Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla

Dobrý deň milý tím,

chcem Vám priblížiť príbeh, ktorý sa začal odvíjať vďaka Vám a Vašej zoznamke.

Som sama už dosť dlho a nejaké pokusy o zoznámenie som absolvovala ..... a úprimne, začala som byť veľmi skeptická, či niekde existuje muž, s ktorým by sme si rozumeli. Bola som rozhodnutá, že tento pokus bude môj posledný a potom všetko nechám osudu.

11.11.2015 mi prišla správa o sympatiách od muža, ktorý nemal VIP členstvo. Jeho profil sa mi páčil, štýl vyjadrovania, koníčky a názory tiež ..... bohužiaľ ďalšie komunikácia nepripadala do úvahy. A tak som to pustila z hlavy. 18.11. mi však od neho prišla ďalšia správa, že aj ja som ho zaujala natoľko, že si členstvo zaplatil. Rozprúdila sa medzi nami živá konverzácia, 21.11. sme sa po prvýkrát stretli a vtedy som nadobudla pocit, že sme si boli úplne súdení. Od vtedy sa pravidelne vídame a je nám spolu stále veľmi dobre, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.

Týmto sa chcem veľmi poďakovať za sprostredkovanie nášho zoznámenia.

Prajem všetkým, ktorí hľadajú, veľa šťastia .... nech aj Vás stretne to, čo nás dvoch.

Pekný deň
Zuzana a Pavol ;-)

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Prežili sme už spoločne vianočný pobyt a silvestrovský pobyt na horách vo dvojici a pred pár dňami aj prvú dovolenku spoločne s deťmi. Sme šťastní všetci a my dvaja zamilovaní. Neverila som, že ešte po 40-tke a s dvoma deťmi môžem nájsť takého skvelého muža, ktorý ma bude milovať, bude mať rád moje deti a oni jeho a ktorého budem milovať ja. Zajtra to budú štyri mesiace (nádherné štyri mesiace, naplnené tym najdôležitejším na svete - láskou) od prvej schôdzky v kaviarni. Chodíme do nej vždy 20. v ďalšom mesiaci a aj o mesiac pôjdeme.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Sme spolu 4 mesiace. Stále sa spoznávame a stále je nám spolu pekne. Čo sa cestovania týka, stihli sme už Salzburg, Viedeň, Prahu aj Benátky a tiež spoločnú dovolenku s deťmi v južných Čechách. A tiež spoločné Vianoce a Silvestra. Plánujeme jarnú dovolenku na horách a pre nás dvoch výlet do Budapešti.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Petra

Dobrý deň. Posielam Vám správu o zoznámenie s pánom Petrom P. Odsťahovala som sa od druha, pretože tam bolo domáce násilie. Keď som sa usadila, zaregistrovala som sa do zoznamky Elite. Ozvalo sa mi niekoľko záujemcov az toho som si vybrala jedného, ​​čo je z Bardubic. Zatiaľ si len píšeme, ale ....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Dobrý deň, rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercia ......

Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme

Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme

Na prelome roku 2021 a 2022 sme si založili oba zoznamky. 1.2.2022 sme mali prvé rande, 12.6.2022 sme sa zosťahovali a 9.9.2023 sme sa vzali.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky

Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli sa na schôdzke. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.