Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Na jeseň tohto roku som sa rozhodla, že skúsim zoznamku, pretože som bohužiaľ nemala šancu sa niekde zoznámiť. Oslovovať muža na ulici či v obchodnom centre bolo hlúpe a ponižujúce. Po mesiaci a dvoch nevydarených stretnutiach ma oslovil on.
Písali sme si asi týždeň snáď 50 správ denne. Na schôdzku prišiel s kyticou, galantný, pozorný, vtipný a odviezol ma do krásnej reštaurácie .... Smiali sme sa až do polnoci a cestou k autu ma chytil za ruku a pobozkal ma. Odvtedy sme spolu a ja dúfam, že to tak zostane navždy.
Možno by som ešte dodala, že sme spolu už 5 mesiacov a je nám spolu veľmi fajn. Plánujeme spoločné bývanie.
Ďakujem Vám, že som vďaka Vám znova zažila ten pocit byť zamilovaná, aj keď som už nedúfala, že je to po štyridsiatke možné.
Všetkým, čo dúfajú a hľadajú, prajem veľa šťastia.
Vytrvajte ... ide to. Lenka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja
ps: poskúšal som z nudy za svoj život hodne zoznamiek a četovacích aplikácii ale tá vaša urobila na mňa zatial največší dojem... klobúk dole a palec hore :-D ...zaslúžite si pozitívne ohlasy a nech ľudia vedia,že ste jedna z top zoznamiek
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Richarda
Začali sme si písať všetko bolo úprimné nefalšované a práve to ma zaujalo. Po 12stich dňoch sme sa stretli na káve bolo to 22.12.2022. A odvtedy sme šťastní zamilovaný párik, ktorý sa správa ako pubertiaci.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Víta
Vďaka vašej zoznamke som sa stretol s dievčaťom, ktoré som už poznal, ale nevideli sme sa a neboli sme v kontakte osem rokov.
Bola to náhoda alebo osud, to už je jedno. Môj život dostal zmysel.
Zoznámenie Andrey
Dakujeme Vam za Vasu zoznamku. Vdaka Vam sa stretavame uz 3 mesiace a je to krasne dakujeme🤗😍
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
S tými, ktoré som zaujal aj ja, som si dohodol schôdzku a hľadal som tú, pri ktorej preskočí iskra na oboch stranách. Na jednej schôdzke sme po hodine rozprávania v reštaurácii zistili, že sme si vlastne veľa vecí vôbec nestihli povedať a tak sme dohodli hneď ďalšie a ďalšie a ďalšie stretnutie...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nora
"AI" tejto apky prišla na to, že sa k sebe hodíme a profil dámy sa mi zobrazil v profile. Tak som jej napísal a po týždni písania sme sa stretli. Prvé stretko 7,5 hod. Reštaurácia, cukroška a prechádzky. Uvidíme ako bude ďalej... 🍀🙂