Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla

Dobrý deň milý tím,

chcem Vám priblížiť príbeh, ktorý sa začal odvíjať vďaka Vám a Vašej zoznamke.

Som sama už dosť dlho a nejaké pokusy o zoznámenie som absolvovala ..... a úprimne, začala som byť veľmi skeptická, či niekde existuje muž, s ktorým by sme si rozumeli. Bola som rozhodnutá, že tento pokus bude môj posledný a potom všetko nechám osudu.

11.11.2015 mi prišla správa o sympatiách od muža, ktorý nemal VIP členstvo. Jeho profil sa mi páčil, štýl vyjadrovania, koníčky a názory tiež ..... bohužiaľ ďalšie komunikácia nepripadala do úvahy. A tak som to pustila z hlavy. 18.11. mi však od neho prišla ďalšia správa, že aj ja som ho zaujala natoľko, že si členstvo zaplatil. Rozprúdila sa medzi nami živá konverzácia, 21.11. sme sa po prvýkrát stretli a vtedy som nadobudla pocit, že sme si boli úplne súdení. Od vtedy sa pravidelne vídame a je nám spolu stále veľmi dobre, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.

Týmto sa chcem veľmi poďakovať za sprostredkovanie nášho zoznámenia.

Prajem všetkým, ktorí hľadajú, veľa šťastia .... nech aj Vás stretne to, čo nás dvoch.

Pekný deň
Zuzana a Pavol ;-)

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jána

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jána

Nebojte sa zoznamky a keď nájdete človeka s ktorým si rozumiete, tak sa ho nevzdajte len kvôli tomu, že vám povie, že musí ešte na nejakú shôdzku s niekým ďalším. Musí tam ísť, aby mohol porovnávať. Má na to právo. Vyberá si partnera pre život a nie kabelku.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radka

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radka

Moja skúsenosť je pozitívna a hlavne nevzdávať sa a komunikovať. Po nejakej dobe som sa zoznámil s príma kamarátkou a sme spolu spokojní. Sme radi, že sme sa tu zoznámili.

Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!

Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!

No už v nedeľu ráno som si písala s mužom, ktorý bol pre mňa "iný " a zároveň ten, po akom som už dlllho snívala.  Napokon sme sa aj stretli, išli do kina,  na večeru a ja som bola čoraz viac presvedčená, že toto je ON.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.

Som za 8 rokov na 3. zoznamke a táto je výrazne najlepšia. Vo všetkých smeroch a nemám tu pocit, že všetko je len komerčná záležitosť. Je najlepšie prepracovaná, kontakt pre obe strany je nenásilný a slušný. Na predchádzajúcich 2 zoznamkách som skončil po cca 2 mesiacoch, vždy mi tam niečo vadilo. Kontakt s administráciou je kuktivovaný, to oceňujem.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dušana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dušana

Zavolala mi, začali sme komunikovať, zistili sme , že sa nachádzame  cca 5 km od seba, povedali sme si o svojich záľubách, zhodovali sa v mnohom, stretli sme sa a naše zoznámenie nabralo spráavny smer a už sme spolu cca 3 mesiace a naše smerovanie má reálny základ, oplatí sa touto formou zoznámiť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Havla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Havla

Môj nový vzťah nechcem ničím ohroziť - veľmi mi na ňom záleží. Bolo, je a bude nutné rodiacej sa vzťah chrániť. Je málo čistých vzťahov a málo otvorených poctivých ľudí. My sme sa našli a budeme sa chrániť navzájom.