Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky
Dobrý deň
zoznámenie bolo vynikajúce a plné očakávaní a také aj v skutočnosti bolo.
Viete, je pravda, že ak nastúpite do života rýchlo-vynecháte nejaké obdobie,dobehne vás. Mne sa to stalo v 50 rokoch života.
Do zoznamky som písala, lebo som bola osamotená a bez lásky, pritom som si to neuvedomovala. To my vyjasnilo až zoznámenie - čo mi chýbalo. Písala som Vám a to som bola v rozvodovom konaní. Rozviedli ma až 14.11.2016. Neviem prečo to tak dlho trvalo, v mojom prípade ide všetko ťažko.
Jedného dňa som Vám napísala a o dva dni som sa zoznámila, pán mi odpísal bez toho, že by videl moju fotku. Ja, ked som nevidela fotku, nepísala som si s nikým.
Písalí, písali sme, až sme sa stretli o dva týždne a bolo to ako v rozprávke. Ja som to zažila až teraz vo svojích 50-tych rokoch. Motýle v bruchu. A mám ich do dnes pri stretnutí s ním.
Som za to vďačná, aj keby to malo byť len toto. Za ten pocit to stálo. Naše zoznámenie bude mať 18.11.2016 rok. Dnes je to už iné, ja som to asi pokazila. Neviem, taký mám z toho pocit. Ja som slobodná, on je slobodný, nech sa rozhodne. Asi nenašiel to čo hľadal.
Za ten pocit, ktorý som zažila prvý krát v živote vďačím aj Vám a som za to vďačná. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
Či to má šťastný koniec? A aký bude?
Píšete, že ľudia zoznámeniu na zoznamke nedvôverujú, ja som si istá, že to tvrdia ľudia, čo v zoznamke nikdy neboli. Každý má slobodnú voľbu rozhodnutia. Ak sa teda rozhodli napísať do zoznamky, tak jej podľa mňa dôverujú a že to nedopadne podľa ich očakávania, nie je vina zoznamky, ale toho jednotlivca, ktorý to má v rukách. Je jednoduché hádzať vinu inam, ľudia sa boja byť zodpovední sami za seba-môj názor. Ale vy ste super zoznamka podľa mňa, veľa ľudí, veľa chutí.
Nemôžu očakávať od zoznamky, že im ponúknete partnera presne na mieru ako forma na koláč. Vyberajú si sami z možností.
Ja Vám prajem do ďalšej práce veľa úspechov.
Ešte raz ďakujem Vám.
S pozdravom Marika
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Miroslav - našli sme sa a sme obaja radi že máme jeden druhého
Aj keď ide o platenú službu, nikdy nebudem ľutovať investivané peniaze, pretože som spoznal spriaznenú dušu a našiel niekoho kto ma napĺňa pocitom radosti a štastia.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Náš vzťah sa posúva míľovými krokmi a mám "podozrenie", že vo veľmi blízkej dobe dostanem zásnubný prsteň. Nedúfala som, že je ešte možné stretnúť veľkú lásku v mojom veku.
Andrej - som nesmierne rád, že to tak dopadlo
V stručnosti to prebiehalo takto. Zobrazil sa mi profil jednej nádhernej ženy, prišlo prvé oslovenie, ktoré ma milo prekvapilo za skutočné úprimnú odpoveď. Nasledovalo prvé stretnutie ktoré sme strávili pri západe slnka na nemenovanej rozhľadne v horách, kde padol prvý bozk, nakoľko hneď sme si padli do oka a vzájomné sympatie boli krásne.
Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn
Prihlásenie do vašej zoznamky som nebrala veľmi vážne. A tu som si začala písať s Vitou. Už mesiace spolu cestujeme po pamiatkach.
V stretnutiach a telefonátoch pokračujeme dodnes a som šťastná
Prostredníctvom Vašej zoznamky som nadviazala kontakt s mužom, ktorý mi podľa svojho vyplneneho formulára bol sympatický. Samozrejme zaujala aj fotka. Začali sme si písať, potom telefonovať, až z toho bolo veľmi príjemné stretnutie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary
Musela som prekonať obrovský odpor k zoznamke, nieto ešte k internetovej. Keď mi bolo najhoršie, odpovedala som na jedno jediné zoznámenie.
A je to ten pravý.