Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka a Vlasty
Profil Vlasty R som navštívil a po krátkom dopisovaní sa rozlúčil slovami "ani hasiči by iskričky lepšie neuhasili", v odpovedi bol presvedčivý životný príbeh, profil bol ale bez fotografie.
Rozhodol som sa reagovať aj so svojim životným príbehom. Potom sa Vlasta R osobne stretla so svojou dávnou láskou mimo zoznamku, oznámila mi to a cestu ku vzťahu ukončila.
Kvôli silnému príbehu som sa neprestal o ňu uchádzať, jej dávna láska sa po krátkej dobe neprejavila ako láska a tak sme sa vrátili k dopisovaniu a ceste ku vzťahu. Dostal som telefón. Pri telefonovaní a písaní potom došlo k ďalšiemu skratu. Vlasta opäť už dosť silný vzťah ukončila. Rozlúčili sme sa.
Po krátkej dobe to však ľutovala. Zhodli sme sa na závere, že sa láska nezahadzuje a pokúsili sa udržať cestu v úrovni priateľstva. Vlasta nemienila vložiť fotografiu. Pokračovalo telefonovanie a stretli sme sa. Dovtedy som ju poznal len podľa hlasu v telefóne. Prežili sme spolu štyri úžasné dni a zistili, že si vo všetkých ohľadoch neuveriteľne rozumieme. Potom ďalšie telefonovanie a Vlasta sa niekoľkokrát vrátila do môjho profilu na zoznamke.
Dnes sme sa dohodli, že sa vezmeme v závere tohto roka. Obaja sa vzájomne milujeme a dôverujeme si.
Verím, že náš vzťah bude trvalý.
František
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory
Za to vďačím práve týmto stránkam, nerada hovorím "zoznamka", pretože to je výraz, ktorý v ľuďoch vyvoláva pochybnosti, možno úsmev, možno aj opovrhnutie. Nazvala by som to skôr miestom, kde hľadajú ľudia, ktorí to myslia vážne. Trebárs my si už po troch mesiacoch známosti spolu zariaďujeme byt, čo keby mi niekto pred tými tromi mesiacmi povedal, tak by som si akurát poklopkala na čelo.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Zoznámenie prebiehalo štandardne, po krátkom písaní, sme sa stretli aj osobne a všetko zafungovalo tak ako má. Okrem vzájomných sympatií sme si sadli povahovo a aj záujmami, zmyslom pre humor a odvtedy sme spolu.
Až cez túto Vašu zoznamku Elite Date som našla priateľa
Najprv som si myslela, že zoznámenie sa cez zoznamku nie je nič pre mňa, ale teraz som veľmi vďačná za to, akého partnera som tam našla.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Štefánia
Vďaka vášej zoznámke sme sa zoznámili, kde sme si najskor písali správy a po mesiaci sme sa stretli a stretavame sa stále. Zatial to medzi nami je dobre a rozumieme si. Dúfam že nám to vydrži. Kebý nebolo vašej zoznámky tak sa nestretneme.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboša
Určite môžem vašu zoznamku odporučiť aj iným ľuďom, ktorí sú rovnako ako ja časovo vyťažení a nechcú strácať čas povrchnými vzťahmi, alebo komunikáciou na sieti, ale naopak dávajú prednosť dôslednejšiemu, možno uváženějšímu výberu partnera v tomto rýchlom svete, ktorý je okolo nás.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie a Zdena
Moja rada znie -dajte si záležať na profile. Dajte si tam naozaj pekné fotografie, na ktorých sa sami sebe páčite a potom tiež zahrňte do tých posledných troch otázok niečo osobnejšie, milé a príjemné. Nebuďte odmeraní a strohí, ale otvorení a pozitívni. Nikto predsa nechce mať vedľa seba nejakého mrzúta! Ja- pretože som trošku ukecaná, som sa v profile trochu viac, ale hlavne úprimne rozpísala. A viete, čo mi na to potom povedal Zdeno? Na tak nádhernémý profil jednoducho nešlo nenapísať ... :-) Tak dievčatá, buďte chytré a zoberte rozum do hrsti :-D