Miroslav - našli sme sa a sme obaja radi že máme jeden druhého

Miroslav -  našli sme sa a sme obaja radi že máme jeden druhého

Posielam môj príbeh ako som sa zoznámil prostredníctvom Vašej zoznamky Elite Date.

Registroval som na Elite Date 11.2.2025 pretože som chcel kvalitnú zoznamku ktorá je overená a spľňa určité kvality služieb. Aj keď ide o platenú službu, nikdy nebudem ľutovať investivané peniaze, pretože som spoznal spriaznenú dušu a našiel niekoho kto ma napĺňa pocitom radosti a štastia.

Písmenká, tak to totižto voláme, každý večer o 20:00 sme mali virtuálne rande na ktoré sme sa obaja neskutočne tešili. Vždy keď sa objabila nejaká správička, bolo to také krásne a zároveň vzrušujúce ako sa to ďalej bude vyvýjať.

14.2. prišla náhodná zhoda a objavil som profil ženy, ktorá sa ma dotkla jednou myšlienkou o sebe, a tak som jej napísal ako prvý. Po dvoch týždnoch sme mali pocit akokeby sme sa poznali celý život, spája nás spoločny životný príbeh, naša cesta, to čo sme zažili a prečo sme sa rozhodli byť opäť štastní.

Volá sa Lívia, má 43 rokov, ja som Miroslav 44 a ďakujem ED že mi sprostredkoval človeka ktorého ľúbim a on mi ľúbi mňa.

Osobné rande dopadlo nad očakávania, našli sme sa a sme obaja radi že máme jeden druhého.

Miroslav

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Určite vás pozveme na svadbu - termín vám oznámime

Určite vás pozveme na svadbu - termín vám oznámime

Našu lásku prajem všetkým vaším žiadateľom, ktorý si u vás hľadajú partnerov. Určite vás pozveme na svadbu. Termín vám zoznámime.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Dnes spolu bývame a sme šťastní. Preto radím všetkým, ktorí po prvých neúspechoch majú tendenciu to vzdať, aby nehádzali tak zbrklo flintu do žita. Možno sa aj im pošťastí a už nabudúce príde to pravé.

Zoznámenie Evy - Padli sme si do oka

Zoznámenie Evy - Padli sme si do oka

Vďaka Vašej zoznamke sme sa našli a plánujeme rôzne výlety a stále si máme čo povedať. Bývame od seba 120 km, ale zatiaľ nám nerobí nejaké problémy sa stretávať. 

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Dobrý deň Elitedate, chcel by som vás požiadať týmto emailom o zrušenie môjho profilu Petr N. z Olomouckého kraja. 43.let. Našiel som si u vás ženu akú som si prial, týmto vám ďakujem. Profil mojej novej známosti je Johanka V. středočeský kraj 47.let. Po týždennom písanie, som sa vypravil na osobnú návštevu do Prahy, padli sme si obaja do oka. Teraz cez víkend bola Johanka u mňa a krásne nám to klape, ďakujeme za zoznámenie. :-)

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

S priateľom sme na seba narazili viacmenej náhodou. Každopádne sme si začali písať a zhruba po necelých 14 dňoch sme sa stretli osobne... v ten deň sme spolu sedeli 8,5 hodiny v reštaurácii a len a len sa rozprávali .. odvtedy si máme stále čo povedať a trávime spolu aj napriek väčšej vzdialenosti niekoľko dní v týždni.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Laďky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Laďky

Z auta vystúpil sympaťák s korbáčom, koledu ukončil bozkom ........ chvíľu sme si doma rozprávali, potom sme odišli do športového centra, zahrali si bowling, bozkávali sa pri prechádzke vo veľkonočnej fujavici a vo 14h odišiel. Od tej doby sa vídame pravidelne, on jazdí na mňa a ja k nemu a každý deň je krásny.