Určite vás pozveme na svadbu - termín vám oznámime
Vážená zoznamka,
chcem vám veľmi poďakovať. Našla som si hneď na začiatku zaregistrovanie 19.4 priateľ, teraz už snúbenca. Volá sa Ľubomír M., je z Pezinka.
Naša vzájomná láska je veľmi silná. Obidvaja veľa pracujeme, ale každú chvíľku sme spolu. Cez leto sme bolí na dovolenke v Tatrách aj s mojím 17rocnym synom, ktorý si ho veľmi obľúbil a ja zase jeho 4 detí, ktoré sú už dospelé.
Našu lásku prajem všetkým vaším žiadateľom, ktorý si u vás hľadajú partnerov.
Určite vás pozveme na svadbu. Termín vám oznámime.
Ešte ráz vám veľmi ďakujem, že som si u vás našla moju najväčšiu lásku môjho života.
S pozdravom Monika R. a Ľubomír M.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Zaujal ma vtipný profil, ozvala som sa, začali sme si písať...a je to zo dňa na deň lepšie, krajšie. Ďakujem. Andrea
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky
Písalí, písali sme až sme sa stretli o dva týždne a bolo to ako v rozprávke. Ja som to zažila až teraz vo svojích 50-tych rokoch. Motýle v bruchu. A mám ich do dnes pri stretnutí s ním.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Zdravím. Naše zoznámenie prebehlo veľmi rychle.Jediným problémom zo začiatku bolo to, že som nemala vip členstvo a teda som nevidela fotky ostatných ani im nemohla odepsat.Zaujala som veľa ľudí, ale ozvala sa len jednému a to len na základe informácií z jeho profilu.Ten človiečik bol tak duchaplný, že mi napísal svoj mail, keby som sa náhodou chcela ozvat.No a ja sa ozvala, potom už to išlo ráz na ráz ......
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli sa na schôdzke. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.
Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu
Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovanie si vážime, že jeden druhého máme.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Prosím o zrušenie zoznamky, bola som tam 2 dni, ale mne sa zapáčil jeden muž a chcem komunikovať iba s ním.
