Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny

Prajem krásny deň.

Dovoľujem si len v krátkosti opísať svoj príbeh u Vás na zoznamke ....

Budem mať 55 rokov, som tri roky rozvedená.

Za dva roky po rozvode som prešla niekoľkými zoznamkami / Rande, Badoo, Lide / zoznámila som sa s niekoľkými mužmi, ale vždy prišlo nejaké sklamanie.

Vlani v lete som celú situáciu vzdala, narodil sa mi vnúčik a povedala som si, že vlastne chlapa nechcem ...... Týždeň po narodení vnúčika mi niekde na internete "preblikla" Vaša zoznamka ..... a tak som si len povedala, že nakuknem, čo je to zač.

A len tak som, oslovila jedného / dnes už viem, že veľmi príma muža /, pár dní sme si písali, za týždeň sme sa prvýkrát stretli a teraz za mesiac a niečo, 29. júla to bude rok, čo sme spolu, užívame si každý spoločne strávený deň , zatiaľ sú to len víkendy, pretože nás medzi bydliskom a prácou delí viac než 100 km ..... Ale kto vie ...... :-)

Sme veľmi šťastní obaja, že sme sa našli ....

Toť rada pre všetkých, ktorí niekoho hľadajú ..... asi si človek musí prejsť niečím zlým, sklamaním ..... aby si zaslúžil milovaného človiečika po svojom boku.

Veľa šťastia, lásky a radosti prajem všetkým.
Kateřina

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Havla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Havla

Môj nový vzťah nechcem ničím ohroziť - veľmi mi na ňom záleží. Bolo, je a bude nutné rodiacej sa vzťah chrániť. Je málo čistých vzťahov a málo otvorených poctivých ľudí. My sme sa našli a budeme sa chrániť navzájom.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ingrid

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ingrid

Moje zoznamenie bola čistá náhoda. Pán mi bol sympatický na fotografiach. Napísala som mu. Potom sme si asi 10 dní písali. Vymenili sme si základné informácie. Chcel ma vidieť. Stretli sme sa a preskočila iskra.

Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený

Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený

Do môjho života vstúpila žena, ktorá mala presne tie vlastnosti, aké som si napísal do môjho zoznamu. Pripadalo mi to neskutočné a ona mi každý deň dokazuje, že je všetkým, čo som si prial. Aj keď sme spolu krátko, pripadá nám, že sa poznáme dlho. Žijeme jeden pre druhého, plánujeme spoločný život a vezmeme sa.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Terezy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Terezy

Ja odporca zoznamiek si ju založím a o dva dni na to sa stane toto? Iniciatívne som si teda vo štvrtok účet deaktivovala, pretože som citila, že už sa s nikým iným vidiet nechcem ... Odišla som za Tomášom aj na predĺžený víkend ... Vzala som si dovolenku a využila sviatky ... Takže sme spolu boli od piatku až do utorka ...

Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovanie si vážime, že jeden druhého máme.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Je to veľmi jednoduché, trvalo nám to síce asi 2 mesiace, kým sme sa našli, ale chce to trpezlivosť, stále hľadať a hlavne dobre si vybrať. Úplne jednoduchý recept.