Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny
Prajem krásny deň.
Dovoľujem si len v krátkosti opísať svoj príbeh u Vás na zoznamke ....
Budem mať 55 rokov, som tri roky rozvedená.
Za dva roky po rozvode som prešla niekoľkými zoznamkami / Rande, Badoo, Lide / zoznámila som sa s niekoľkými mužmi, ale vždy prišlo nejaké sklamanie.
Vlani v lete som celú situáciu vzdala, narodil sa mi vnúčik a povedala som si, že vlastne chlapa nechcem ...... Týždeň po narodení vnúčika mi niekde na internete "preblikla" Vaša zoznamka ..... a tak som si len povedala, že nakuknem, čo je to zač.
A len tak som, oslovila jedného / dnes už viem, že veľmi príma muža /, pár dní sme si písali, za týždeň sme sa prvýkrát stretli a teraz za mesiac a niečo, 29. júla to bude rok, čo sme spolu, užívame si každý spoločne strávený deň , zatiaľ sú to len víkendy, pretože nás medzi bydliskom a prácou delí viac než 100 km ..... Ale kto vie ...... :-)
Sme veľmi šťastní obaja, že sme sa našli ....
Toť rada pre všetkých, ktorí niekoho hľadajú ..... asi si človek musí prejsť niečím zlým, sklamaním ..... aby si zaslúžil milovaného človiečika po svojom boku.
Veľa šťastia, lásky a radosti prajem všetkým.
Kateřina
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Danky a Aničky
Sme s Aničkou dôkazom toho, že sa dá na zoznamke nájsť trvalý vzťah. Pred 6 mesiacmi sme si dali prvé rande, potom druhé, tretie .... A ako sme na tom teraz? Dohodli sme sa na registrovanom partnerstve. V marci 2021 do toho ideme. Danka
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja
Vašu zoznamku všade chválim a všade vrelo odporúčam. Chce to však byť aktívny a nebáť sa oslovovať, potom to ide skoro samo.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka a Vlasty
Prežili sme spolu štyri úžasné dni a zistili sme, že si vo všetkých ohľadoch neuveriteľne rozumieme. Potom ďalšie telefonovanie a Vlasta sa niekoľkokrát vrátila do môjho profilu na zoznamke. Dnes sme sa dohodli, že sa vezmeme v závere tohto roka. Obaja sa vzájomne milujeme a dôverujeme si.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Zdravím. Naše zoznámenie prebehlo veľmi rychle.Jediným problémom zo začiatku bolo to, že som nemala vip členstvo a teda som nevidela fotky ostatných ani im nemohla odepsat.Zaujala som veľa ľudí, ale ozvala sa len jednému a to len na základe informácií z jeho profilu.Ten človiečik bol tak duchaplný, že mi napísal svoj mail, keby som sa náhodou chcela ozvat.No a ja sa ozvala, potom už to išlo ráz na ráz ......
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
Odvtedy sme si vymenili niekoľko správ, išli na niekoľko rande a od za necelý mesiac už sme boli spolu. Dnes je to skoro 3 mesiace a nemôžem si vynachváliť. Dokonca to bola jediná, s ktorou som si napísal.
Andrej - som nesmierne rád, že to tak dopadlo
V stručnosti to prebiehalo takto. Zobrazil sa mi profil jednej nádhernej ženy, prišlo prvé oslovenie, ktoré ma milo prekvapilo za skutočné úprimnú odpoveď. Nasledovalo prvé stretnutie ktoré sme strávili pri západe slnka na nemenovanej rozhľadne v horách, kde padol prvý bozk, nakoľko hneď sme si padli do oka a vzájomné sympatie boli krásne.