Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla
Dobrý deň milý tím,
chcem Vám priblížiť príbeh, ktorý sa začal odvíjať vďaka Vám a Vašej zoznamke.
Som sama už dosť dlho a nejaké pokusy o zoznámenie som absolvovala ..... a úprimne, začala som byť veľmi skeptická, či niekde existuje muž, s ktorým by sme si rozumeli. Bola som rozhodnutá, že tento pokus bude môj posledný a potom všetko nechám osudu.
11.11.2015 mi prišla správa o sympatiách od muža, ktorý nemal VIP členstvo. Jeho profil sa mi páčil, štýl vyjadrovania, koníčky a názory tiež ..... bohužiaľ ďalšie komunikácia nepripadala do úvahy. A tak som to pustila z hlavy. 18.11. mi však od neho prišla ďalšia správa, že aj ja som ho zaujala natoľko, že si členstvo zaplatil. Rozprúdila sa medzi nami živá konverzácia, 21.11. sme sa po prvýkrát stretli a vtedy som nadobudla pocit, že sme si boli úplne súdení. Od vtedy sa pravidelne vídame a je nám spolu stále veľmi dobre, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.
Týmto sa chcem veľmi poďakovať za sprostredkovanie nášho zoznámenia.
Prajem všetkým, ktorí hľadajú, veľa šťastia .... nech aj Vás stretne to, čo nás dvoch.
Pekný deň
Zuzana a Pavol ;-)
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme
Zoznámili som sa tu v auguste minulého roka a sme šťastní, že sme sa našli 💕.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Agáty
Ja som sa vďaka vašej zoznamke zoznámila s mužom, akého som hľadala posledných 5 rokov. Neviem, či je to náhoda, alebo nejaké riadenie vyššou mocou, pretože sme boli obaja aj na iných zoznamkách, dokonca v rovnaký čas, ale neboli sme programom spárovaní, takže sme o sebe nevedeli. Zoznámili sme sa vďaka Elite .....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlasty a Rudolfa
Dobrý večer milá zoznamka, jedného dňa som prezerala fotografie a hľa? Len som nazrela a zase zmizla, však ešte niekolkokrát som fotografie přezkoumala.Tímto som ukončila prehliadku profilů.Druhý deň som dostala správu a naše konverzácie začala.Trvala iba 4 dni, pretože písanie je príliš zdĺhavé, navrhla som "čo takto telefón?". ..
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Dobrý deň, ďakujem za Vaše pekná a pravdivá slová. Každodenný beh života potvrdzuje Vaše tvrdenie, že nič nepríde samo. Je krásne, že Vaše stránky existujú. Napriek tomu to chce veľkú dávku odvahy ísť na schôdzku s niekým, koho poznáte len cez PC. Ja som sa zoznámila vďaka Vám s mužom, ktorého by som pri svojom pracovnom vyťažení v bankovom sektore nemohla stretnúť, pretože jeho odborom je polygrafie. Myslím, že nám je spolu pekne a nie je to muž, ktorý nehľadá rozptýlenie krátkodobého charakteru. Tak nám držte palce :-) Pekné dni Vášmu tímu a spokojné a hlavne úspešné klientmi praje Vaša Petra
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dušana
Zavolala mi, začali sme komunikovať, zistili sme , že sa nachádzame cca 5 km od seba, povedali sme si o svojich záľubách, zhodovali sa v mnohom, stretli sme sa a naše zoznámenie nabralo spráavny smer a už sme spolu cca 3 mesiace a naše smerovanie má reálny základ, oplatí sa touto formou zoznámiť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Terezy
Ja odporca zoznamiek si ju založím a o dva dni na to sa stane toto? Iniciatívne som si teda vo štvrtok účet deaktivovala, pretože som citila, že už sa s nikým iným vidiet nechcem ... Odišla som za Tomášom aj na predĺžený víkend ... Vzala som si dovolenku a využila sviatky ... Takže sme spolu boli od piatku až do utorka ...