Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Dobrý deň,

doteraz som mala so zoznamovaním cez internet zlé skúsenosti. Na neplatené zoznamky sa môže registrovať naozaj každý, dokonca som mala negatívnu skúsenosť s falošným profilom, ktorý používal moje fotky. Túto zoznamku som si teda zvolila práve preto, že profily sú tu kontrolované a seriózne.

Ja trávim veľa času v práci a nemám toľko možností na zoznámenie, tiež som sa presťahovala a nemám tu veľa priateľov, preto mi zoznamka pripadala ako najlepšia možná voľba. Zoznámenie s Jánom nebola moja úplne prvá schôdzka, bola som na niekoľkých stretnutiach, ale z písania nič nespoznáte, dôležité je sa čo najskôr stretnúť, ako si pol roka dopisovať a potom zistiť, že tam nič nie je, ja dám na svoj inštinkt.

Napísal mi vtedy že nie je "pán dokonalý" a ja som mu odpovedala, že o tom rozhodujem ja :) a tak to začalo. Prvá schôdzka dopadla dobre, preskočila tam tá povestná iskra a my sa schádzame ďalej a je nám spolu pekne. Ten prvý krok sme urobili tu, s pomocou zoznamky, teraz už záleží len na nás, čo bude ďalej. Dôležité je vôbec začať a hneď sa nevzdávať, nám sa to vyplatilo.

Prajem vám všetkým, nech tu nájdete partnera, ktorého hľadáte a veľa šťastia!

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky

Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli sa na schôdzke. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Olívie a Markéty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Olívie a Markéty

Z tohto stretnutia sa nakoniec vykľul vzťah, ktoré nás obe prekvapil svojou silou a intenzitou. Ani jedna z nás pred tým tak silný a oddaných vzťah nezažila. Teraz už spolu chodíme pol roka. A keďže sme zvládli spoločne vkročiť aj do nového roka 2017, rozhodli sme sa svoj príbeh poslať vám do zoznamky.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny

Obaja sme veľmi šťastní, že sme sa našli .... Toť rada pre všetkých, ktorí hľadajú niekoho ..... asi si človek musí prejsť niečím zlým, sklamaním ..... aby si zaslúžil milovaného človiečika po svojom boku.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Libuše

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Libuše

Píšem Vám, že sa mi celkom zmenil život, teším sa z každého dňa, vlastne to nie je ani môj typ, ale ako ho poznávam, je mi s ním dobre čím ďalej viac. Máme krásny intímny vzťah a ideme spolu na veľkú noc do Poľska a v máji ideme do Egypta. Je to proste fešák, ako to nazývame.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie K.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie K.

TAK som sa zaregistrovala VLASTNE OMYLOM NA VASEJ zoznamke. Vo februári tohto roku MI chodilo VEĽA oznámení o zoznámenie ALE LEN JEDEN MA zaujal natoľko, ŽE SME SI 13 MARCA SPOLU začli telefonovať A 16 MARCA SME MALI Prvé rande. BOLA TO Láska na prvý pohľad.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Počas dvoch dní sme si dali zraz v jednej kaviarni a bolo zamiesené na lásku od prvej chvíle :) Vídame sa často a keďže obaja máme úžasné deti, tak si užívame každú chvíľu spolu s nimi :) ... Pevne dúfam, že je to osud a vydrží nám to. Všetkým odporúčam, aby neváhali a skúsili sa tiež touto cestou zoznámiť a verili, že ten pravý tu niekde čaká ... Možno to nebude hneď ,ale raz určite ...