Otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život

Otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život

Zoznámenie Katky a Richarda

Náš príbeh je príbehom asi najrýchlejšieho zoznámenia sa na internete. Ja som si dala inzerát na konci mája a hneď asi za 2 dni som mala 5 sľubne vyzerajúcich ponúk. Čile som si s novými kontaktmi dopisovala a postupne si dohovárala schôdzky. A do toho mi v pondelok 1. júna prišla správa od Richarda. Napísal mi peknú, milú a vtipnú správu, ale ja som ho odbila s tým, že býva 220 kilometrov ďaleko a že diaľka jednoducho môže byť problém. On ma pomerne presvedčivo uisťoval, že sa to určite zvládne – keď sa chce.

Z krátkych správ sme čoskoro prešli do mailov a potom v stredu 3. júna sme si prvýkrát zavolali. Vo štvrtok sme si volali znova a moja jedna konverzačná otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život. Ja som mala ísť na bežecký víkend, ktorý sa ale zrušil a on chystal oslavu svojich narodenín. Tak som sa na ňu drzo pozvala, Richard súhlasil a ja som prišla.

Nepoznali sme sa ešte ani celý týždeň. Neviem, kde som v sebe vzala tú odvahu, ale prišla som medzi jeho kamarátmi, kde som nikoho nepoznala a nikto nepoznal ma. Ale vďaka tomu som mala aspoň čas Richarda pozorovať v jeho prirodzenom prostredí. Videla som, ako sa správa a veľmi sa mi to páčilo. Je to veľký chlap a je ho všade plno :)) No, ako to bolo ďalej… zostala som do pondelka a odvtedy ho mám v telefóne uloženého ako Richard – moje srdce.

Máme za sebou skvelé leto, prvé výlety a zážitky. Poznáme svoje rodiny a naše zvieratá sa už tiež zoznamujú…. Snažíme sa k sebe byť úprimní a na našom vzťahu veľa pracujeme. Naivná predstava, že všetko pôjde samo, keď je človek zamilovaný je jednoducho naivný. Sme dvaja dospelí a „hotoví“ ľudia a obaja máme za sebou dlhší čas, kedy sme boli sami. Bývame od seba veľký kus cesty. Spojiť dva samostatné svety v jeden spoločný je náročný proces. Ale veríme si. Milujeme sa. Viem, že to spolu zvládneme. A ako to viem? Jednoducho to cítim.

Držíme päste všetkým, čo našli odvahu sa zoznámiť na internete. Viem, že to nie je ľahké a človek sa musí otvoriť pred úplne cudzími ľuďmi. Ale bežte do toho. Buďte úprimní a pravdiví. Neprikrášľujte sa ani na tele a ani na duchu. Hľadáte predsa skutočnú lásku - a tá musí byť úprimná.
Nech vám to vyjde!

Katka a Richard


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Terezy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Terezy

Ja odporca zoznamiek si ju založím a o dva dni na to sa stane toto? Iniciatívne som si teda vo štvrtok účet deaktivovala, pretože som citila, že už sa s nikým iným vidiet nechcem ... Odišla som za Tomášom aj na predĺžený víkend ... Vzala som si dovolenku a využila sviatky ... Takže sme spolu boli od piatku až do utorka ...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Dobrý deň, rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercia ......

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Rozhodli sme sa dlho nič nenaťahovať a vymenili sme si čísla, aby sme si písali inak, než na vašom webe a lepšie sa tak spoznali. Náš prvý telefón trval vyše tri hodiny a tak bolo takmer jasné, že je to ono. Keď sme sa neskôr stretli osobne, nebolo čo riešiť. Obaja máme pocit, že sa poznáme už niekoľko rokov a plánujeme spolu budúcnosť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Chvíľu sme si dopisovali. Potom musela odísť do cudziny a ja už myslel ze sa neozve. Ozvala, dali som si stretnutie v piatok a už pri prvom pohľade z očí do očí sme vedeli ze je to ono. Bola krásna romantická prechádzka, obed, ďalšie prechádzka a stále bolo o čom rozprávať. Pri rozlúčke nádherným bozkom som obaja vedeli zo to nie je posledný ....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nadi

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nadi

Nebyť Vás, tak by sme sa nestretli a to aj napriek tomu, že sme bývali tak blízko :-).

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Dobrý deň, rada by som požiadala o vymazanie môjho profilu, pretože ja už našla svojho princa. Nechám teda ostatné, nech si môžu tiež vybrať. Zdá sa mi nemiestne byť na stránkach. Som si istá, že máte veľa spokojných užívateľov a teda prajem aj naďalej veľa šťastia a pracovných úspechov.