Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla
Dobrý deň milý tím,
chcem Vám priblížiť príbeh, ktorý sa začal odvíjať vďaka Vám a Vašej zoznamke.
Som sama už dosť dlho a nejaké pokusy o zoznámenie som absolvovala ..... a úprimne, začala som byť veľmi skeptická, či niekde existuje muž, s ktorým by sme si rozumeli. Bola som rozhodnutá, že tento pokus bude môj posledný a potom všetko nechám osudu.
11.11.2015 mi prišla správa o sympatiách od muža, ktorý nemal VIP členstvo. Jeho profil sa mi páčil, štýl vyjadrovania, koníčky a názory tiež ..... bohužiaľ ďalšie komunikácia nepripadala do úvahy. A tak som to pustila z hlavy. 18.11. mi však od neho prišla ďalšia správa, že aj ja som ho zaujala natoľko, že si členstvo zaplatil. Rozprúdila sa medzi nami živá konverzácia, 21.11. sme sa po prvýkrát stretli a vtedy som nadobudla pocit, že sme si boli úplne súdení. Od vtedy sa pravidelne vídame a je nám spolu stále veľmi dobre, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.
Týmto sa chcem veľmi poďakovať za sprostredkovanie nášho zoznámenia.
Prajem všetkým, ktorí hľadajú, veľa šťastia .... nech aj Vás stretne to, čo nás dvoch.
Pekný deň
Zuzana a Pavol ;-)
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Narodilo sa nám krásne dievčatko Markétka
Akonáhle sme sa s Renatkou videli, hneď nám obom bolo jasné, že toto nie je len tak. Že sme sa najskôr hľadali, až sme sa našli :)
Tomáš - Do mesiaca som tu našiel svoje dievča
Vrelo odporúčam danú zoznamku. Bol som s ňou veľmi spokojný.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny
Naozaj som sa vďaka Vašej zoznamke spoznala s mužom. O to väčšie prekvapenie bolo, že od seba bývame necelých 12km. Ja osobne do mesta dochádzam denne za prácou a napriek tomu sme sa nikdy nestretli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Náš vzťah sa posúva míľovými krokmi a mám "podozrenie", že vo veľmi blízkej dobe dostanem zásnubný prsteň. Nedúfala som, že je ešte možné stretnúť veľkú lásku v mojom veku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Ďakujem Vám za môj šťastný život, ktorý trvá už osem mesiacov. Žijeme spolu v domčeku, ja sa učím starať o záhradku (veeeľmi rozľahlú). Páči sa mi to a ten pokoj, ktorý tam je ... na to nemám slov. Som nesmierne spokojná. V lete plánujeme spoločnú dovolenku vo Francúzsku ... Saint Tropez. Trošku komplikované kvôli psikom ... zabezpečujeme stráženie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Markéty
Krásny vzťah dvoch pre seba stvorených ľudí začal typickými seznamkovými vetami: "Ahojky ako sa vedie? :) "," Ahoj :) Slniečko konečne svieti, takže skvele :) "..... Šťastie nechodí po horách, ale po zoznamkách, a týmto ďakujeme tímu ELITE Date za možnosť sa konečne nájsť. :) DO TOHO, držíme vám všetkým päste. :)