Určite vás pozveme na svadbu - termín vám oznámime
Vážená zoznamka,
chcem vám veľmi poďakovať. Našla som si hneď na začiatku zaregistrovanie 19.4 priateľ, teraz už snúbenca. Volá sa Ľubomír M., je z Pezinka.
Naša vzájomná láska je veľmi silná. Obidvaja veľa pracujeme, ale každú chvíľku sme spolu. Cez leto sme bolí na dovolenke v Tatrách aj s mojím 17rocnym synom, ktorý si ho veľmi obľúbil a ja zase jeho 4 detí, ktoré sú už dospelé.
Našu lásku prajem všetkým vaším žiadateľom, ktorý si u vás hľadajú partnerov.
Určite vás pozveme na svadbu. Termín vám oznámime.
Ešte ráz vám veľmi ďakujem, že som si u vás našla moju najväčšiu lásku môjho života.
S pozdravom Monika R. a Ľubomír M.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
S tými, ktoré som zaujal aj ja, som si dohodol schôdzku a hľadal som tú, pri ktorej preskočí iskra na oboch stranách. Na jednej schôdzke sme po hodine rozprávania v reštaurácii zistili, že sme si vlastne veľa vecí vôbec nestihli povedať a tak sme dohodli hneď ďalšie a ďalšie a ďalšie stretnutie...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Nakoniec sa na mňa šťastie usmialo a podarilo sa. Zoznámila som sa s človekom, ktorý mi vyjadruje podporu v mojej súčasnej nepriazni osudu, je ku mne pozorný a dáva mi najavo, že som pre neho dôležitá. To sú pocity, ktoré som už niekoľko rokov nepoznala. O to isté sa snažím aj ja a vážim si to, že som mala to šťastie a prostredníctvom Vašej zoznamky nachádzam to, čo som si myslela, že už nenájdem.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana
Chceli sme sa aj vidieť, ale bývam v Rakúsku a tak to bolo trochu zložité, ale ona sa nevzdávala. Videli sme sa až po mesiaci písania a padli sme si do oka. Je ale ťažké mať vzťah na diaľku. Takže dúfam, že to vydrží. Keď sa ale dvaja majú radi a dôverujú si, tak to fungovať bude :)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Prežili sme vlani prvú spoločnú dovolenku, spoločné chvíle, spoločné spoznávanie, nikdy by som neverila, že vo svojom veku budem mať zase tie "motýliky v žalúdku". A to len vďaka vám a za to všetko sa vám chcem za nás oboch poďakovať. Existuje veľa zoznamovacích agentúr, ale asi sa to malo stať, že sme sa prihlásili obaja u vás a spoznali sa zoznamovacou formou, keď si dotyčný môže niečo o vás zistiť, prečítať a kontaktovať vás, je úžasné. Neverila som, že by mohla vzniknúť láska cez sociálne siete.
Ani v päťdesiatich nie je na lásku a nový vzťah neskoro
Rada by som sa s Vami podelila o radostnú udalosť. Zoznámili sme sa vďaka Vašej zoznamke zhruba pred dvoma rokmi. 08. 08. 2020 sme sa vzali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša
Písali sme si asi mesiac a pol kým sme sa zišli osobne. Pôvodne sme stretnutie plánovali až na jar, ale nakoniec nám zvedavosť nedala a Tomáš za mnou prišiel (vzdialenosť 90 km) ...
