Stala som sa manželkou môjho úžasného manžela
EDdodatok - poťažmo EDdopredek :-)
15.6. 2023 som sa stala manželkou môjho úžasného manžela Vojty :-).
Páni (rada by som napísala aj dámy, ale nemyslím, že môj profil otvoria...)... možno dnes pociťujete to, čo ja pred niekoľkými mesiacmi: beznádej aj bezmocnosť, tak nejako vnútorne potupujem, že sa tu ponúkam ako žemľa..., že som naozaj klesla hlboko a že vlastne ani veľmi neverím, že tu nájdem skutočného Partnera..... bola to taká hlúposť a nepokora.
Prosím nevzdávajte sa a verte! Milí páni, ktorí veria na zázraky, tomu sa dejú. A mňa sa jeden práve deje.
ON ma tiež jednoducho našiel...a nebál sa ísť za hviezdou... tak sa s vami všetkými lúčim. Profil nechám otvorený, lebo pekné priateľstvá sú vzácne a ja ich odtiaľ niekoľko mám... Ďakujem za vašu milú spoločnosť v dňoch horších.
Prosím oslovujte dámy vážne a nemajte inzeráty tu ako šport, píšte pekné správy a nedávajte hlúpe: zaujala si ma, buďte gentlemanmi a ukážte svoju silu v prvých krokoch..., vydajte sa za nimi a hovorte s nimi a pozerajte sa im do očí. .. jo a záverom zo srdca:
Len a len všetko dobré EDitka :-)
Skúsenosti so zoznamkami
Nevadí nám ani vzdialenosť, sme spolu tak často ako to len ide...
S Michalom sme sa nakontaktovali začiatkom októbra, písali sme si. Ja som navrhla videohovor, možno týždeň sme si volali. Dohodli sme sa na osobnom stretnutí, sme od seba 200 km. Prvýkrát prišiel on ku mne. Išli sme na pomerne dlhú prechádzku, veľa sme sa rozprávali. Vtedy preskočila iskra.
Zoznámenie Martiny
...dnes je to tretí deň a nevieme sa od seba odtrhnúť a dohodli sme sa že teda rušimé zoznamku nakoľko nám ich spolu dobre ďakujem vám.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Karola a Jána
Neľutujem, že som si na Elitedate zaplatil prémiové členstvo. Rád investujem do niečoho, čo má zmysel. Profily sú tu kontrolované, žiadne „fejky“ ako inde a preto som do toho šiel. Vyplatilo sa! Po troch mesiacoch sa mi tu podarilo nájsť si lásku. Profily sme už obaja zrušili. Funguje nám to!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dušana
Zavolala mi, začali sme komunikovať, zistili sme , že sa nachádzame cca 5 km od seba, povedali sme si o svojich záľubách, zhodovali sa v mnohom, stretli sme sa a naše zoznámenie nabralo spráavny smer a už sme spolu cca 3 mesiace a naše smerovanie má reálny základ, oplatí sa touto formou zoznámiť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory
Za to vďačím práve týmto stránkam, nerada hovorím "zoznamka", pretože to je výraz, ktorý v ľuďoch vyvoláva pochybnosti, možno úsmev, možno aj opovrhnutie. Nazvala by som to skôr miestom, kde hľadajú ľudia, ktorí to myslia vážne. Trebárs my si už po troch mesiacoch známosti spolu zariaďujeme byt, čo keby mi niekto pred tými tromi mesiacmi povedal, tak by som si akurát poklopkala na čelo.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla
Našiel som si tu úžasnú ženu. Najprv sme si písali, musím sa priznať, ona bola tá iniciatívna. Potom sme si volali. Po mesiaci sme mali prvé rande, bolo nádherné. Prežili sme spolu krásny Silvester. Teraz si voláme každý deň, niekedy aj dve hodiny.