Stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem!
Dobrý deň,
môj príbeh: Náhodou mi Vaša zoznamka vyskočila na facebooku ako reklama a tak som si povedala že to skúsim. Rýchlo som vyplnila dotazník a super bolo to, ze mi to nezabralo vela času a aj predplatné premium na 3 mesiace bolo cenovo v pohode. Po pár dňoch mi tam napísal jeden muž, s ktorým sa mi veľmi dobre písalo od začiatku a rozumeli sme si.
Onedlho ma pozval na rande, na ktoré som šla ešte ale s tým, že idem "strácať čas". Ale na moje obrovské prekvapenie to rande dopadlo tak, že sme sa 4,5 hodiny rozprávali a ja som nechápala, ako mohol ten čas tak rýchlo uplynúť. No a takto rýchlo nám plynie čas spolu stále.
Druhé rande bolo ako z rozprávky. Bola som na dovolenke v Prahe a večer som trávila na nádhernej akcii v Národnom múzeu, a on za mnou prišiel neplánovane z Bratislavy do Prahy.
A náš príbeh pokračuje ďalej a je čím ďalej krajší. Dokážeme spolu riešiť každý problém, ktorý prichádza, aj užívať nádherné chvíle. Máme podobné životné hodnoty, nastavenia a podobné fungovanie. Obaja máme radi akčnejšie životné tempo, cestovanie, zážitky a máme veľa ďalších podobných spoločných hobby.
Priala by som každému, aby našiel človeka, s ktorým si bude rozumieť, rozprávať spôsobom, že nebude vnímať čas. S ktorým sa bude cítiť milovaný, rešpektovaný a prijímaný presne taký aký je.
Je to vlastne vďaka Vám, stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem.
Mária
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!
No už v nedeľu ráno som si písala s mužom, ktorý bol pre mňa "iný " a zároveň ten, po akom som už dlllho snívala. Napokon sme sa aj stretli, išli do kina, na večeru a ja som bola čoraz viac presvedčená, že toto je ON.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy a Ladislava
Prajem všetkým, ktorí majú skutočný záujem o zoznámenie, aby im to vyšlo a našli si partnera ako ja. Viete, nie je to vždy len o sexe, ako si mnoho ľudí na zoznamke myslí, ale sú aj iné, oveľa lepšie hodnoty a príležitosti na zoznámenie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny
Dobrý večer, chcela by som Vám veľmi poďakovať, lebo som sa vďaka Vašej zoznamke zoznámila s úžasným mužom - presne takým, o ktorom som celý život snívala, ale neverila som, že by mohol existovať aj v skutočnosti. Takže už dva mesiace prežívame čarovný vzťah. Už pri prvom stretnutí sme vedeli, že spolu chceme byť - sympatie boli obojstranné. Obaja sme si v živote prežili náročná obdobia, takže si vieme všetkého pekného vážiť. Od začiatku si na nič nehráme, je nám spolu krásne a všetky voľné chvíle trávime spoločne. Máme sa veľmi radi a veríme, že to tak bude navždy. Nebyť Vašej zoznamky, určite by sme sa nepoznali. Moc ďakujem a prajem všetkým veľa šťastia. Helena
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Asi uznáte, že toto naozaj nie je žiarivá reklama na vaše služby ... ale za seba môžem Elite Date len odporučiť, tie dva mesiace, čo som bola prémiovým členom, ma fakt bavili. Systém máte vychytaný a na žiadnych úchylov som nenarazila ... a či je niečo, čo mi vadilo, tak to si fakt nespomeniem, lebo som tam včera vliezla po dlhých 7 mesiacoch len preto, aby som svoj účet zrušila ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky
Cez vašu zoznamku som sa zoznámila s veľmi príjemným mužom, síce to dopadlo inak, ale muži sú tam naozaj na úrovni a mala som dobré skúsenosti. Veľmi odporúčam túto zoznamku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša
Písali sme si asi mesiac a pol kým sme sa zišli osobne. Pôvodne sme stretnutie plánovali až na jar, ale nakoniec nám zvedavosť nedala a Tomáš za mnou prišiel (vzdialenosť 90 km) ...