Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Dobrý večer "tímu ELITE Date" :-),
ďakujem za Váš prejavený záujem o náš príbeh. Myslím ale, že aj keby som využila všetky moje rozprávačské schopnosti, nenapísala by som to tak, aby to inšpirovalo ďalšieho jedinca k tomu, aby vašu zoznamku využili.
Skutočnosť je taká, že sme si sadli - ako ľudsky, tak spoločnými záľubami. Bohužiaľ, sme od seba pomerne ďaleko, každý máme svoju prácu, ktorú v súčasnosti nemôžeme opustiť a ani jeden ju nechceme opustiť, obaja máme deti z predchádzajúcich vzťahov a každý máme veľa ďalších svojich aktivít. Výsledkom je, že čas, ktorý spolu môžeme stráviť, je naozaj poskromne. Ale tak nejako "sa navzájom máme", sme spolu v spojení a o to viac si potom užívame čas, keď môžeme byť spolu. Budúcnosť neriešime, užívame okamihy, ktoré máme. Zatiaľ nám to obom viacmenej vyhovuje, čo bude ďalej, nevie nikto ... :-)
Asi uznáte, že toto naozaj nie je žiarivá reklama na vaše služby ... ale za seba môžem Elite Date len odporučiť, tie dva mesiace, čo som bola prémiovým členom, ma fakt bavili. Systém máte vychytaný, na žiadnych uchýlov som nenarazila ... a či je niečo, čo mi vadilo, tak to si fakt nespomeniem, lebo som tu včera vliezla po dlhých 7 mesiacoch len preto, aby som svoj účet zrušila ...
Majte sa krásne, držím palce, nech máte veľa spokojných klientov.
Lenka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznámenie Tomáša - Máme spoločné plány
Po týždni sme sa stretli boli sme spolu v kine a na dlhej prechádzke. Bolo nám krásne a úžasne. Na prechádzke sme si dali vášnivú pusu. Teraz sme spolu, užívame si lásku a je nám nádherne. Stretávame sa a máme spoločné plány.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Karola a Jána
Neľutujem, že som si na Elitedate zaplatil prémiové členstvo. Rád investujem do niečoho, čo má zmysel. Profily sú tu kontrolované, žiadne „fejky“ ako inde a preto som do toho šiel. Vyplatilo sa! Po troch mesiacoch sa mi tu podarilo nájsť si lásku. Profily sme už obaja zrušili. Funguje nám to!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky
Obaja sme neverili, že tu stretneme niekoho, s kým nám bude pekne a budeme mať spoločné záujmy, zmysel pre humor atď. Keď to tak hodnotím, tak sme boli v správny čas na správnej zoznamke :-)
Marek a Mirka - Moc vam dakujeme obaja za sancu aby sme sa mohli cez Vas najst
Uz v ten den sme spolu dlho do noci volali a volali sme sa kazdy den 4 az 5 hod. Po tyzdni smebsa stretli tesne pred Vianocami a odvtedy sme spolu. 2 stretnutie prebehlo na Vianoce na polnocnej omsi. Doteraz sme stastni a prezivame nas spolocny pribeh vdaka Vam.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Zaujal ma vtipný profil, ozvala som sa, začali sme si písať...a je to zo dňa na deň lepšie, krajšie. Ďakujem. Andrea
Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!
No už v nedeľu ráno som si písala s mužom, ktorý bol pre mňa "iný " a zároveň ten, po akom som už dlllho snívala. Napokon sme sa aj stretli, išli do kina, na večeru a ja som bola čoraz viac presvedčená, že toto je ON.