Stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem!
Dobrý deň,
môj príbeh: Náhodou mi Vaša zoznamka vyskočila na facebooku ako reklama a tak som si povedala že to skúsim. Rýchlo som vyplnila dotazník a super bolo to, ze mi to nezabralo vela času a aj predplatné premium na 3 mesiace bolo cenovo v pohode. Po pár dňoch mi tam napísal jeden muž, s ktorým sa mi veľmi dobre písalo od začiatku a rozumeli sme si.
Onedlho ma pozval na rande, na ktoré som šla ešte ale s tým, že idem "strácať čas". Ale na moje obrovské prekvapenie to rande dopadlo tak, že sme sa 4,5 hodiny rozprávali a ja som nechápala, ako mohol ten čas tak rýchlo uplynúť. No a takto rýchlo nám plynie čas spolu stále.
Druhé rande bolo ako z rozprávky. Bola som na dovolenke v Prahe a večer som trávila na nádhernej akcii v Národnom múzeu, a on za mnou prišiel neplánovane z Bratislavy do Prahy.
A náš príbeh pokračuje ďalej a je čím ďalej krajší. Dokážeme spolu riešiť každý problém, ktorý prichádza, aj užívať nádherné chvíle. Máme podobné životné hodnoty, nastavenia a podobné fungovanie. Obaja máme radi akčnejšie životné tempo, cestovanie, zážitky a máme veľa ďalších podobných spoločných hobby.
Priala by som každému, aby našiel človeka, s ktorým si bude rozumieť, rozprávať spôsobom, že nebude vnímať čas. S ktorým sa bude cítiť milovaný, rešpektovaný a prijímaný presne taký aký je.
Je to vlastne vďaka Vám, stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem.
Mária
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!
No už v nedeľu ráno som si písala s mužom, ktorý bol pre mňa "iný " a zároveň ten, po akom som už dlllho snívala. Napokon sme sa aj stretli, išli do kina, na večeru a ja som bola čoraz viac presvedčená, že toto je ON.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Je to veľmi jednoduché. Vedieť čo chcem, kto som, koho chcem a čo pre to som ochotná podniknúť. Napísať riadky tak, aby sa ohlásil len ten, kto je pochopí. Keď mu sa dvaja jedinci majú stretnúť, môže to byť hneď na druhý deň po registrácii, ako u mňa. Po pár riadkoch sme obaja vedeli, že "to tam je". Nasledoval dlhý telefonát, schôdzka a od tej doby sme stále spolu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Branislava
Tá, s ktorou som sa osobne stretol a preskočili iskry tajomné, ale aj intelektuálne, dokonca vízia, ako ďalej, veľmi podobné, žije skoro 300km odo mňa. Napriek tomu vidíme riešenie a cestu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny a Martina
Pomerne rýchlo sme sa našli, vlastne Martin mi písal, bol mi podľa fotky sympatický, tak po pár dňoch písania začali volať. Stretnúť sa nám podarilo trikrát, čo tiež bolo veľmi príjemné. Žiaľ kvôli pandémii stretnutia sme museli odložiť, ale si voláme, píšeme si denne.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Slávky
Zoznámila som sa u vás s báječným chlapom. Popravde, ale bol to zápas s členstvom. Viem, že je to podnikanie, ale verím, že by to išlo vyriešiť potrebné nejakým poplatkom za jednotlivú správu, nie hneď prémiovým členstvom. No napriek tomu vám ďakujem a držte mi palce, nech nám to vyjde. Prosím o zmazanie môjho profilu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny
Mala som šťastie a na vašej zoznamke som našla muža, s ktorým by som sa v bežnom živote nemala šancu stretnúť. Zoznámili sme sa 16. augusta a odvtedy trávime aspoň nejaký čas spoločne. Obaja máme pocit, že sme našli toho, na ktorého sme už dlho čakali.