Zoznamka recenzia: Zoznámenie Janky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Janky
Dobrý deň,neverila som na zoznámenie cez "zoznamku", radšej mám osobný kontakt. Umožňuje to vidieť človeka "naozaj".
 
Kontaktovalo ma dosť mužov. Bolo to sklamanie.
 
V jednu sobotu poobede, mi prišla správa. Hneď ma zaujala. Dotyčný muž si dal "námahu" a napísal vlastné slová. Boli úprimné, nežné... Nie suché "zaujala si ma", alebo správa v štýle "ohúrim ťa". Také to: "som boh a som dokonalosť"...

Úprimne, zatúžila som sa s ním stretnúť. Navrhla som mu rande. Už som nemala chuť, si s niekým písať, volať a nakoniec z toho bolo len sklamanie a strata času.
 
Bolo to na prvý pohľad. Áno, aj v staršom veku môžete zažiť motýle v bruchu. Strávili sme spolu krásny deň. Boli s nami aj naše deti. Rande sa nieslo v duchu: ihrisko, zmrzlina... Mali sme sa o čom rozprávať, navzájom sa rozosmiať.  Stretávame sa každý deň a nevieme sa nabažiť spoločných chviľ. Mám vytúženú rodinu, muža snov. Rolu zohráva aj vek a skúsenosti. Človek vie, čo je dôležité. Čo znamená, keď ti druhý dáva to najvzácnejšie čo má, svoj ČAS.
 
Úprimné veľké Ď A K U J E M.

Janka
 
 
 
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.

Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Petra

Vzťah na diaľku nám nakoniec nestačí a ja som sa odhodlala pre budúcnosť nášho vzťahu odsťahovať z hlavného mesta k Petrovi. Držte nám palce a nebojte sa to tiež skúsiť. Zoznamky naozaj fungujú!

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny

Naozaj som sa vďaka Vašej zoznamke spoznala s mužom. O to väčšie prekvapenie bolo, že od seba bývame necelých 12km. Ja osobne do mesta dochádzam denne za prácou a napriek tomu sme sa nikdy nestretli.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Václava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Václava

Vaša zoznamka Elite Date je na kvalitný a vysokej úrovni. Páči sa mi spôsob, ktorým je možné sa stať jej členom a ako je vytvorená. Rovnako tak som spokojný s možnosťou rôznych foriem úhrady Vašich služieb. Som veľmi spokojný. Ďakujem celému pracovnému tímu za profesionálny prístup a hľadanie riešení pre klienta. Václav

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja

Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Rajmunda

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Rajmunda

Po druhé je to LÁSKA v tom pravom slova zmysle. Ak chcete, keď preskočí iskra, proste je to tam, nie je čo riešiť a to po všetkých stránkach. Som šťastný :)

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda

Začali sme sa viac a viac poznávať a zistili sme, že je nám spolu veľmi dobre. Po roku na oslavu ročného stretnutia, opäť v reštaurácii pri Tonka, sme sa zasnúbili a budúci rok plánujeme svadbu.