Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka a Vlasty
Profil Vlasty R som navštívil a po krátkom dopisovaní sa rozlúčil slovami "ani hasiči by iskričky lepšie neuhasili", v odpovedi bol presvedčivý životný príbeh, profil bol ale bez fotografie.
Rozhodol som sa reagovať aj so svojim životným príbehom. Potom sa Vlasta R osobne stretla so svojou dávnou láskou mimo zoznamku, oznámila mi to a cestu ku vzťahu ukončila.
Kvôli silnému príbehu som sa neprestal o ňu uchádzať, jej dávna láska sa po krátkej dobe neprejavila ako láska a tak sme sa vrátili k dopisovaniu a ceste ku vzťahu. Dostal som telefón. Pri telefonovaní a písaní potom došlo k ďalšiemu skratu. Vlasta opäť už dosť silný vzťah ukončila. Rozlúčili sme sa.
Po krátkej dobe to však ľutovala. Zhodli sme sa na závere, že sa láska nezahadzuje a pokúsili sa udržať cestu v úrovni priateľstva. Vlasta nemienila vložiť fotografiu. Pokračovalo telefonovanie a stretli sme sa. Dovtedy som ju poznal len podľa hlasu v telefóne. Prežili sme spolu štyri úžasné dni a zistili, že si vo všetkých ohľadoch neuveriteľne rozumieme. Potom ďalšie telefonovanie a Vlasta sa niekoľkokrát vrátila do môjho profilu na zoznamke.
Dnes sme sa dohodli, že sa vezmeme v závere tohto roka. Obaja sa vzájomne milujeme a dôverujeme si.
Verím, že náš vzťah bude trvalý.
František
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie
S Frantiskom sme si najprv len pisali a zoznamovali asi po 3 tyzdnoch sme sa stretli aj osobne. Bol mily a pozorny a ziskal si moju naklonost. A teraz sme spolu uz 2 krasne mesiace a som stastna a spokojna. A som velmy rada ze som navstivila stranku a zoznamku elite date.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky a Mirka
Prešiel za mnou 8o km, 3 hodiny sme sa spolu smiali a rozprávali pri čaji a bolo to ... To sa stalo 18. februára, za týždeň som ho pozvala k sebe a už nie som sama. Mirek je pohoďák, optimista a moja krvná skupina.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka
Môj, náš príbeh bol priamo učebnicový, zoznámili sme sa hneď zo začiatku svojho členstva, vymenili sme si pár listov v réžii Elitedate, potom som prešli na súkromné adresy.Setkali sme sa a zdá sa že sa všetko dobre vyvíjí.Minulý týždeň sme spolu boli na krátkom pobyte v kúpeľoch. Vidíme sa najmä cez víkendy, ale aj v týdnu.Nechci to zakríknuť, ale myslím že sme sa vďaka vám našli.Děkujeme Mirek a Jana
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie
Rada by som zrušila moju registráciu u vás. Bola som s vami veľmi spokojná ako s kontaktom na Vás a aj ako zoznamku robíte. Je to na úrovni a naozaj ste mi hľadali zodpovedajúcich partnerov...
Patrícia - pre mňa stránka splnila svoj účel serióznej zoznamky
Po prvom stretnutí sme naďalej ostali v aktívnom každodennom kontakte a o týždeň-dva sme plánovali ďalšie stretnutie. Bolo dobre, s partnerom sme spolu už dva roky, sme spokojní. 😊
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory
Za to vďačím práve týmto stránkam, nerada hovorím "zoznamka", pretože to je výraz, ktorý v ľuďoch vyvoláva pochybnosti, možno úsmev, možno aj opovrhnutie. Nazvala by som to skôr miestom, kde hľadajú ľudia, ktorí to myslia vážne. Trebárs my si už po troch mesiacoch známosti spolu zariaďujeme byt, čo keby mi niekto pred tými tromi mesiacmi povedal, tak by som si akurát poklopkala na čelo.