Otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život

Otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život

Zoznámenie Katky a Richarda

Náš príbeh je príbehom asi najrýchlejšieho zoznámenia sa na internete. Ja som si dala inzerát na konci mája a hneď asi za 2 dni som mala 5 sľubne vyzerajúcich ponúk. Čile som si s novými kontaktmi dopisovala a postupne si dohovárala schôdzky. A do toho mi v pondelok 1. júna prišla správa od Richarda. Napísal mi peknú, milú a vtipnú správu, ale ja som ho odbila s tým, že býva 220 kilometrov ďaleko a že diaľka jednoducho môže byť problém. On ma pomerne presvedčivo uisťoval, že sa to určite zvládne – keď sa chce.

Z krátkych správ sme čoskoro prešli do mailov a potom v stredu 3. júna sme si prvýkrát zavolali. Vo štvrtok sme si volali znova a moja jedna konverzačná otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život. Ja som mala ísť na bežecký víkend, ktorý sa ale zrušil a on chystal oslavu svojich narodenín. Tak som sa na ňu drzo pozvala, Richard súhlasil a ja som prišla.

Nepoznali sme sa ešte ani celý týždeň. Neviem, kde som v sebe vzala tú odvahu, ale prišla som medzi jeho kamarátmi, kde som nikoho nepoznala a nikto nepoznal ma. Ale vďaka tomu som mala aspoň čas Richarda pozorovať v jeho prirodzenom prostredí. Videla som, ako sa správa a veľmi sa mi to páčilo. Je to veľký chlap a je ho všade plno :)) No, ako to bolo ďalej… zostala som do pondelka a odvtedy ho mám v telefóne uloženého ako Richard – moje srdce.

Máme za sebou skvelé leto, prvé výlety a zážitky. Poznáme svoje rodiny a naše zvieratá sa už tiež zoznamujú…. Snažíme sa k sebe byť úprimní a na našom vzťahu veľa pracujeme. Naivná predstava, že všetko pôjde samo, keď je človek zamilovaný je jednoducho naivný. Sme dvaja dospelí a „hotoví“ ľudia a obaja máme za sebou dlhší čas, kedy sme boli sami. Bývame od seba veľký kus cesty. Spojiť dva samostatné svety v jeden spoločný je náročný proces. Ale veríme si. Milujeme sa. Viem, že to spolu zvládneme. A ako to viem? Jednoducho to cítim.

Držíme päste všetkým, čo našli odvahu sa zoznámiť na internete. Viem, že to nie je ľahké a človek sa musí otvoriť pred úplne cudzími ľuďmi. Ale bežte do toho. Buďte úprimní a pravdiví. Neprikrášľujte sa ani na tele a ani na duchu. Hľadáte predsa skutočnú lásku - a tá musí byť úprimná.
Nech vám to vyjde!

Katka a Richard


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Dobrý večer, chcela by som Vám veľmi poďakovať, lebo som sa vďaka Vašej zoznamke zoznámila s úžasným mužom - presne takým, o ktorom som celý život snívala, ale neverila som, že by mohol existovať aj v skutočnosti. Takže už dva mesiace prežívame čarovný vzťah. Už pri prvom stretnutí sme vedeli, že spolu chceme byť - sympatie boli obojstranné. Obaja sme si v živote prežili náročná obdobia, takže si vieme všetkého pekného vážiť. Od začiatku si na nič nehráme, je nám spolu krásne a všetky voľné chvíle trávime spoločne. Máme sa veľmi radi a veríme, že to tak bude navždy. Nebyť Vašej zoznamky, určite by sme sa nepoznali. Moc ďakujem a prajem všetkým veľa šťastia. Helena

Tomáš - Do mesiaca som tu našiel svoje dievča

Tomáš - Do mesiaca som tu našiel svoje dievča

Vrelo odporúčam danú zoznamku. Bol som s ňou veľmi spokojný.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzky a Víta

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzky a Víta

Celá rozechvená som čakala a zavolal do 2 minút. Mal sympatický hlas, srdečne sme sa pobavili a zasmiali a dohodli na druhý deň športový výjazd na inlinoch. Povedala som si. Áno, super !! Niekto je aktívnejší ako ja. Tešila som sa ako malé dievča, bola som napätá, či náhodou nebude o 10cm menší, viac šedivý ... Ale nie, vyzeral presne ako by vypadol z tej svojej fotky. Nič menej, nič viac. Hneď ako som ho uvidela, vedela som, že je to ON.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Chvíľu sme si dopisovali. Potom musela odísť do cudziny a ja už myslel ze sa neozve. Ozvala, dali som si stretnutie v piatok a už pri prvom pohľade z očí do očí sme vedeli ze je to ono. Bola krásna romantická prechádzka, obed, ďalšie prechádzka a stále bolo o čom rozprávať. Pri rozlúčke nádherným bozkom som obaja vedeli zo to nie je posledný ....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie llony a Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie llony a Pavla

Asi sme sa mohli niekedy niekde stretnúť náhodou, ale určite by sme sa na ulici nezoznámili, nikto z nás nemá na čele napísané, že je voľný a hľadá lásku ...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Štefánia

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Štefánia

Vďaka vášej zoznámke sme sa zoznámili, kde sme si najskor písali správy a po mesiaci sme sa stretli a stretavame sa stále. Zatial to medzi nami je dobre a rozumieme si. Dúfam že nám to vydrži. Kebý nebolo vašej zoznámky tak sa nestretneme.