Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla
Dobrý deň milý tím,
chcem Vám priblížiť príbeh, ktorý sa začal odvíjať vďaka Vám a Vašej zoznamke.
Som sama už dosť dlho a nejaké pokusy o zoznámenie som absolvovala ..... a úprimne, začala som byť veľmi skeptická, či niekde existuje muž, s ktorým by sme si rozumeli. Bola som rozhodnutá, že tento pokus bude môj posledný a potom všetko nechám osudu.
11.11.2015 mi prišla správa o sympatiách od muža, ktorý nemal VIP členstvo. Jeho profil sa mi páčil, štýl vyjadrovania, koníčky a názory tiež ..... bohužiaľ ďalšie komunikácia nepripadala do úvahy. A tak som to pustila z hlavy. 18.11. mi však od neho prišla ďalšia správa, že aj ja som ho zaujala natoľko, že si členstvo zaplatil. Rozprúdila sa medzi nami živá konverzácia, 21.11. sme sa po prvýkrát stretli a vtedy som nadobudla pocit, že sme si boli úplne súdení. Od vtedy sa pravidelne vídame a je nám spolu stále veľmi dobre, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.
Týmto sa chcem veľmi poďakovať za sprostredkovanie nášho zoznámenia.
Prajem všetkým, ktorí hľadajú, veľa šťastia .... nech aj Vás stretne to, čo nás dvoch.
Pekný deň
Zuzana a Pavol ;-)
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Gabiky
Bolo to zoznámenie na poslednú chvíľu, už som nedúfala, že tu nájdem toho pravého. Sme spolu zatiaľ len krátko, ale až neskutočne si rozumieme a je nám spolu pekne ... Jediné mínus je vzdialenosť, ale to sa snáď tiež časom vyrieši.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky
Obaja sme neverili, že tu stretneme niekoho, s kým nám bude pekne a budeme mať spoločné záujmy, zmysel pre humor atď. Keď to tak hodnotím, tak sme boli v správny čas na správnej zoznamke :-)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Chvíľku sme si s priateľom písali, po týždni sme sa stretli a hneď na prvej schôdzke sme si padli do oka. Od toho dňa sa vidíme veľmi často a náš vzťah je naozaj veľmi silný. Nepamätám sa, kedy som sa v živote cítila tak veľmi šťastná.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Koncom októbra spolu letíme na spoločnú dovolenku do Emirátov. Verím, že nám naša láska vydrží. Som šťastná. Aj vo vyššom veku je možné prežiť niečo krásne.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany
Tak som mu odpísala, stretli sme sa a baví ma zatiaľ tak, že som si zrušila účet u vás, pretože nemám záujem o niekoho iného. Ale poznáme sa veľmi krátko, tak sa zatiaľ naozaj spoznávame. Ak sa z toho vyvinie niečo viac, určite sa vám ešte ozvem.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie nemenovanej užívateľky
V deň vloženia inzerátu som mala hneď dve zaujímavé ponuky. Odpísala som a na ďalší týždeň sme sa stretlii.Od vtedy sme, pokiaľ to čas dovolí, stále spolu. Prežila som nádherný rok a pol po boku muža, ktorý má rovnaké záujmy a veľmi podobné plány.