Zoznamka recenzia: Zoznámenie Janky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Janky
Dobrý deň,neverila som na zoznámenie cez "zoznamku", radšej mám osobný kontakt. Umožňuje to vidieť človeka "naozaj".
 
Kontaktovalo ma dosť mužov. Bolo to sklamanie.
 
V jednu sobotu poobede, mi prišla správa. Hneď ma zaujala. Dotyčný muž si dal "námahu" a napísal vlastné slová. Boli úprimné, nežné... Nie suché "zaujala si ma", alebo správa v štýle "ohúrim ťa". Také to: "som boh a som dokonalosť"...

Úprimne, zatúžila som sa s ním stretnúť. Navrhla som mu rande. Už som nemala chuť, si s niekým písať, volať a nakoniec z toho bolo len sklamanie a strata času.
 
Bolo to na prvý pohľad. Áno, aj v staršom veku môžete zažiť motýle v bruchu. Strávili sme spolu krásny deň. Boli s nami aj naše deti. Rande sa nieslo v duchu: ihrisko, zmrzlina... Mali sme sa o čom rozprávať, navzájom sa rozosmiať.  Stretávame sa každý deň a nevieme sa nabažiť spoločných chviľ. Mám vytúženú rodinu, muža snov. Rolu zohráva aj vek a skúsenosti. Človek vie, čo je dôležité. Čo znamená, keď ti druhý dáva to najvzácnejšie čo má, svoj ČAS.
 
Úprimné veľké Ď A K U J E M.

Janka
 
 
 
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.

Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany

Tak som mu odpísala, stretli sme sa a baví ma zatiaľ tak, že som si zrušila účet u vás, pretože nemám záujem o niekoho iného. Ale poznáme sa veľmi krátko, tak sa zatiaľ naozaj spoznávame. Ak sa z toho vyvinie niečo viac, určite sa vám ešte ozvem.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny a Lukáša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny a Lukáša

Ako sa tým môj život zmenil k lepšiemu? Určite je veselší, šťastnejší, romantickejší a pestrejší. Vo dvojici je skrátka všetko lepšie.
Takže sa snažím a dúfam, aby to vydržalo veľa a veľmi dlho.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kvety

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kvety

Bolo to moje prvé zoznámenie sa cez zoznamku a prijala som prvé pozvanie, takže na prvý krát bolo dobré.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať Elite Date. Je to zoznamka na úrovni a aj keď som tu bola krátko (necelé 2 mesiace), našla som tu partnera, priateľa, skrátka muža, ktorý mi imponuje a myslím, že si dobre rozumieme. Chcela by som touto cestou podporiť ženy, ktoré sa cítia byť veľa ublíženej z predchádzajúceho vzťahu a sú presvedčené o tom, že sa to nemôže zmeniť ... Aj ja som bola nedôverčivá ... ale kto nechce ísť šťastie naproti, samo ho nestretne: - ) Prajem veľa šťastia. Jana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory

Áno, podarilo sa. Na moju odpoveď odpovedal dotyčný, že nie som jeho typ. Slušne. A moja odpoveď znela, že nie som z urážlivých dievčat. Rozpútali sme denné maily a po 3 týždňoch sme sa stretli. Maily a SMS zmenili náš život. Zahoreli sme obaja. Podarilo sa, že sme obaja našli, čo sme hľadali.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny

Dobrý večer, musím vám poďakovať, zoznámila som sa. Zatiaľ to vyzerá nádejne. Ešte raz vám ďakujem. Jiřina