Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Dobrý deň,

doteraz som mala so zoznamovaním cez internet zlé skúsenosti. Na neplatené zoznamky sa môže registrovať naozaj každý, dokonca som mala negatívnu skúsenosť s falošným profilom, ktorý používal moje fotky. Túto zoznamku som si teda zvolila práve preto, že profily sú tu kontrolované a seriózne.

Ja trávim veľa času v práci a nemám toľko možností na zoznámenie, tiež som sa presťahovala a nemám tu veľa priateľov, preto mi zoznamka pripadala ako najlepšia možná voľba. Zoznámenie s Jánom nebola moja úplne prvá schôdzka, bola som na niekoľkých stretnutiach, ale z písania nič nespoznáte, dôležité je sa čo najskôr stretnúť, ako si pol roka dopisovať a potom zistiť, že tam nič nie je, ja dám na svoj inštinkt.

Napísal mi vtedy že nie je "pán dokonalý" a ja som mu odpovedala, že o tom rozhodujem ja :) a tak to začalo. Prvá schôdzka dopadla dobre, preskočila tam tá povestná iskra a my sa schádzame ďalej a je nám spolu pekne. Ten prvý krok sme urobili tu, s pomocou zoznamky, teraz už záleží len na nás, čo bude ďalej. Dôležité je vôbec začať a hneď sa nevzdávať, nám sa to vyplatilo.

Prajem vám všetkým, nech tu nájdete partnera, ktorého hľadáte a veľa šťastia!

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Víta

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Víta

Vďaka vašej zoznamke som sa stretol s dievčaťom, ktoré som už poznal, ale nevideli sme sa a neboli sme v kontakte osem rokov.
Bola to náhoda alebo osud, to už je jedno. Môj život dostal zmysel.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany

A keď už som nikomu neverila a zanevrela som na všetkých chlapov, ale tikot biologických hodín ma predsa len donútil opäť prísť k zoznamke a pozrieť sa na nové "odporúčanie", bol tam on, hneď ma zaujala jeho profilová fotka, jeho podmanivý pohľad a príjemný úsmev, potom sme si vymenili niekoľko správ a počas týždňa si dohodli schôdzku a teraz už spolu bývame a plánujeme spoločný život a rodinu.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Karola

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Karola

Naše zoznámenie prebiehalo celkom štandartnom způsobem.Po výmene niekoľkých imeil správ, sme k sebe pocítili náklonnosť, tým ako si duševne rozumieme, máme spoločné záujmy, nechá sa napísať, že aj spoločný osud, čo sa stále prohlubovalo.Najednou sme zistili, že písmenká, ktoré si vymieňame nestačí, stále sme čakali kto kedy ten druhý napíše.Vyměnili sme si tel.čísla a hovory nebrali konce.Pak prišiel deň D, osobné stretnutie .....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romany

Keďže som tomu dala čas, tak sa po nejakom čase vo mne prebudila náklonnosť tiež a našli sme si k sebe cestu obaja. Odvedy sme nevynechali ani jednu príležitosť stretnúť sa.

Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený

Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený

Do môjho života vstúpila žena, ktorá mala presne tie vlastnosti, aké som si napísal do môjho zoznamu. Pripadalo mi to neskutočné a ona mi každý deň dokazuje, že je všetkým, čo som si prial. Aj keď sme spolu krátko, pripadá nám, že sa poznáme dlho. Žijeme jeden pre druhého, plánujeme spoločný život a vezmeme sa.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky

Ako sme sa zoznámili? ... Hneď ako som sa zaregistrovala, tak mi začal písať a bol vytrvalý a potom sme sa dohodli na schôdzke. ... Vlastne nie na schôdzke ale výlete .... kde sme sa spoznali viac, ako pri káve ....