Stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem!

Stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem!

Dobrý deň,

môj príbeh: Náhodou mi Vaša zoznamka vyskočila na facebooku ako reklama a tak som si povedala že to skúsim. Rýchlo som  vyplnila dotazník a super bolo to, ze mi to nezabralo vela času a aj predplatné premium na 3 mesiace bolo cenovo v pohode. Po pár dňoch mi tam napísal jeden muž, s ktorým sa mi veľmi dobre písalo od začiatku a rozumeli sme si.

Onedlho ma pozval na rande, na ktoré som šla ešte ale s tým, že idem "strácať čas". Ale na moje obrovské prekvapenie to rande dopadlo tak, že sme sa 4,5 hodiny rozprávali a ja som nechápala, ako mohol ten čas tak rýchlo uplynúť. No a takto rýchlo nám plynie čas spolu stále.

Druhé rande bolo ako z rozprávky. Bola som na dovolenke v Prahe a večer som trávila na nádhernej akcii v Národnom múzeu, a on za mnou prišiel neplánovane z Bratislavy do Prahy.

A náš príbeh pokračuje ďalej a je čím ďalej krajší. Dokážeme spolu riešiť každý problém, ktorý prichádza, aj užívať nádherné chvíle. Máme podobné životné hodnoty, nastavenia a podobné fungovanie. Obaja máme radi akčnejšie životné tempo, cestovanie, zážitky a máme veľa ďalších podobných spoločných hobby.

Priala by som každému, aby našiel človeka, s ktorým si bude rozumieť, rozprávať spôsobom, že nebude vnímať čas. S ktorým sa bude cítiť milovaný, rešpektovaný a prijímaný presne taký aký je.

Je to vlastne vďaka Vám, stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem.

Mária

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nadi

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nadi

Nebyť Vás, tak by sme sa nestretli a to aj napriek tomu, že sme bývali tak blízko :-).

Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.

Som za 8 rokov na 3. zoznamke a táto je výrazne najlepšia. Vo všetkých smeroch a nemám tu pocit, že všetko je len komerčná záležitosť. Je najlepšie prepracovaná, kontakt pre obe strany je nenásilný a slušný. Na predchádzajúcich 2 zoznamkách som skončil po cca 2 mesiacoch, vždy mi tam niečo vadilo. Kontakt s administráciou je kuktivovaný, to oceňujem.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kláry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kláry

Sme ešte len na začiatku, ale obaja cítime k sebe to isté a plánujeme spoločnú budúcnosť. Zdá sa nám to obom neuveriteľné, našli sme svoju druhú polovičku. Nikdy nestrácajte nádej a verte, že pre každého na svete existuje ten druhý, napríklad na opačnom konci republiky.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie L.V.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie L.V.

Plánujeme ďalšie stretnutie, spoločnú budúcnosť a všetko, čo nám čas a okolnosti prinesú chceme zdieľať spolu, aj keď poväčšine na diaľku (naozaj sme každý z druhého konca republiky), ale aj nablízko vždy, keď sa nám pošťastí byti spolu. Obaja dúfame, že to bude pomerne často.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky

Písalí, písali sme až sme sa stretli o dva týždne a bolo to ako v rozprávke. Ja som to zažila až teraz vo svojích 50-tych rokoch. Motýle v bruchu. A mám ich do dnes pri stretnutí s ním.

Darina - som rada, že som dôverovala práve Vašej agentúre

Darina - som rada, že som dôverovala práve Vašej agentúre

Nie sme zatiaľ spolu každý deň, ale radosť zo spoločných chvíľ je neopísateľná. Snažíme sa voľné chvíle tráviť aktívne,  a v tom je to čaro, že nie som sama. Je pre mňa veľkou oporou.