Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky
Dobrý deň
zoznámenie bolo vynikajúce a plné očakávaní a také aj v skutočnosti bolo.
Viete, je pravda, že ak nastúpite do života rýchlo-vynecháte nejaké obdobie,dobehne vás. Mne sa to stalo v 50 rokoch života.
Do zoznamky som písala, lebo som bola osamotená a bez lásky, pritom som si to neuvedomovala. To my vyjasnilo až zoznámenie - čo mi chýbalo. Písala som Vám a to som bola v rozvodovom konaní. Rozviedli ma až 14.11.2016. Neviem prečo to tak dlho trvalo, v mojom prípade ide všetko ťažko.
Jedného dňa som Vám napísala a o dva dni som sa zoznámila, pán mi odpísal bez toho, že by videl moju fotku. Ja, ked som nevidela fotku, nepísala som si s nikým.
Písalí, písali sme, až sme sa stretli o dva týždne a bolo to ako v rozprávke. Ja som to zažila až teraz vo svojích 50-tych rokoch. Motýle v bruchu. A mám ich do dnes pri stretnutí s ním.
Som za to vďačná, aj keby to malo byť len toto. Za ten pocit to stálo. Naše zoznámenie bude mať 18.11.2016 rok. Dnes je to už iné, ja som to asi pokazila. Neviem, taký mám z toho pocit. Ja som slobodná, on je slobodný, nech sa rozhodne. Asi nenašiel to čo hľadal.
Za ten pocit, ktorý som zažila prvý krát v živote vďačím aj Vám a som za to vďačná. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
Či to má šťastný koniec? A aký bude?
Píšete, že ľudia zoznámeniu na zoznamke nedvôverujú, ja som si istá, že to tvrdia ľudia, čo v zoznamke nikdy neboli. Každý má slobodnú voľbu rozhodnutia. Ak sa teda rozhodli napísať do zoznamky, tak jej podľa mňa dôverujú a že to nedopadne podľa ich očakávania, nie je vina zoznamky, ale toho jednotlivca, ktorý to má v rukách. Je jednoduché hádzať vinu inam, ľudia sa boja byť zodpovední sami za seba-môj názor. Ale vy ste super zoznamka podľa mňa, veľa ľudí, veľa chutí.
Nemôžu očakávať od zoznamky, že im ponúknete partnera presne na mieru ako forma na koláč. Vyberajú si sami z možností.
Ja Vám prajem do ďalšej práce veľa úspechov.
Ešte raz ďakujem Vám.
S pozdravom Marika
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Prežili sme vlani prvú spoločnú dovolenku, spoločné chvíle, spoločné spoznávanie, nikdy by som neverila, že vo svojom veku budem mať zase tie "motýliky v žalúdku". A to len vďaka vám a za to všetko sa vám chcem za nás oboch poďakovať. Existuje veľa zoznamovacích agentúr, ale asi sa to malo stať, že sme sa prihlásili obaja u vás a spoznali sa zoznamovacou formou, keď si dotyčný môže niečo o vás zistiť, prečítať a kontaktovať vás, je úžasné. Neverila som, že by mohla vzniknúť láska cez sociálne siete.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
Ahoj všetkým, zoznamku by som určite odporučil ako dobrú cestu ako sa zoznámiť. Dôležité je nevzdať to a nečakať so založenými rukami až si ma niekto všimne. Byť prijateľne aktívny a oslovovať partnerov. A nebáť sa ísť na schôdzku. Určite to bude niekoľko stretnutí, ktoré k ničomu nepovedú, ale má to zmysel skúšať ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli sa na schôdzke. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Zaujal ma vtipný profil, ozvala som sa, začali sme si písať...a je to zo dňa na deň lepšie, krajšie. Ďakujem. Andrea
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Simony
Prvé stretnutie v kaviarni napovedalo o vzájomných sympatiách ... Následné oťukávanie na našich výletoch, vzájomných návštevách a dovolenkách vyústilo v spoločné bývanie. Každý deň sa teším z prítomnosti spriaznenej duše a užívam si novo nadobudnutý nový život. To všetko vďaka Vám.
Marek a Mirka - Moc vam dakujeme obaja za sancu aby sme sa mohli cez Vas najst
Uz v ten den sme spolu dlho do noci volali a volali sme sa kazdy den 4 az 5 hod. Po tyzdni smebsa stretli tesne pred Vianocami a odvtedy sme spolu. 2 stretnutie prebehlo na Vianoce na polnocnej omsi. Doteraz sme stastni a prezivame nas spolocny pribeh vdaka Vam.