Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny
Dobrý deň,
doteraz som mala so zoznamovaním cez internet zlé skúsenosti. Na neplatené zoznamky sa môže registrovať naozaj každý, dokonca som mala negatívnu skúsenosť s falošným profilom, ktorý používal moje fotky. Túto zoznamku som si teda zvolila práve preto, že profily sú tu kontrolované a seriózne.
Ja trávim veľa času v práci a nemám toľko možností na zoznámenie, tiež som sa presťahovala a nemám tu veľa priateľov, preto mi zoznamka pripadala ako najlepšia možná voľba. Zoznámenie s Jánom nebola moja úplne prvá schôdzka, bola som na niekoľkých stretnutiach, ale z písania nič nespoznáte, dôležité je sa čo najskôr stretnúť, ako si pol roka dopisovať a potom zistiť, že tam nič nie je, ja dám na svoj inštinkt.
Napísal mi vtedy že nie je "pán dokonalý" a ja som mu odpovedala, že o tom rozhodujem ja :) a tak to začalo. Prvá schôdzka dopadla dobre, preskočila tam tá povestná iskra a my sa schádzame ďalej a je nám spolu pekne. Ten prvý krok sme urobili tu, s pomocou zoznamky, teraz už záleží len na nás, čo bude ďalej. Dôležité je vôbec začať a hneď sa nevzdávať, nám sa to vyplatilo.
Prajem vám všetkým, nech tu nájdete partnera, ktorého hľadáte a veľa šťastia!
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Skúsenosť Alexe: Stretli sme sa a hneď sme si padli do oka!
Ďakujem krásne .. naše zoznámenie prebehlo úplne fantasticky .. po pár správach sme sa stretli a hneď sme si padli do oka a nasledovalo ešte zopár stretnutí až nakoniec preskočila iskra a zaľúbili sme sa do seba začo sme vďačný vašej zoznamke.. Alex
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jaromíra
Našiel som si kamarátku na tenis, tak uvidím, čo bude ďalej. Teda vďaka Vám. Myslím, že máte dobré parametre pre Vašu prácu. Vďaka a zatiaľ u Vás končím. Zdravie Jaromír ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie
Rada by som zrušila moju registráciu u vás. Bola som s vami veľmi spokojná ako s kontaktom na Vás a aj ako zoznamku robíte. Je to na úrovni a naozaj ste mi hľadali zodpovedajúcich partnerov...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Richarda
Začali sme si písať všetko bolo úprimné nefalšované a práve to ma zaujalo. Po 12stich dňoch sme sa stretli na káve bolo to 22.12.2022. A odvtedy sme šťastní zamilovaný párik, ktorý sa správa ako pubertiaci.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny
Obaja sme veľmi šťastní, že sme sa našli .... Toť rada pre všetkých, ktorí hľadajú niekoho ..... asi si človek musí prejsť niečím zlým, sklamaním ..... aby si zaslúžil milovaného človiečika po svojom boku.
Môžeme len potvrdiť, že táto zoznamka naozaj funguje
Chceli by sme vám touto cestou poďakovať za krásne zoznámenie, vďaka vašej zoznamke som našiel lásku a určite životnú partnerku.