Stala som sa manželkou môjho úžasného manžela
EDdodatok - poťažmo EDdopredek :-)
15.6. 2023 som sa stala manželkou môjho úžasného manžela Vojty :-).
Páni (rada by som napísala aj dámy, ale nemyslím, že môj profil otvoria...)... možno dnes pociťujete to, čo ja pred niekoľkými mesiacmi: beznádej aj bezmocnosť, tak nejako vnútorne potupujem, že sa tu ponúkam ako žemľa..., že som naozaj klesla hlboko a že vlastne ani veľmi neverím, že tu nájdem skutočného Partnera..... bola to taká hlúposť a nepokora.
Prosím nevzdávajte sa a verte! Milí páni, ktorí veria na zázraky, tomu sa dejú. A mňa sa jeden práve deje.
ON ma tiež jednoducho našiel...a nebál sa ísť za hviezdou... tak sa s vami všetkými lúčim. Profil nechám otvorený, lebo pekné priateľstvá sú vzácne a ja ich odtiaľ niekoľko mám... Ďakujem za vašu milú spoločnosť v dňoch horších.
Prosím oslovujte dámy vážne a nemajte inzeráty tu ako šport, píšte pekné správy a nedávajte hlúpe: zaujala si ma, buďte gentlemanmi a ukážte svoju silu v prvých krokoch..., vydajte sa za nimi a hovorte s nimi a pozerajte sa im do očí. .. jo a záverom zo srdca:
Len a len všetko dobré EDitka :-)
Skúsenosti so zoznamkami
Stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem!
A náš príbeh pokračuje ďalej a je čím ďalej krajší. Dokážeme spolu riešiť každý problém, ktorý prichádza, aj užívať nádherné chvíle. Máme podobné životné hodnoty, nastavenia a podobné fungovanie. Obaja máme radi akčnejšie životné tempo, cestovanie, zážitky a máme veľa ďalších podobných spoločných hobby.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory
Áno, podarilo sa. Na moju odpoveď odpovedal dotyčný, že nie som jeho typ. Slušne. A moja odpoveď znela, že nie som z urážlivých dievčat. Rozpútali sme denné maily a po 3 týždňoch sme sa stretli. Maily a SMS zmenili náš život. Zahoreli sme obaja. Podarilo sa, že sme obaja našli, čo sme hľadali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny
Dobrý večer, chcela by som Vám veľmi poďakovať, lebo som sa vďaka Vašej zoznamke zoznámila s úžasným mužom - presne takým, o ktorom som celý život snívala, ale neverila som, že by mohol existovať aj v skutočnosti. Takže už dva mesiace prežívame čarovný vzťah. Už pri prvom stretnutí sme vedeli, že spolu chceme byť - sympatie boli obojstranné. Obaja sme si v živote prežili náročná obdobia, takže si vieme všetkého pekného vážiť. Od začiatku si na nič nehráme, je nám spolu krásne a všetky voľné chvíle trávime spoločne. Máme sa veľmi radi a veríme, že to tak bude navždy. Nebyť Vašej zoznamky, určite by sme sa nepoznali. Moc ďakujem a prajem všetkým veľa šťastia. Helena
Zoznamka recenzia: Zoznámenie K.
TAK som sa zaregistrovala VLASTNE OMYLOM NA VASEJ zoznamke. Vo februári tohto roku MI chodilo VEĽA oznámení o zoznámenie ALE LEN JEDEN MA zaujal natoľko, ŽE SME SI 13 MARCA SPOLU začli telefonovať A 16 MARCA SME MALI Prvé rande. BOLA TO Láska na prvý pohľad.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Chcela by som Vám veľmi poďakovať. Vaša zoznamka je na veľmi vysokej úrovni. Som veľmi spokojná, ako je zoznamka vytvorená a hlavne veľmi milo prekvapená ako rýchlo reagujete na prípadné problémy Vašich klientov. Je to veľmi milé, snažíte sa nám pomôcť pri zoznamovaní a pri tom dokážete človeka podporiť, dať mu ďalšiu nádej, vašimi milými slovami a úkony. Za to všetko Vám všetkým ktorí túto zoznamku tvoria, patrí veľká vďaka.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa
Moja cesta za novým vzťahom nebola úplne priamočiara. Pred tou poslednou schôdzkou som absolvoval niekoľko predchádzajúcich, asi päť. Na schôdzku vždy dorazila príjemná žena a bolo vidieť, že úprimne hľadá vzťah a nevyužíva zoznamky len z rozmaru, ako som spoznal na iných zoznamkách, ktoré boli zadarmo a prihlásil sa na ne tak takmer ktokoľvek.