Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky

Dobrý deň

zoznámenie bolo vynikajúce a plné očakávaní a také aj v skutočnosti bolo.

Viete, je pravda, že ak nastúpite do života rýchlo-vynecháte nejaké obdobie,dobehne vás. Mne sa to stalo v 50 rokoch života.

Do zoznamky som písala, lebo som bola osamotená a bez lásky, pritom som si to neuvedomovala. To my vyjasnilo až zoznámenie - čo mi chýbalo. Písala som Vám a to som bola v rozvodovom konaní. Rozviedli ma až 14.11.2016. Neviem prečo to tak dlho trvalo, v mojom prípade ide všetko ťažko.

Jedného dňa som Vám napísala a o dva dni som sa zoznámila, pán mi odpísal bez toho, že by videl moju fotku. Ja, ked som nevidela fotku, nepísala som si s nikým.

Písalí, písali sme, až sme sa stretli o dva týždne a bolo to ako v rozprávke. Ja som to zažila až teraz vo svojích 50-tych rokoch. Motýle v bruchu. A mám ich do dnes pri stretnutí s ním.

Som za to vďačná, aj keby to malo byť len toto. Za ten pocit to stálo. Naše zoznámenie bude mať 18.11.2016 rok. Dnes je to už iné, ja som to asi pokazila. Neviem, taký mám z toho pocit. Ja som slobodná, on je slobodný, nech sa rozhodne. Asi nenašiel to čo hľadal.

Za ten pocit, ktorý som zažila prvý krát v živote vďačím aj Vám a som za to vďačná. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.

Či to má šťastný koniec? A aký bude?  

Píšete, že ľudia zoznámeniu na zoznamke nedvôverujú, ja som si istá, že to tvrdia ľudia, čo v zoznamke nikdy neboli. Každý má slobodnú voľbu rozhodnutia. Ak sa teda rozhodli napísať do zoznamky, tak jej podľa mňa dôverujú a že to nedopadne podľa ich očakávania, nie je vina zoznamky, ale toho jednotlivca, ktorý to má v rukách. Je jednoduché hádzať vinu inam, ľudia sa boja byť zodpovední sami za seba-môj názor. Ale vy ste super zoznamka podľa mňa, veľa ľudí, veľa chutí.

Nemôžu očakávať od zoznamky, že im ponúknete partnera presne na mieru ako forma na koláč. Vyberajú si sami z možností.

Ja Vám prajem do ďalšej práce veľa úspechov.

Ešte raz ďakujem Vám.

S pozdravom Marika

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlastimila a Viery

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlastimila a Viery

Prežili sme spolu krásne Vianoce a aj privítali Nový rok. Trávime spolu všetok čas a je nám čím ďalej, tým krajšie. Za tento zázrak, nebojíme sa to tak napísať, ďakujeme ELITE Date.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany

Tak som mu odpísala, stretli sme sa a baví ma zatiaľ tak, že som si zrušila účet u vás, pretože nemám záujem o niekoho iného. Ale poznáme sa veľmi krátko, tak sa zatiaľ naozaj spoznávame. Ak sa z toho vyvinie niečo viac, určite sa vám ešte ozvem.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Sme spolu 4 mesiace. Stále sa spoznávame a stále je nám spolu pekne. Čo sa cestovania týka, stihli sme už Salzburg, Viedeň, Prahu aj Benátky a tiež spoločnú dovolenku s deťmi v južných Čechách. A tiež spoločné Vianoce a Silvestra. Plánujeme jarnú dovolenku na horách a pre nás dvoch výlet do Budapešti.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Ani vzdialenosť nie je prekážkou, vždy sa to dá nejako urobiť. Ako sa hovorí - láska hory prenáša. :) Aktualne plánujeme spoločné bývanie, vízia našej budúcnosti, aj ďalšie dôlezite kroky, ako je svadba a dieťa.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marty

Po výmene 3 informácií na čete, som navrhla stretnutie na pol ceste od našich bydlísk. Prišiel s ružou a hneď ma objal. Neskutočné. Máme veľa spoločných záľub a vieme sa rozprávať o všetkom. Je to začiatok, uvidí sa.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kláry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kláry

Sme ešte len na začiatku, ale obaja cítime k sebe to isté a plánujeme spoločnú budúcnosť. Zdá sa nám to obom neuveriteľné, našli sme svoju druhú polovičku. Nikdy nestrácajte nádej a verte, že pre každého na svete existuje ten druhý, napríklad na opačnom konci republiky.