Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla
Dobrý deň milý tím,
chcem Vám priblížiť príbeh, ktorý sa začal odvíjať vďaka Vám a Vašej zoznamke.
Som sama už dosť dlho a nejaké pokusy o zoznámenie som absolvovala ..... a úprimne, začala som byť veľmi skeptická, či niekde existuje muž, s ktorým by sme si rozumeli. Bola som rozhodnutá, že tento pokus bude môj posledný a potom všetko nechám osudu.
11.11.2015 mi prišla správa o sympatiách od muža, ktorý nemal VIP členstvo. Jeho profil sa mi páčil, štýl vyjadrovania, koníčky a názory tiež ..... bohužiaľ ďalšie komunikácia nepripadala do úvahy. A tak som to pustila z hlavy. 18.11. mi však od neho prišla ďalšia správa, že aj ja som ho zaujala natoľko, že si členstvo zaplatil. Rozprúdila sa medzi nami živá konverzácia, 21.11. sme sa po prvýkrát stretli a vtedy som nadobudla pocit, že sme si boli úplne súdení. Od vtedy sa pravidelne vídame a je nám spolu stále veľmi dobre, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.
Týmto sa chcem veľmi poďakovať za sprostredkovanie nášho zoznámenia.
Prajem všetkým, ktorí hľadajú, veľa šťastia .... nech aj Vás stretne to, čo nás dvoch.
Pekný deň
Zuzana a Pavol ;-)
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nikol a Jaroslava
Som za neho veľmi vďačná, pretože takého dobrého človeka dnes nájsť je unikum. Viem, že ma má veľmi rád. Chodíme spolu tancovať, na koncerty a do kina. Ďalej spolu jazdíme na výlety a pod. Rozumiem si aj s jeho rodinou.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Písali sme si asi týždeň snáď 50 správ denne. Na schôdzku prišiel s kyticou, galantný, pozorný, vtipný a odviezol ma do krásnej reštaurácie .... Smiali sme sa až do polnoci a cestou k autu ma chytil za ruku a pobozkal ma. Odvtedy sme spolu a ja dúfam, že to tak zostane navždy.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny
Naozaj som sa vďaka Vašej zoznamke spoznala s mužom. O to väčšie prekvapenie bolo, že od seba bývame necelých 12km. Ja osobne do mesta dochádzam denne za prácou a napriek tomu sme sa nikdy nestretli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy
Prežívame zamilovanosť, ako by nám bolo osemnásť. Sedíme si a obaja si prajeme, aby naše plány na spoločný život vyšli. Už plánujeme ďalšie stretnutie na celý víkend. Obaja sa na seba moc tešíme. Každý deň si telefonujeme a píšeme si nespočítaně zpráv.Nikdy som neveril na zoznamky. Teraz mám opačný názor ....
Miroslav - našli sme sa a sme obaja radi že máme jeden druhého
Aj keď ide o platenú službu, nikdy nebudem ľutovať investivané peniaze, pretože som spoznal spriaznenú dušu a našiel niekoho kto ma napĺňa pocitom radosti a štastia.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie
Rada by som zrušila moju registráciu u vás. Bola som s vami veľmi spokojná ako s kontaktom na Vás a aj ako zoznamku robíte. Je to na úrovni a naozaj ste mi hľadali zodpovedajúcich partnerov...