Otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život

Otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život

Zoznámenie Katky a Richarda

Náš príbeh je príbehom asi najrýchlejšieho zoznámenia sa na internete. Ja som si dala inzerát na konci mája a hneď asi za 2 dni som mala 5 sľubne vyzerajúcich ponúk. Čile som si s novými kontaktmi dopisovala a postupne si dohovárala schôdzky. A do toho mi v pondelok 1. júna prišla správa od Richarda. Napísal mi peknú, milú a vtipnú správu, ale ja som ho odbila s tým, že býva 220 kilometrov ďaleko a že diaľka jednoducho môže byť problém. On ma pomerne presvedčivo uisťoval, že sa to určite zvládne – keď sa chce.

Z krátkych správ sme čoskoro prešli do mailov a potom v stredu 3. júna sme si prvýkrát zavolali. Vo štvrtok sme si volali znova a moja jedna konverzačná otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život. Ja som mala ísť na bežecký víkend, ktorý sa ale zrušil a on chystal oslavu svojich narodenín. Tak som sa na ňu drzo pozvala, Richard súhlasil a ja som prišla.

Nepoznali sme sa ešte ani celý týždeň. Neviem, kde som v sebe vzala tú odvahu, ale prišla som medzi jeho kamarátmi, kde som nikoho nepoznala a nikto nepoznal ma. Ale vďaka tomu som mala aspoň čas Richarda pozorovať v jeho prirodzenom prostredí. Videla som, ako sa správa a veľmi sa mi to páčilo. Je to veľký chlap a je ho všade plno :)) No, ako to bolo ďalej… zostala som do pondelka a odvtedy ho mám v telefóne uloženého ako Richard – moje srdce.

Máme za sebou skvelé leto, prvé výlety a zážitky. Poznáme svoje rodiny a naše zvieratá sa už tiež zoznamujú…. Snažíme sa k sebe byť úprimní a na našom vzťahu veľa pracujeme. Naivná predstava, že všetko pôjde samo, keď je človek zamilovaný je jednoducho naivný. Sme dvaja dospelí a „hotoví“ ľudia a obaja máme za sebou dlhší čas, kedy sme boli sami. Bývame od seba veľký kus cesty. Spojiť dva samostatné svety v jeden spoločný je náročný proces. Ale veríme si. Milujeme sa. Viem, že to spolu zvládneme. A ako to viem? Jednoducho to cítim.

Držíme päste všetkým, čo našli odvahu sa zoznámiť na internete. Viem, že to nie je ľahké a človek sa musí otvoriť pred úplne cudzími ľuďmi. Ale bežte do toho. Buďte úprimní a pravdiví. Neprikrášľujte sa ani na tele a ani na duchu. Hľadáte predsa skutočnú lásku - a tá musí byť úprimná.
Nech vám to vyjde!

Katka a Richard


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Ely

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Ely

Na iných lesbických zoznamkách mi šťastie moc neprialo. Na ELITE Date áno. Hneď po registrácii sa mi ozvalo niekoľko dievčat. Nevyzerali vôbec zle, dokonca sme mali podobné záujmy, takže tém k rozhovoru bolo dostatok. Stretla som sa len so štyrmi z nich. Ela sa mi páčila najviac. Zatiaľ spolu ešte nebývame, len sa stretávame a užívame si život. Verím, že k tomu skoro dôjde. Vyzerá to viac ako sľubne.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Milana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Milana

Dať veciam voľný priebeh sa vyplatí. Aj Milan našiel svoju lásku na ELITE Date. Prečítajte si, ako sa spoznal so svojou partnerkou.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Počas dvoch dní sme si dali zraz v jednej kaviarni a bolo zamiesené na lásku od prvej chvíle :) Vídame sa často a keďže obaja máme úžasné deti, tak si užívame každú chvíľu spolu s nimi :) ... Pevne dúfam, že je to osud a vydrží nám to. Všetkým odporúčam, aby neváhali a skúsili sa tiež touto cestou zoznámiť a verili, že ten pravý tu niekde čaká ... Možno to nebude hneď ,ale raz určite ...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřího a Zdenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřího a Zdenky

Mily Tyme Elitedate, zvlast Veronike Aj kolegyňami, ste uzasny tym a spolahlivy. Dokážete zblížiť ľudí z dal od seba, co je supr. Konecne som nesmierne šťastný. Na treti pokus to vyslo! ...

Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovanie si vážime, že jeden druhého máme.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany

Tak som mu odpísala, stretli sme sa a baví ma zatiaľ tak, že som si zrušila účet u vás, pretože nemám záujem o niekoho iného. Ale poznáme sa veľmi krátko, tak sa zatiaľ naozaj spoznávame. Ak sa z toho vyvinie niečo viac, určite sa vám ešte ozvem.