Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky
Dobrý deň
zoznámenie bolo vynikajúce a plné očakávaní a také aj v skutočnosti bolo.
Viete, je pravda, že ak nastúpite do života rýchlo-vynecháte nejaké obdobie,dobehne vás. Mne sa to stalo v 50 rokoch života.
Do zoznamky som písala, lebo som bola osamotená a bez lásky, pritom som si to neuvedomovala. To my vyjasnilo až zoznámenie - čo mi chýbalo. Písala som Vám a to som bola v rozvodovom konaní. Rozviedli ma až 14.11.2016. Neviem prečo to tak dlho trvalo, v mojom prípade ide všetko ťažko.
Jedného dňa som Vám napísala a o dva dni som sa zoznámila, pán mi odpísal bez toho, že by videl moju fotku. Ja, ked som nevidela fotku, nepísala som si s nikým.
Písalí, písali sme, až sme sa stretli o dva týždne a bolo to ako v rozprávke. Ja som to zažila až teraz vo svojích 50-tych rokoch. Motýle v bruchu. A mám ich do dnes pri stretnutí s ním.
Som za to vďačná, aj keby to malo byť len toto. Za ten pocit to stálo. Naše zoznámenie bude mať 18.11.2016 rok. Dnes je to už iné, ja som to asi pokazila. Neviem, taký mám z toho pocit. Ja som slobodná, on je slobodný, nech sa rozhodne. Asi nenašiel to čo hľadal.
Za ten pocit, ktorý som zažila prvý krát v živote vďačím aj Vám a som za to vďačná. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
Či to má šťastný koniec? A aký bude?
Píšete, že ľudia zoznámeniu na zoznamke nedvôverujú, ja som si istá, že to tvrdia ľudia, čo v zoznamke nikdy neboli. Každý má slobodnú voľbu rozhodnutia. Ak sa teda rozhodli napísať do zoznamky, tak jej podľa mňa dôverujú a že to nedopadne podľa ich očakávania, nie je vina zoznamky, ale toho jednotlivca, ktorý to má v rukách. Je jednoduché hádzať vinu inam, ľudia sa boja byť zodpovední sami za seba-môj názor. Ale vy ste super zoznamka podľa mňa, veľa ľudí, veľa chutí.
Nemôžu očakávať od zoznamky, že im ponúknete partnera presne na mieru ako forma na koláč. Vyberajú si sami z možností.
Ja Vám prajem do ďalšej práce veľa úspechov.
Ešte raz ďakujem Vám.
S pozdravom Marika
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Obaja máme pocit, že sa poznáme už veľmi dlho a nie iba pár mesiacov. Neverila som, že sa mi môže ešte niečo tak krásne prihodiť. Aj keď vravím, že sme si boli súdení, osudu treba aj trošku pomôcť. A tak môžem len odporučiť túto zoznamku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda
Začali sme sa viac a viac poznávať a zistili sme, že je nám spolu veľmi dobre. Po roku na oslavu ročného stretnutia, opäť v reštaurácii pri Tonka, sme sa zasnúbili a budúci rok plánujeme svadbu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Petra
Dobrý deň. Posielam Vám správu o zoznámenie s pánom Petrom P. Odsťahovala som sa od druha, pretože tam bolo domáce násilie. Keď som sa usadila, zaregistrovala som sa do zoznamky Elite. Ozvalo sa mi niekoľko záujemcov az toho som si vybrala jedného, čo je z Bardubic. Zatiaľ si len píšeme, ale ....
Referencie Lucie a Pavla: 30.7.2016 sme si povedali svoje ÁNO
Milá zoznamka. Ďakujeme. Vďaka Vám sme mali 25.2.2015 prvé rande a ako to dopadlo?
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Naše zoznámenie bolo asi šťastná náhoda. Ja sama som klikla na profil dnešného partnera a žiadala ho o zozname. Aj on potvrdil zoznámenie. A naše rozprávanie začalo. Asi po 3 dňoch stáleho písania, sme sa zišli a sympatie preskočila. Je pravda, že samota je hrozná a keď niekto niekoho hľadá, vie čo chce. V tomto prípade som bola ja, ako žena iniciátorom. Preto všetkým ženám radím, skúste to. Neváhajte .....
Michal - ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote
..nevadí ani vzdialenosť cez 240km..obaja mame 144r a správame sa aj na ulici ako puberťáci..tancujeme v kuchyni..v obývačke a šantíme v spální.. také som doteraz nezažil..ani s 37-u..