Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla
Dobrý deň milý tím,
chcem Vám priblížiť príbeh, ktorý sa začal odvíjať vďaka Vám a Vašej zoznamke.
Som sama už dosť dlho a nejaké pokusy o zoznámenie som absolvovala ..... a úprimne, začala som byť veľmi skeptická, či niekde existuje muž, s ktorým by sme si rozumeli. Bola som rozhodnutá, že tento pokus bude môj posledný a potom všetko nechám osudu.
11.11.2015 mi prišla správa o sympatiách od muža, ktorý nemal VIP členstvo. Jeho profil sa mi páčil, štýl vyjadrovania, koníčky a názory tiež ..... bohužiaľ ďalšie komunikácia nepripadala do úvahy. A tak som to pustila z hlavy. 18.11. mi však od neho prišla ďalšia správa, že aj ja som ho zaujala natoľko, že si členstvo zaplatil. Rozprúdila sa medzi nami živá konverzácia, 21.11. sme sa po prvýkrát stretli a vtedy som nadobudla pocit, že sme si boli úplne súdení. Od vtedy sa pravidelne vídame a je nám spolu stále veľmi dobre, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.
Týmto sa chcem veľmi poďakovať za sprostredkovanie nášho zoznámenia.
Prajem všetkým, ktorí hľadajú, veľa šťastia .... nech aj Vás stretne to, čo nás dvoch.
Pekný deň
Zuzana a Pavol ;-)
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Táni
Môj príbeh nekončí, aj keď som sa na Vašej zoznamke nezoznámila s mužom na celý život. S niekým si telefonujem a je to priateľské rozprávanie.Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.
Som za 8 rokov na 3. zoznamke a táto je výrazne najlepšia. Vo všetkých smeroch a nemám tu pocit, že všetko je len komerčná záležitosť. Je najlepšie prepracovaná, kontakt pre obe strany je nenásilný a slušný. Na predchádzajúcich 2 zoznamkách som skončil po cca 2 mesiacoch, vždy mi tam niečo vadilo. Kontakt s administráciou je kuktivovaný, to oceňujem.
Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody
Zhruba po mesiaci a pol hľadania som si začala písať s Kamilom, vzdialeným odo mňa 50km. Písanie sme neskôr vymenili za telefonovanie a nakoniec sa aj zišli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka
Už na začiatku písania mi bolo skoro jasné, že je to ten pravý. Stále máme po takmer 2 mesicoch obaja rovnaký pocit, aj keď určite problémy (rozvod atď.) tam sú a budú. Napíšem Vam po roku, či nam to naozaj vydržalo. :)
Erika - som nesmierne vďačná za každý moment s nim
Počas prvého rande ma nechtiac zoznámil aj so svojou dcérou a odvtedy sme neustále spolu. Už som nedúfala, že niekoho tak pozorneho, láskavého, kto ma bude vedieť rozosmiať, zatancuje si so mnou, nemusím ho prehovárať, aby sme niečo spoločné zažili, opätuje mi lásku, rozmazaná ma... stretnem.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať Elite Date. Je to zoznamka na úrovni a aj keď som tu bola krátko (necelé 2 mesiace), našla som tu partnera, priateľa, skrátka muža, ktorý mi imponuje a myslím, že si dobre rozumieme. Chcela by som touto cestou podporiť ženy, ktoré sa cítia byť veľa ublíženej z predchádzajúceho vzťahu a sú presvedčené o tom, že sa to nemôže zmeniť ... Aj ja som bola nedôverčivá ... ale kto nechce ísť šťastie naproti, samo ho nestretne: - ) Prajem veľa šťastia. Jana