Stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem!
Dobrý deň,
môj príbeh: Náhodou mi Vaša zoznamka vyskočila na facebooku ako reklama a tak som si povedala že to skúsim. Rýchlo som vyplnila dotazník a super bolo to, ze mi to nezabralo vela času a aj predplatné premium na 3 mesiace bolo cenovo v pohode. Po pár dňoch mi tam napísal jeden muž, s ktorým sa mi veľmi dobre písalo od začiatku a rozumeli sme si.
Onedlho ma pozval na rande, na ktoré som šla ešte ale s tým, že idem "strácať čas". Ale na moje obrovské prekvapenie to rande dopadlo tak, že sme sa 4,5 hodiny rozprávali a ja som nechápala, ako mohol ten čas tak rýchlo uplynúť. No a takto rýchlo nám plynie čas spolu stále.
Druhé rande bolo ako z rozprávky. Bola som na dovolenke v Prahe a večer som trávila na nádhernej akcii v Národnom múzeu, a on za mnou prišiel neplánovane z Bratislavy do Prahy.
A náš príbeh pokračuje ďalej a je čím ďalej krajší. Dokážeme spolu riešiť každý problém, ktorý prichádza, aj užívať nádherné chvíle. Máme podobné životné hodnoty, nastavenia a podobné fungovanie. Obaja máme radi akčnejšie životné tempo, cestovanie, zážitky a máme veľa ďalších podobných spoločných hobby.
Priala by som každému, aby našiel človeka, s ktorým si bude rozumieť, rozprávať spôsobom, že nebude vnímať čas. S ktorým sa bude cítiť milovaný, rešpektovaný a prijímaný presne taký aký je.
Je to vlastne vďaka Vám, stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem.
Mária
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Nakoniec sa na mňa šťastie usmialo a podarilo sa. Zoznámila som sa s človekom, ktorý mi vyjadruje podporu v mojej súčasnej nepriazni osudu, je ku mne pozorný a dáva mi najavo, že som pre neho dôležitá. To sú pocity, ktoré som už niekoľko rokov nepoznala. O to isté sa snažím aj ja a vážim si to, že som mala to šťastie a prostredníctvom Vašej zoznamky nachádzam to, čo som si myslela, že už nenájdem.
Daniela - som rada, že som našla odvahu a registrovala som sa u Vás
Potom ďalšie stretnutie a ďalšie a človek sa utvrdzuje v tom, že ozaj sa cíti dobre a chce toho človeka spoznať viac a viac a teší sa na každý hovor a stretko. Takže áno už sú aj motýliky v bruchu a uvidím ako to bude pokračovať.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory a Jána
Od nášho prvého rande sme sa spolu snažili byť čo najviac, čoskoro sme sa sestěhovali a tento rok v júni ma požiadal o ruku a 8.10.2016 sa budeme brať.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlasty a Rudolfa
Dobrý večer milá zoznamka, jedného dňa som prezerala fotografie a hľa? Len som nazrela a zase zmizla, však ešte niekolkokrát som fotografie přezkoumala.Tímto som ukončila prehliadku profilů.Druhý deň som dostala správu a naše konverzácie začala.Trvala iba 4 dni, pretože písanie je príliš zdĺhavé, navrhla som "čo takto telefón?". ..
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alice
Zaslúžite si fakt uznanie. Pracujete spoľahlivo a rýchlo, je vidieť, že chcete ľuďom pomôcť. Ste úžasní a budem Vás odporúčať.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Sme spolu 4 mesiace. Stále sa spoznávame a stále je nám spolu pekne. Čo sa cestovania týka, stihli sme už Salzburg, Viedeň, Prahu aj Benátky a tiež spoločnú dovolenku s deťmi v južných Čechách. A tiež spoločné Vianoce a Silvestra. Plánujeme jarnú dovolenku na horách a pre nás dvoch výlet do Budapešti.