Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla

Dobrý deň milý tím,

chcem Vám priblížiť príbeh, ktorý sa začal odvíjať vďaka Vám a Vašej zoznamke.

Som sama už dosť dlho a nejaké pokusy o zoznámenie som absolvovala ..... a úprimne, začala som byť veľmi skeptická, či niekde existuje muž, s ktorým by sme si rozumeli. Bola som rozhodnutá, že tento pokus bude môj posledný a potom všetko nechám osudu.

11.11.2015 mi prišla správa o sympatiách od muža, ktorý nemal VIP členstvo. Jeho profil sa mi páčil, štýl vyjadrovania, koníčky a názory tiež ..... bohužiaľ ďalšie komunikácia nepripadala do úvahy. A tak som to pustila z hlavy. 18.11. mi však od neho prišla ďalšia správa, že aj ja som ho zaujala natoľko, že si členstvo zaplatil. Rozprúdila sa medzi nami živá konverzácia, 21.11. sme sa po prvýkrát stretli a vtedy som nadobudla pocit, že sme si boli úplne súdení. Od vtedy sa pravidelne vídame a je nám spolu stále veľmi dobre, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.

Týmto sa chcem veľmi poďakovať za sprostredkovanie nášho zoznámenia.

Prajem všetkým, ktorí hľadajú, veľa šťastia .... nech aj Vás stretne to, čo nás dvoch.

Pekný deň
Zuzana a Pavol ;-)

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Počas dvoch dní sme si dali zraz v jednej kaviarni a bolo zamiesené na lásku od prvej chvíle :) Vídame sa často a keďže obaja máme úžasné deti, tak si užívame každú chvíľu spolu s nimi :) ... Pevne dúfam, že je to osud a vydrží nám to. Všetkým odporúčam, aby neváhali a skúsili sa tiež touto cestou zoznámiť a verili, že ten pravý tu niekde čaká ... Možno to nebude hneď ,ale raz určite ...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny

S mojím terajším priateľom sme sa po písomnom zoznámení na druhýkrát stretli, padli sme si do ,,oka,,. Stretnutia sa opakovali, čas plynul vynikajúco, zostali sme spolu...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nadi

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nadi

Nebyť Vás, tak by sme sa nestretli a to aj napriek tomu, že sme bývali tak blízko :-).

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny a Lukáša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny a Lukáša

Ako sa tým môj život zmenil k lepšiemu? Určite je veselší, šťastnejší, romantickejší a pestrejší. Vo dvojici je skrátka všetko lepšie.
Takže sa snažím a dúfam, aby to vydržalo veľa a veľmi dlho.

Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu

Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu

Musím Vám odpovedať, že vďaka vašej zoznamke, aj keď som tomu neveril, som stretol strašne fajn ženu aj s dvoma deťmi a je to možno náhoda a tiež šťastie a už sa zoznamujeme navzájom s našimi rodinami a premýšľame, ako spojiť naše dva životy dohromady ... .

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra a Hanky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra a Hanky

Vďaka Vašej zoznamke sa nám život zmenil k lepšiemu a chceme aj ostatným ľuďom dať správu, že Vaša zoznamka pomohla ďalším ľuďom nájsť lásku, porozumenie a vieru v lepšiu budúcnosť.