Stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem!
Dobrý deň,
môj príbeh: Náhodou mi Vaša zoznamka vyskočila na facebooku ako reklama a tak som si povedala že to skúsim. Rýchlo som vyplnila dotazník a super bolo to, ze mi to nezabralo vela času a aj predplatné premium na 3 mesiace bolo cenovo v pohode. Po pár dňoch mi tam napísal jeden muž, s ktorým sa mi veľmi dobre písalo od začiatku a rozumeli sme si.
Onedlho ma pozval na rande, na ktoré som šla ešte ale s tým, že idem "strácať čas". Ale na moje obrovské prekvapenie to rande dopadlo tak, že sme sa 4,5 hodiny rozprávali a ja som nechápala, ako mohol ten čas tak rýchlo uplynúť. No a takto rýchlo nám plynie čas spolu stále.
Druhé rande bolo ako z rozprávky. Bola som na dovolenke v Prahe a večer som trávila na nádhernej akcii v Národnom múzeu, a on za mnou prišiel neplánovane z Bratislavy do Prahy.
A náš príbeh pokračuje ďalej a je čím ďalej krajší. Dokážeme spolu riešiť každý problém, ktorý prichádza, aj užívať nádherné chvíle. Máme podobné životné hodnoty, nastavenia a podobné fungovanie. Obaja máme radi akčnejšie životné tempo, cestovanie, zážitky a máme veľa ďalších podobných spoločných hobby.
Priala by som každému, aby našiel človeka, s ktorým si bude rozumieť, rozprávať spôsobom, že nebude vnímať čas. S ktorým sa bude cítiť milovaný, rešpektovaný a prijímaný presne taký aký je.
Je to vlastne vďaka Vám, stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem.
Mária
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.
Som za 8 rokov na 3. zoznamke a táto je výrazne najlepšia. Vo všetkých smeroch a nemám tu pocit, že všetko je len komerčná záležitosť. Je najlepšie prepracovaná, kontakt pre obe strany je nenásilný a slušný. Na predchádzajúcich 2 zoznamkách som skončil po cca 2 mesiacoch, vždy mi tam niečo vadilo. Kontakt s administráciou je kuktivovaný, to oceňujem.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
V piatok ráno sme si začali písať, v nedeľu mi zavolal, v utorok popoludní sme sa prvý krát stretli a hneď v piatok druhýkrát, takže trvalo presne týždeň, kým sa udiala tá nádherná vec aja som si uvedomila, že som sa zaľúbila do Adama. A Adam do mňa. Rýchly proces, všakže?
Zoznámenie Martiny
...dnes je to tretí deň a nevieme sa od seba odtrhnúť a dohodli sme sa že teda rušimé zoznamku nakoľko nám ich spolu dobre ďakujem vám.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie
Rada by som zrušila moju registráciu u vás. Bola som s vami veľmi spokojná ako s kontaktom na Vás a aj ako zoznamku robíte. Je to na úrovni a naozaj ste mi hľadali zodpovedajúcich partnerov...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kamily
Ďakujem, že som vďaka vašej zoznamke stretla priateľa. Aj napriek tomu, že som spočiatku mala z internetovej zoznamky strach, nabrala som všetku odvahu, zaregistrovala sa a dnes neľutujem. Zoznámila som sa tak vďaka vašej zoznamke s človekom, ktorého teraz môžem nazývať svojim miláčikom a tráviť s ním voľné chvíle.
Andrej - som nesmierne rád, že to tak dopadlo
V stručnosti to prebiehalo takto. Zobrazil sa mi profil jednej nádhernej ženy, prišlo prvé oslovenie, ktoré ma milo prekvapilo za skutočné úprimnú odpoveď. Nasledovalo prvé stretnutie ktoré sme strávili pri západe slnka na nemenovanej rozhľadne v horách, kde padol prvý bozk, nakoľko hneď sme si padli do oka a vzájomné sympatie boli krásne.