Zoznamka recenzia: Zoznámenie Janky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Janky
Dobrý deň,neverila som na zoznámenie cez "zoznamku", radšej mám osobný kontakt. Umožňuje to vidieť človeka "naozaj".
 
Kontaktovalo ma dosť mužov. Bolo to sklamanie.
 
V jednu sobotu poobede, mi prišla správa. Hneď ma zaujala. Dotyčný muž si dal "námahu" a napísal vlastné slová. Boli úprimné, nežné... Nie suché "zaujala si ma", alebo správa v štýle "ohúrim ťa". Také to: "som boh a som dokonalosť"...

Úprimne, zatúžila som sa s ním stretnúť. Navrhla som mu rande. Už som nemala chuť, si s niekým písať, volať a nakoniec z toho bolo len sklamanie a strata času.
 
Bolo to na prvý pohľad. Áno, aj v staršom veku môžete zažiť motýle v bruchu. Strávili sme spolu krásny deň. Boli s nami aj naše deti. Rande sa nieslo v duchu: ihrisko, zmrzlina... Mali sme sa o čom rozprávať, navzájom sa rozosmiať.  Stretávame sa každý deň a nevieme sa nabažiť spoločných chviľ. Mám vytúženú rodinu, muža snov. Rolu zohráva aj vek a skúsenosti. Človek vie, čo je dôležité. Čo znamená, keď ti druhý dáva to najvzácnejšie čo má, svoj ČAS.
 
Úprimné veľké Ď A K U J E M.

Janka
 
 
 
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.

Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Prvá schôdzka dopadla dobre, preskočila tam tá povestná iskra, my sa schádzame ďalej a je nám spolu pekne. Ten prvý krok sme urobili tu, s pomocou zoznamky, teraz už záleží len na nás, čo bude ďalej. Dôležité je vôbec začať a hneď sa nevzdávať, nám sa to vyplatilo.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Dobrý deň, rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercia ......

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala

Najprv som jej neveril ale po nejakom čase som spoznal skvelé dievča. Sme spolu, rozumieme si a sme štastný a to všetko vďaka Elite Date. Samozrejme zoznamku odporúčam, ale chce to čas vytrvať a nevzdať to. Výsledok stojí za to.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zdenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zdenky

Niet čo dodať, som veľmi spokojná, aj zamilovaná a to som v mojom veku nečakala. Veľmi mi pomohla táto zoznamka. Ak môžem prispieť malou radou, tak nech sa ženy neboja ozvať ako prvé, muži tam asi spia.  Ja som to urobila a oplatilo sa.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda

Začali sme sa viac a viac poznávať a zistili sme, že je nám spolu veľmi dobre. Po roku na oslavu ročného stretnutia, opäť v reštaurácii pri Tonka, sme sa zasnúbili a budúci rok plánujeme svadbu.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla

Odvtedy sa pravidelne stretávame a je nám spolu stále veľmi pekne, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme sa o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.