadom k tomu, že som s mužom, s ktorým som sa zoznámila práve cez zoznamku Elitedate do dnes a stále je nám spolu krásne a dokonca plánujeme spoločnú budúcnosť, prehodnotila som svoj názor a píšem vám.
Zaregistrovala som sa u vás niekedy na jar pred dvoma rokmi, cítila som sa byť sama a veľmi som si priala spoznať muža, s ktorým sa občas stretnem na káve, pôjdeme na spoločný výlet, alebo dovolenku, neočakávala som nič viac. Zadala som si iba ústecký kraj, som priamo z Ústia nad Labem. Veľmi sa mi páči, že som mohla napísať niečo málo o sebe vo vašom dotazníku a na oplátku som sa dozvedela o koníčkoch, záujmoch partnera a trošku som si zase ja z jeho dotazníka urobila taký pre seba malý "prieskum".
Stretla som sa cez zoznamku s dvoma mužmi, s jedným to zostalo len pri prvom stretnuí a s druhým sme sa párkrát stretli, ale postupne som zistila, že mi klame a sľubuje niečo, čo nesplní. Naviac, nemal ešte vyriešenú minulosť. No potom ma kontaktoval do tretice muž z Mostu len vaším predpísaným "zaujala si ma". :-) Vymenili sme si telefónne čísla, po troch dňoch sme sa stretlii a vedeli sme od prvého stretnutia, že sa chceme naďalej spoznávať. Máme to trošku zložitejšie, že bývame každý v inom meste, ale nie je to zase tak ďaleko. Navyše, pracujem na smeny, takže skĺbiť náš čas, keď budeme spolu, tiež nie je jednoduché. Ale to, že sa spoznali dvaja ľudia, ktorým stojí za to sa vídať a chcú spolu byť, je niečo nádherné.
Prežili sme vlani prvú spoločnú dovolenku, spoločné chvíle, spoločné spoznávie, nikdy by som neverila, že vo svojom veku budem mať zase tie "motýliky v žalúdku". A to len vďaka vám a za to všetko sa vám chcem za nás oboch poďakovať. Existuje veľa zoznamovacích agentúr, ale asi sa to malo stať, že sme sa prihlásili obaja u vás a spoznali sa zoznamovacie formou, keď si dotyční môže niečo o vás zistiť, prečítať a kontaktovať vás je úžasné. Neverila som, že by mohla vzniknúť láska cez sociálne siete. Ona láska vznikne až medzi ženou a mužom, ale nebyť vás, tak by sa to rozhodne nestalo a ja by som nespoznala tak úžasného muža. A za to ešte raz VEĽMI ĎAKUJEM.
Neviem, či aj po necelých dvoch rokoch od môjho zaregistrovania u vás ešte budete môj email brať, ale asi u mňa nastal čas až teraz, tak píšem. Majte sa tam všetci veľmi krásne a ďakujem, že umožňujete zoznámenie v dnešnej zložitej dobe.
S pozdravom a s vďakou Jana
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny
Bola som tu na zoznamke len neuveriteľný mesiac a verím, že som spoznala naozaj úžasného človeka. Ďakujem vášmu tímu !!
Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn
Prihlásenie do vašej zoznamky som nebrala veľmi vážne. A tu som si začala písať s Vitou. Už mesiace spolu cestujeme po pamiatkach.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Terezy
Ja odporca zoznamiek si ju založím a o dva dni na to sa stane toto? Iniciatívne som si teda vo štvrtok účet deaktivovala, pretože som citila, že už sa s nikým iným vidiet nechcem ... Odišla som za Tomášom aj na predĺžený víkend ... Vzala som si dovolenku a využila sviatky ... Takže sme spolu boli od piatku až do utorka ...
Marek a Mirka - Moc vam dakujeme obaja za sancu aby sme sa mohli cez Vas najst
Uz v ten den sme spolu dlho do noci volali a volali sme sa kazdy den 4 az 5 hod. Po tyzdni smebsa stretli tesne pred Vianocami a odvtedy sme spolu. 2 stretnutie prebehlo na Vianoce na polnocnej omsi. Doteraz sme stastni a prezivame nas spolocny pribeh vdaka Vam.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Danky a Aničky
Sme s Aničkou dôkazom toho, že sa dá na zoznamke nájsť trvalý vzťah. Pred 6 mesiacmi sme si dali prvé rande, potom druhé, tretie .... A ako sme na tom teraz? Dohodli sme sa na registrovanom partnerstve. V marci 2021 do toho ideme. Danka
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky
Cez vašu zoznamku som sa zoznámila s veľmi príjemným mužom, síce to dopadlo inak, ale muži sú tam naozaj na úrovni a mala som dobré skúsenosti. Veľmi odporúčam túto zoznamku.