Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša
Dobrý večer.
Píšem Vám túto správu so slzami v očiach. Sú to slzy radosti a šťastia.
Vďaka Vašej zoznamke som spoznal svoju lásku. Je pekná, milá, starostlivá, pracovitá,....je to proste úžasná žena.
Poznáme sa iba krátko, ale mám pocit akoby sme sa poznali už dlho predtým.
Zažili sme, zažívame, a chceme zažívať spolu krásne chvíle, tak často ako sa bude dať. Voláme si každý deň. A písanie správ, /každú chvíľu🙂/ je samozrejmosťou.
Tisíckrát Vám ďakujem.
Tomáš
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka
Už na začiatku písania mi bolo skoro jasné, že je to ten pravý. Stále máme po takmer 2 mesicoch obaja rovnaký pocit, aj keď určite problémy (rozvod atď.) tam sú a budú. Napíšem Vam po roku, či nam to naozaj vydržalo. :)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Zoznámenie prebiehalo štandardne, po krátkom písaní, sme sa stretli aj osobne a všetko zafungovalo tak ako má. Okrem vzájomných sympatií sme si sadli povahovo a aj záujmami, zmyslom pre humor a odvtedy sme spolu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie K.
TAK som sa zaregistrovala VLASTNE OMYLOM NA VASEJ zoznamke. Vo februári tohto roku MI chodilo VEĽA oznámení o zoznámenie ALE LEN JEDEN MA zaujal natoľko, ŽE SME SI 13 MARCA SPOLU začli telefonovať A 16 MARCA SME MALI Prvé rande. BOLA TO Láska na prvý pohľad.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Je to veľmi jednoduché. Vedieť čo chcem, kto som, koho chcem a čo pre to som ochotná podniknúť. Napísať riadky tak, aby sa ohlásil len ten, kto je pochopí. Keď mu sa dvaja jedinci majú stretnúť, môže to byť hneď na druhý deň po registrácii, ako u mňa. Po pár riadkoch sme obaja vedeli, že "to tam je". Nasledoval dlhý telefonát, schôdzka a od tej doby sme stále spolu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky
Ako sme sa zoznámili? ... Hneď ako som sa zaregistrovala, tak mi začal písať a bol vytrvalý a potom sme sa dohodli na schôdzke. ... Vlastne nie na schôdzke ale výlete .... kde sme sa spoznali viac, ako pri káve ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Petra
Dobrý deň. Posielam Vám správu o zoznámenie s pánom Petrom P. Odsťahovala som sa od druha, pretože tam bolo domáce násilie. Keď som sa usadila, zaregistrovala som sa do zoznamky Elite. Ozvalo sa mi niekoľko záujemcov az toho som si vybrala jedného, čo je z Bardubic. Zatiaľ si len píšeme, ale ....