Otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život

Otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život

Zoznámenie Katky a Richarda

Náš príbeh je príbehom asi najrýchlejšieho zoznámenia sa na internete. Ja som si dala inzerát na konci mája a hneď asi za 2 dni som mala 5 sľubne vyzerajúcich ponúk. Čile som si s novými kontaktmi dopisovala a postupne si dohovárala schôdzky. A do toho mi v pondelok 1. júna prišla správa od Richarda. Napísal mi peknú, milú a vtipnú správu, ale ja som ho odbila s tým, že býva 220 kilometrov ďaleko a že diaľka jednoducho môže byť problém. On ma pomerne presvedčivo uisťoval, že sa to určite zvládne – keď sa chce.

Z krátkych správ sme čoskoro prešli do mailov a potom v stredu 3. júna sme si prvýkrát zavolali. Vo štvrtok sme si volali znova a moja jedna konverzačná otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život. Ja som mala ísť na bežecký víkend, ktorý sa ale zrušil a on chystal oslavu svojich narodenín. Tak som sa na ňu drzo pozvala, Richard súhlasil a ja som prišla.

Nepoznali sme sa ešte ani celý týždeň. Neviem, kde som v sebe vzala tú odvahu, ale prišla som medzi jeho kamarátmi, kde som nikoho nepoznala a nikto nepoznal ma. Ale vďaka tomu som mala aspoň čas Richarda pozorovať v jeho prirodzenom prostredí. Videla som, ako sa správa a veľmi sa mi to páčilo. Je to veľký chlap a je ho všade plno :)) No, ako to bolo ďalej… zostala som do pondelka a odvtedy ho mám v telefóne uloženého ako Richard – moje srdce.

Máme za sebou skvelé leto, prvé výlety a zážitky. Poznáme svoje rodiny a naše zvieratá sa už tiež zoznamujú…. Snažíme sa k sebe byť úprimní a na našom vzťahu veľa pracujeme. Naivná predstava, že všetko pôjde samo, keď je človek zamilovaný je jednoducho naivný. Sme dvaja dospelí a „hotoví“ ľudia a obaja máme za sebou dlhší čas, kedy sme boli sami. Bývame od seba veľký kus cesty. Spojiť dva samostatné svety v jeden spoločný je náročný proces. Ale veríme si. Milujeme sa. Viem, že to spolu zvládneme. A ako to viem? Jednoducho to cítim.

Držíme päste všetkým, čo našli odvahu sa zoznámiť na internete. Viem, že to nie je ľahké a človek sa musí otvoriť pred úplne cudzími ľuďmi. Ale bežte do toho. Buďte úprimní a pravdiví. Neprikrášľujte sa ani na tele a ani na duchu. Hľadáte predsa skutočnú lásku - a tá musí byť úprimná.
Nech vám to vyjde!

Katka a Richard


Skúsenosti so zoznamkami

Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovanie si vážime, že jeden druhého máme.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Dobrý deň, ďakujem za mail a zároveň chcem povedať, že prostredníctvom vás som sa zoznámila s veľmi milým mužom, sme zamilovaní a všetok voľný čas trávime spolu ... Prajem vám plno takto spokojných dvojíc ... Eva

Sme ako reklama na romantickú drámu so šťastným koncom

Sme ako reklama na romantickú drámu so šťastným koncom

Znovu sma sa zišli. A potom znova. A znova. A znova. Nasledovali dva najkrajšie víkendy v našich životoch. Po štrnástich dňoch bolo jasné, že sme našli takú zhodu, akú sme si ani vo sne nemohli predstaviť.

Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!

Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!

No už v nedeľu ráno som si písala s mužom, ktorý bol pre mňa "iný " a zároveň ten, po akom som už dlllho snívala.  Napokon sme sa aj stretli, išli do kina,  na večeru a ja som bola čoraz viac presvedčená, že toto je ON.

Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme

Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme

Zoznámili som sa tu v auguste minulého roka a sme šťastní, že sme sa našli 💕.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany a Jaroslava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany a Jaroslava

Ďakujem Vám za ponuku, ale verím, že ju už nebudem potrebovať, pretože sme sa vďaka Vám našli s partnerom a "pár mesiacov" už žijeme v spoločnej domácnosti a budujeme spoločné "MY".