Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky

Dobrý deň

zoznámenie bolo vynikajúce a plné očakávaní a také aj v skutočnosti bolo.

Viete, je pravda, že ak nastúpite do života rýchlo-vynecháte nejaké obdobie,dobehne vás. Mne sa to stalo v 50 rokoch života.

Do zoznamky som písala, lebo som bola osamotená a bez lásky, pritom som si to neuvedomovala. To my vyjasnilo až zoznámenie - čo mi chýbalo. Písala som Vám a to som bola v rozvodovom konaní. Rozviedli ma až 14.11.2016. Neviem prečo to tak dlho trvalo, v mojom prípade ide všetko ťažko.

Jedného dňa som Vám napísala a o dva dni som sa zoznámila, pán mi odpísal bez toho, že by videl moju fotku. Ja, ked som nevidela fotku, nepísala som si s nikým.

Písalí, písali sme, až sme sa stretli o dva týždne a bolo to ako v rozprávke. Ja som to zažila až teraz vo svojích 50-tych rokoch. Motýle v bruchu. A mám ich do dnes pri stretnutí s ním.

Som za to vďačná, aj keby to malo byť len toto. Za ten pocit to stálo. Naše zoznámenie bude mať 18.11.2016 rok. Dnes je to už iné, ja som to asi pokazila. Neviem, taký mám z toho pocit. Ja som slobodná, on je slobodný, nech sa rozhodne. Asi nenašiel to čo hľadal.

Za ten pocit, ktorý som zažila prvý krát v živote vďačím aj Vám a som za to vďačná. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.

Či to má šťastný koniec? A aký bude?  

Píšete, že ľudia zoznámeniu na zoznamke nedvôverujú, ja som si istá, že to tvrdia ľudia, čo v zoznamke nikdy neboli. Každý má slobodnú voľbu rozhodnutia. Ak sa teda rozhodli napísať do zoznamky, tak jej podľa mňa dôverujú a že to nedopadne podľa ich očakávania, nie je vina zoznamky, ale toho jednotlivca, ktorý to má v rukách. Je jednoduché hádzať vinu inam, ľudia sa boja byť zodpovední sami za seba-môj názor. Ale vy ste super zoznamka podľa mňa, veľa ľudí, veľa chutí.

Nemôžu očakávať od zoznamky, že im ponúknete partnera presne na mieru ako forma na koláč. Vyberajú si sami z možností.

Ja Vám prajem do ďalšej práce veľa úspechov.

Ešte raz ďakujem Vám.

S pozdravom Marika

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Tomáš - Do mesiaca som tu našiel svoje dievča

Tomáš - Do mesiaca som tu našiel svoje dievča

Vrelo odporúčam danú zoznamku. Bol som s ňou veľmi spokojný.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy

Prežívame zamilovanosť, ako by nám bolo osemnásť. Sedíme si a obaja si prajeme, aby naše plány na spoločný život vyšli. Už plánujeme ďalšie stretnutie na celý víkend. Obaja sa na seba moc tešíme. Každý deň si telefonujeme a píšeme si nespočítaně zpráv.Nikdy som neveril na zoznamky. Teraz mám opačný názor ....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie A.Ş. a G.G.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie A.Ş. a G.G.

Takže namiesto nadávania, sme si zoznamovanie pochválili a potom sme sa pochválili vzájomne a potom by sme ešte chceli pochváliť zoznamku ELITE Date, pretože splnila svoje poslanie a umožnila nám zoznámiť sa (aj keď trochu kurióznym spôsobom, ale čo sa počíta, je výsledok a ten je jednoznačne pozitívny :))

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Daniela

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Daniela

A na druhej schôdzke som vedel, že je to ona. Začali sme sa stretávať a nakoniec sme sa dohodli, že pôjdeme do hôr zalyžovať si. Oslava nového roku bola nielen veľmi romantická. Bola aj plná nádeje a očakávania toho, čo nás stretne.

Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme

Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme

Zoznámili som sa tu v auguste minulého roka a sme šťastní, že sme sa našli 💕.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

V piatok ráno sme si začali písať, v nedeľu mi zavolal, v utorok popoludní sme sa prvý krát stretli a hneď v piatok druhýkrát, takže trvalo presne týždeň, kým sa udiala tá nádherná vec aja som si uvedomila, že som sa zaľúbila do Adama. A Adam do mňa. Rýchly proces, všakže?