Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Na jeseň tohto roku som sa rozhodla, že skúsim zoznamku, pretože som bohužiaľ nemala šancu sa niekde zoznámiť. Oslovovať muža na ulici či v obchodnom centre bolo hlúpe a ponižujúce. Po mesiaci a dvoch nevydarených stretnutiach ma oslovil on.
Písali sme si asi týždeň snáď 50 správ denne. Na schôdzku prišiel s kyticou, galantný, pozorný, vtipný a odviezol ma do krásnej reštaurácie .... Smiali sme sa až do polnoci a cestou k autu ma chytil za ruku a pobozkal ma. Odvtedy sme spolu a ja dúfam, že to tak zostane navždy.
Možno by som ešte dodala, že sme spolu už 5 mesiacov a je nám spolu veľmi fajn. Plánujeme spoločné bývanie.
Ďakujem Vám, že som vďaka Vám znova zažila ten pocit byť zamilovaná, aj keď som už nedúfala, že je to po štyridsiatke možné.
Všetkým, čo dúfajú a hľadajú, prajem veľa šťastia.
Vytrvajte ... ide to. Lenka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ilony
Bezchybne zapadol do rodiny, hrozne si rozumie s mojím bratom. Aj keď sme zistili hneď na začiatku, že veľa spoločných záujmov nemáme, priateľ rýchlo podľahol tým mojim - práca na záhrade (skôr býval v byte), cykloturistika, prechádzky, vodáctvo. Okrem tancovania sa zatiaľ pustil do všetkého, čo som mu ponúkla a ako rád hovorí, so mnou sa mu páčia všetky aktivity, ktoré už roky nerobil.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
S tými, ktoré som zaujal aj ja, som si dohodol schôdzku a hľadal som tú, pri ktorej preskočí iskra na oboch stranách. Na jednej schôdzke sme po hodine rozprávania v reštaurácii zistili, že sme si vlastne veľa vecí vôbec nestihli povedať a tak sme dohodli hneď ďalšie a ďalšie a ďalšie stretnutie...
Patrícia - pre mňa stránka splnila svoj účel serióznej zoznamky
Po prvom stretnutí sme naďalej ostali v aktívnom každodennom kontakte a o týždeň-dva sme plánovali ďalšie stretnutie. Bolo dobre, s partnerom sme spolu už dva roky, sme spokojní. 😊
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzky a Víta
Celá rozechvená som čakala a zavolal do 2 minút. Mal sympatický hlas, srdečne sme sa pobavili a zasmiali a dohodli na druhý deň športový výjazd na inlinoch. Povedala som si. Áno, super !! Niekto je aktívnejší ako ja. Tešila som sa ako malé dievča, bola som napätá, či náhodou nebude o 10cm menší, viac šedivý ... Ale nie, vyzeral presne ako by vypadol z tej svojej fotky. Nič menej, nič viac. Hneď ako som ho uvidela, vedela som, že je to ON.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Gabiky
Bolo to zoznámenie na poslednú chvíľu, už som nedúfala, že tu nájdem toho pravého. Sme spolu zatiaľ len krátko, ale až neskutočne si rozumieme a je nám spolu pekne ... Jediné mínus je vzdialenosť, ale to sa snáď tiež časom vyrieši.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Chcela by som Vám veľmi poďakovať. Vaša zoznamka je na veľmi vysokej úrovni. Som veľmi spokojná, ako je zoznamka vytvorená a hlavne veľmi milo prekvapená ako rýchlo reagujete na prípadné problémy Vašich klientov. Je to veľmi milé, snažíte sa nám pomôcť pri zoznamovaní a pri tom dokážete človeka podporiť, dať mu ďalšiu nádej, vašimi milými slovami a úkony. Za to všetko Vám všetkým ktorí túto zoznamku tvoria, patrí veľká vďaka.