Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Dobrý deň,

doteraz som mala so zoznamovaním cez internet zlé skúsenosti. Na neplatené zoznamky sa môže registrovať naozaj každý, dokonca som mala negatívnu skúsenosť s falošným profilom, ktorý používal moje fotky. Túto zoznamku som si teda zvolila práve preto, že profily sú tu kontrolované a seriózne.

Ja trávim veľa času v práci a nemám toľko možností na zoznámenie, tiež som sa presťahovala a nemám tu veľa priateľov, preto mi zoznamka pripadala ako najlepšia možná voľba. Zoznámenie s Jánom nebola moja úplne prvá schôdzka, bola som na niekoľkých stretnutiach, ale z písania nič nespoznáte, dôležité je sa čo najskôr stretnúť, ako si pol roka dopisovať a potom zistiť, že tam nič nie je, ja dám na svoj inštinkt.

Napísal mi vtedy že nie je "pán dokonalý" a ja som mu odpovedala, že o tom rozhodujem ja :) a tak to začalo. Prvá schôdzka dopadla dobre, preskočila tam tá povestná iskra a my sa schádzame ďalej a je nám spolu pekne. Ten prvý krok sme urobili tu, s pomocou zoznamky, teraz už záleží len na nás, čo bude ďalej. Dôležité je vôbec začať a hneď sa nevzdávať, nám sa to vyplatilo.

Prajem vám všetkým, nech tu nájdete partnera, ktorého hľadáte a veľa šťastia!

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzky a Víta

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzky a Víta

Celá rozechvená som čakala a zavolal do 2 minút. Mal sympatický hlas, srdečne sme sa pobavili a zasmiali a dohodli na druhý deň športový výjazd na inlinoch. Povedala som si. Áno, super !! Niekto je aktívnejší ako ja. Tešila som sa ako malé dievča, bola som napätá, či náhodou nebude o 10cm menší, viac šedivý ... Ale nie, vyzeral presne ako by vypadol z tej svojej fotky. Nič menej, nič viac. Hneď ako som ho uvidela, vedela som, že je to ON.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka

Môj, náš príbeh bol priamo učebnicový, zoznámili sme sa hneď zo začiatku svojho členstva, vymenili sme si pár listov v réžii Elitedate, potom som prešli na súkromné ​​adresy.Setkali sme sa a zdá sa že sa všetko dobre vyvíjí.Minulý týždeň sme spolu boli na krátkom pobyte v kúpeľoch. Vidíme sa najmä cez víkendy, ale aj v týdnu.Nechci to zakríknuť, ale myslím že sme sa vďaka vám našli.Děkujeme Mirek a Jana

Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn

Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn

Prihlásenie do vašej zoznamky som nebrala veľmi vážne. A tu som si začala písať s Vitou. Už mesiace spolu cestujeme po pamiatkach.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky

O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som vyrazila na "prvé" rande, na ktorom som spoznala super človeka, s ktorým stále som, je mi s ním pekne a dúfam, že aj naďalej bude.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Štefánia

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Štefánia

Vďaka vášej zoznámke sme sa zoznámili, kde sme si najskor písali správy a po mesiaci sme sa stretli a stretavame sa stále. Zatial to medzi nami je dobre a rozumieme si. Dúfam že nám to vydrži. Kebý nebolo vašej zoznámky tak sa nestretneme.

Na jeseň ma požiadal o ruku - bude svadba

Na jeseň ma požiadal o ruku - bude svadba

Do tej chvíle než som Martina spoznala, by som neverila, že ma stretne také pobláznenie a úprimná zamilovanosť. Som úprimne šťastná. A nielen ja ...❤️