Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny
Prajem krásny deň.
Dovoľujem si len v krátkosti opísať svoj príbeh u Vás na zoznamke ....
Budem mať 55 rokov, som tri roky rozvedená.
Za dva roky po rozvode som prešla niekoľkými zoznamkami / Rande, Badoo, Lide / zoznámila som sa s niekoľkými mužmi, ale vždy prišlo nejaké sklamanie.
Vlani v lete som celú situáciu vzdala, narodil sa mi vnúčik a povedala som si, že vlastne chlapa nechcem ...... Týždeň po narodení vnúčika mi niekde na internete "preblikla" Vaša zoznamka ..... a tak som si len povedala, že nakuknem, čo je to zač.
A len tak som, oslovila jedného / dnes už viem, že veľmi príma muža /, pár dní sme si písali, za týždeň sme sa prvýkrát stretli a teraz za mesiac a niečo, 29. júla to bude rok, čo sme spolu, užívame si každý spoločne strávený deň , zatiaľ sú to len víkendy, pretože nás medzi bydliskom a prácou delí viac než 100 km ..... Ale kto vie ...... :-)
Sme veľmi šťastní obaja, že sme sa našli ....
Toť rada pre všetkých, ktorí niekoho hľadajú ..... asi si človek musí prejsť niečím zlým, sklamaním ..... aby si zaslúžil milovaného človiečika po svojom boku.
Veľa šťastia, lásky a radosti prajem všetkým.
Kateřina
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Za dva roky od zoznámenia sme sa vzali
Po troch mesiacoch sme sa sťahovali, o dva roky, na výročie nášho zoznámenia u Vás, sme sa 23.10. 2023 vzali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša
Písali sme si asi mesiac a pol kým sme sa zišli osobne. Pôvodne sme stretnutie plánovali až na jar, ale nakoniec nám zvedavosť nedala a Tomáš za mnou prišiel (vzdialenosť 90 km) ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Mileny
Bola to obrovská náhoda. Nádherná žena zo Sokolova mi odpovedala. Prvá spoločná káva a nastalo obdobie krásneho skaypování. Dnes sa už stretávame pravidelne a všetky voľné chvíľky využívame pre seba. Zoznamky vďaka Láďa a Miluška
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlaďky
Ďakujem Vám za služby. Už som si partnera našla a to vďaka Vašej zoznamke. Mnohokrát ďakujem Vášmu tímu a službám, ktoré robíte pre ľudí. Keby do budúcna bolo treba využiť Vašich služieb, tak je rada obnovím. S pozdravom Vlaďka K.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie K.
TAK som sa zaregistrovala VLASTNE OMYLOM NA VASEJ zoznamke. Vo februári tohto roku MI chodilo VEĽA oznámení o zoznámenie ALE LEN JEDEN MA zaujal natoľko, ŽE SME SI 13 MARCA SPOLU začli telefonovať A 16 MARCA SME MALI Prvé rande. BOLA TO Láska na prvý pohľad.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kamily
Ďakujem, že som vďaka vašej zoznamke stretla priateľa. Aj napriek tomu, že som spočiatku mala z internetovej zoznamky strach, nabrala som všetku odvahu, zaregistrovala sa a dnes neľutujem. Zoznámila som sa tak vďaka vašej zoznamke s človekom, ktorého teraz môžem nazývať svojim miláčikom a tráviť s ním voľné chvíle.