Otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život
Zoznámenie Katky a Richarda
Náš príbeh je príbehom asi najrýchlejšieho zoznámenia sa na internete. Ja som si dala inzerát na konci mája a hneď asi za 2 dni som mala 5 sľubne vyzerajúcich ponúk. Čile som si s novými kontaktmi dopisovala a postupne si dohovárala schôdzky. A do toho mi v pondelok 1. júna prišla správa od Richarda. Napísal mi peknú, milú a vtipnú správu, ale ja som ho odbila s tým, že býva 220 kilometrov ďaleko a že diaľka jednoducho môže byť problém. On ma pomerne presvedčivo uisťoval, že sa to určite zvládne – keď sa chce.
Z krátkych správ sme čoskoro prešli do mailov a potom v stredu 3. júna sme si prvýkrát zavolali. Vo štvrtok sme si volali znova a moja jedna konverzačná otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život. Ja som mala ísť na bežecký víkend, ktorý sa ale zrušil a on chystal oslavu svojich narodenín. Tak som sa na ňu drzo pozvala, Richard súhlasil a ja som prišla.
Nepoznali sme sa ešte ani celý týždeň. Neviem, kde som v sebe vzala tú odvahu, ale prišla som medzi jeho kamarátmi, kde som nikoho nepoznala a nikto nepoznal ma. Ale vďaka tomu som mala aspoň čas Richarda pozorovať v jeho prirodzenom prostredí. Videla som, ako sa správa a veľmi sa mi to páčilo. Je to veľký chlap a je ho všade plno :)) No, ako to bolo ďalej… zostala som do pondelka a odvtedy ho mám v telefóne uloženého ako Richard – moje srdce.
Máme za sebou skvelé leto, prvé výlety a zážitky. Poznáme svoje rodiny a naše zvieratá sa už tiež zoznamujú…. Snažíme sa k sebe byť úprimní a na našom vzťahu veľa pracujeme. Naivná predstava, že všetko pôjde samo, keď je človek zamilovaný je jednoducho naivný. Sme dvaja dospelí a „hotoví“ ľudia a obaja máme za sebou dlhší čas, kedy sme boli sami. Bývame od seba veľký kus cesty. Spojiť dva samostatné svety v jeden spoločný je náročný proces. Ale veríme si. Milujeme sa. Viem, že to spolu zvládneme. A ako to viem? Jednoducho to cítim.
Držíme päste všetkým, čo našli odvahu sa zoznámiť na internete. Viem, že to nie je ľahké a človek sa musí otvoriť pred úplne cudzími ľuďmi. Ale bežte do toho. Buďte úprimní a pravdiví. Neprikrášľujte sa ani na tele a ani na duchu. Hľadáte predsa skutočnú lásku - a tá musí byť úprimná.
Nech vám to vyjde!
Katka a Richard
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky
Ako sme sa zoznámili? ... Hneď ako som sa zaregistrovala, tak mi začal písať a bol vytrvalý a potom sme sa dohodli na schôdzke. ... Vlastne nie na schôdzke ale výlete .... kde sme sa spoznali viac, ako pri káve ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie a Zdena
Moja rada znie -dajte si záležať na profile. Dajte si tam naozaj pekné fotografie, na ktorých sa sami sebe páčite a potom tiež zahrňte do tých posledných troch otázok niečo osobnejšie, milé a príjemné. Nebuďte odmeraní a strohí, ale otvorení a pozitívni. Nikto predsa nechce mať vedľa seba nejakého mrzúta! Ja- pretože som trošku ukecaná, som sa v profile trochu viac, ale hlavne úprimne rozpísala. A viete, čo mi na to potom povedal Zdeno? Na tak nádhernémý profil jednoducho nešlo nenapísať ... :-) Tak dievčatá, buďte chytré a zoberte rozum do hrsti :-D
Pred 6 rokmi sme sa spoznali a tento rok sme sa vzali
Len vám chcem napísať, že v našom prípade sa to podarilo. Tak vďaka, že ste!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Bohunky
Samú ma prekvapilo, že to šlo celkom rýchlo, aj keď som už trochu staršia. Prežili sme už krásnu dovolenku v Bulharsku a je nám spolu dobre.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Zdravím. Naše zoznámenie prebehlo veľmi rychle.Jediným problémom zo začiatku bolo to, že som nemala vip členstvo a teda som nevidela fotky ostatných ani im nemohla odepsat.Zaujala som veľa ľudí, ale ozvala sa len jednému a to len na základe informácií z jeho profilu.Ten človiečik bol tak duchaplný, že mi napísal svoj mail, keby som sa náhodou chcela ozvat.No a ja sa ozvala, potom už to išlo ráz na ráz ......
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Simony
Prvé stretnutie v kaviarni napovedalo o vzájomných sympatiách ... Následné oťukávanie na našich výletoch, vzájomných návštevách a dovolenkách vyústilo v spoločné bývanie. Každý deň sa teším z prítomnosti spriaznenej duše a užívam si novo nadobudnutý nový život. To všetko vďaka Vám.