Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky

Dobrý deň

zoznámenie bolo vynikajúce a plné očakávaní a také aj v skutočnosti bolo.

Viete, je pravda, že ak nastúpite do života rýchlo-vynecháte nejaké obdobie,dobehne vás. Mne sa to stalo v 50 rokoch života.

Do zoznamky som písala, lebo som bola osamotená a bez lásky, pritom som si to neuvedomovala. To my vyjasnilo až zoznámenie - čo mi chýbalo. Písala som Vám a to som bola v rozvodovom konaní. Rozviedli ma až 14.11.2016. Neviem prečo to tak dlho trvalo, v mojom prípade ide všetko ťažko.

Jedného dňa som Vám napísala a o dva dni som sa zoznámila, pán mi odpísal bez toho, že by videl moju fotku. Ja, ked som nevidela fotku, nepísala som si s nikým.

Písalí, písali sme, až sme sa stretli o dva týždne a bolo to ako v rozprávke. Ja som to zažila až teraz vo svojích 50-tych rokoch. Motýle v bruchu. A mám ich do dnes pri stretnutí s ním.

Som za to vďačná, aj keby to malo byť len toto. Za ten pocit to stálo. Naše zoznámenie bude mať 18.11.2016 rok. Dnes je to už iné, ja som to asi pokazila. Neviem, taký mám z toho pocit. Ja som slobodná, on je slobodný, nech sa rozhodne. Asi nenašiel to čo hľadal.

Za ten pocit, ktorý som zažila prvý krát v živote vďačím aj Vám a som za to vďačná. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.

Či to má šťastný koniec? A aký bude?  

Píšete, že ľudia zoznámeniu na zoznamke nedvôverujú, ja som si istá, že to tvrdia ľudia, čo v zoznamke nikdy neboli. Každý má slobodnú voľbu rozhodnutia. Ak sa teda rozhodli napísať do zoznamky, tak jej podľa mňa dôverujú a že to nedopadne podľa ich očakávania, nie je vina zoznamky, ale toho jednotlivca, ktorý to má v rukách. Je jednoduché hádzať vinu inam, ľudia sa boja byť zodpovední sami za seba-môj názor. Ale vy ste super zoznamka podľa mňa, veľa ľudí, veľa chutí.

Nemôžu očakávať od zoznamky, že im ponúknete partnera presne na mieru ako forma na koláč. Vyberajú si sami z možností.

Ja Vám prajem do ďalšej práce veľa úspechov.

Ešte raz ďakujem Vám.

S pozdravom Marika

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Už sa nemôžeme dočkať víkendu, keď budeme zase spolu

Už sa nemôžeme dočkať víkendu, keď budeme zase spolu

Keď už som strácal nádej, odpovedal som na profil ženy, kde som ani nedúfal, že by z toho niečo bolo. Ona však odpovedala, došlo k výmene niekoľkých mailov a krátko potom sme sa stretli.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboslava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboslava

Dovoľujem si Vám so cťou oznámiť, že už nebudem predlžovať moje členstvo vo Vašej renomovanej a exkluzívnej zoznamke ED. Dôvodom je nájdenie primeranej partnerky, s ktorou sa mi v tomto mesiaci podarilo úspešne nadviazať kontakt a vyzerá to veľmi nádejne!

Janka a Radko - Plánujeme spoločnú rodinu a v blízkej budúcnosti svadbu

Janka a Radko - Plánujeme spoločnú rodinu a v blízkej budúcnosti svadbu

6. 10. 2024 sme sa vďaka vám a vašej aplikácii stretli a zažívame doposiaľ nepoznané pocity. Plánujeme spoločnú rodinu a v blízkej budúcnosti svadbu.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Dobrý deň, ako to už v živote býva, všetko je jedna veľká náhoda. Odpovedala som na prvému človeku, ktorý mi bol svojím profilom blízky. On to cítil rovnako od samého začiatku. Po dvoch týždňoch dopisovanie si a dlhých telefonátoch sme sa zišli a bolo jasno. V septembri sa k svojmu priateľovi budem sťahovať. Anna

Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu

Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu

Musím Vám odpovedať, že vďaka vašej zoznamke, aj keď som tomu neveril, som stretol strašne fajn ženu aj s dvoma deťmi a je to možno náhoda a tiež šťastie a už sa zoznamujeme navzájom s našimi rodinami a premýšľame, ako spojiť naše dva životy dohromady ... .

Andrej - zamilovali sme sa do seba a tvoríme šťastný pár

Andrej - zamilovali sme sa do seba a tvoríme šťastný pár

Nasledovalo zopár ďalších stretnutí až sme sa zamilovali do seba a tvoríme šťastný pár 😊