Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Dobrý večer "tímu ELITE Date" :-),
ďakujem za Váš prejavený záujem o náš príbeh. Myslím ale, že aj keby som využila všetky moje rozprávačské schopnosti, nenapísala by som to tak, aby to inšpirovalo ďalšieho jedinca k tomu, aby vašu zoznamku využili.
Skutočnosť je taká, že sme si sadli - ako ľudsky, tak spoločnými záľubami. Bohužiaľ, sme od seba pomerne ďaleko, každý máme svoju prácu, ktorú v súčasnosti nemôžeme opustiť a ani jeden ju nechceme opustiť, obaja máme deti z predchádzajúcich vzťahov a každý máme veľa ďalších svojich aktivít. Výsledkom je, že čas, ktorý spolu môžeme stráviť, je naozaj poskromne. Ale tak nejako "sa navzájom máme", sme spolu v spojení a o to viac si potom užívame čas, keď môžeme byť spolu. Budúcnosť neriešime, užívame okamihy, ktoré máme. Zatiaľ nám to obom viacmenej vyhovuje, čo bude ďalej, nevie nikto ... :-)
Asi uznáte, že toto naozaj nie je žiarivá reklama na vaše služby ... ale za seba môžem Elite Date len odporučiť, tie dva mesiace, čo som bola prémiovým členom, ma fakt bavili. Systém máte vychytaný, na žiadnych uchýlov som nenarazila ... a či je niečo, čo mi vadilo, tak to si fakt nespomeniem, lebo som tu včera vliezla po dlhých 7 mesiacoch len preto, aby som svoj účet zrušila ...
Majte sa krásne, držím palce, nech máte veľa spokojných klientov.
Lenka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Pred 6 rokmi sme sa spoznali a tento rok sme sa vzali
Len vám chcem napísať, že v našom prípade sa to podarilo. Tak vďaka, že ste!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboslava
Dovoľujem si Vám so cťou oznámiť, že už nebudem predlžovať moje členstvo vo Vašej renomovanej a exkluzívnej zoznamke ED. Dôvodom je nájdenie primeranej partnerky, s ktorou sa mi v tomto mesiaci podarilo úspešne nadviazať kontakt a vyzerá to veľmi nádejne!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny
Bola som tu na zoznamke len neuveriteľný mesiac a verím, že som spoznala naozaj úžasného človeka. Ďakujem vášmu tímu !!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky
Ako sme sa zoznámili? ... Hneď ako som sa zaregistrovala, tak mi začal písať a bol vytrvalý a potom sme sa dohodli na schôdzke. ... Vlastne nie na schôdzke ale výlete .... kde sme sa spoznali viac, ako pri káve ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Zaujal ma vtipný profil, ozvala som sa, začali sme si písať...a je to zo dňa na deň lepšie, krajšie. Ďakujem. Andrea
Michal - ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote
..nevadí ani vzdialenosť cez 240km..obaja mame 144r a správame sa aj na ulici ako puberťáci..tancujeme v kuchyni..v obývačke a šantíme v spální.. také som doteraz nezažil..ani s 37-u..