Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla
Dobrý deň milý tím,
chcem Vám priblížiť príbeh, ktorý sa začal odvíjať vďaka Vám a Vašej zoznamke.
Som sama už dosť dlho a nejaké pokusy o zoznámenie som absolvovala ..... a úprimne, začala som byť veľmi skeptická, či niekde existuje muž, s ktorým by sme si rozumeli. Bola som rozhodnutá, že tento pokus bude môj posledný a potom všetko nechám osudu.
11.11.2015 mi prišla správa o sympatiách od muža, ktorý nemal VIP členstvo. Jeho profil sa mi páčil, štýl vyjadrovania, koníčky a názory tiež ..... bohužiaľ ďalšie komunikácia nepripadala do úvahy. A tak som to pustila z hlavy. 18.11. mi však od neho prišla ďalšia správa, že aj ja som ho zaujala natoľko, že si členstvo zaplatil. Rozprúdila sa medzi nami živá konverzácia, 21.11. sme sa po prvýkrát stretli a vtedy som nadobudla pocit, že sme si boli úplne súdení. Od vtedy sa pravidelne vídame a je nám spolu stále veľmi dobre, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.
Týmto sa chcem veľmi poďakovať za sprostredkovanie nášho zoznámenia.
Prajem všetkým, ktorí hľadajú, veľa šťastia .... nech aj Vás stretne to, čo nás dvoch.
Pekný deň
Zuzana a Pavol ;-)
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlasty a Rudolfa
Dobrý večer milá zoznamka, jedného dňa som prezerala fotografie a hľa? Len som nazrela a zase zmizla, však ešte niekolkokrát som fotografie přezkoumala.Tímto som ukončila prehliadku profilů.Druhý deň som dostala správu a naše konverzácie začala.Trvala iba 4 dni, pretože písanie je príliš zdĺhavé, navrhla som "čo takto telefón?". ..
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboslava
Dovoľujem si Vám so cťou oznámiť, že už nebudem predlžovať moje členstvo vo Vašej renomovanej a exkluzívnej zoznamke ED. Dôvodom je nájdenie primeranej partnerky, s ktorou sa mi v tomto mesiaci podarilo úspešne nadviazať kontakt a vyzerá to veľmi nádejne!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy
Prežívame zamilovanosť, ako by nám bolo osemnásť. Sedíme si a obaja si prajeme, aby naše plány na spoločný život vyšli. Už plánujeme ďalšie stretnutie na celý víkend. Obaja sa na seba moc tešíme. Každý deň si telefonujeme a píšeme si nespočítaně zpráv.Nikdy som neveril na zoznamky. Teraz mám opačný názor ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.
Dobrý deň, rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercia ......
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
S priateľom sme na seba narazili viacmenej náhodou. Každopádne sme si začali písať a zhruba po necelých 14 dňoch sme sa stretli osobne... v ten deň sme spolu sedeli 8,5 hodiny v reštaurácii a len a len sa rozprávali .. odvtedy si máme stále čo povedať a trávime spolu aj napriek väčšej vzdialenosti niekoľko dní v týždni.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Dobrý deň, ďakujem za Vaše pekná a pravdivá slová. Každodenný beh života potvrdzuje Vaše tvrdenie, že nič nepríde samo. Je krásne, že Vaše stránky existujú. Napriek tomu to chce veľkú dávku odvahy ísť na schôdzku s niekým, koho poznáte len cez PC. Ja som sa zoznámila vďaka Vám s mužom, ktorého by som pri svojom pracovnom vyťažení v bankovom sektore nemohla stretnúť, pretože jeho odborom je polygrafie. Myslím, že nám je spolu pekne a nie je to muž, ktorý nehľadá rozptýlenie krátkodobého charakteru. Tak nám držte palce :-) Pekné dni Vášmu tímu a spokojné a hlavne úspešné klientmi praje Vaša Petra