Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky
Vážená seriózna zoznamka,
nie je tomu tak dávno, keď ja profil (Pavel69) som sa prihlásil na Vašu stránku. Áno, je pravda, že tie otázky nemali konca kraja, ale....
Po prístupe na účet sa všetko zmenilo. Je pravda, máte to dobre zmapované a spracované s dlhodobými skúsenosťami. Po zasielaní pár kontaktov na zoznámenie, ma zaujal profil Eva B., ku ktorému som sa častejšie a častejšie vracal. (A ona nič.)
A potom to prišlo.
Začala bežná konverzácia a tým, že máme už každý svoj vek a skúsenosti za sebou, slovo dalo slovo a padol z jej strany návrh o výmenu telefonného kontaktu. Prvé stretko, prvý dotyk ruka v ruke, prvé vrúcne objatie ako puberťáci. Od začiatku sme cítili vzájomné sympatie a príťažlivosť. Po krátkom čase (stalo sa) zafungovala chémia a vedeli sme, že sme sa našli. Obidvaja sme citili, ako keby sme sa poznali už večnosť. Viem mohol (mohli) by sme Vám vypisovať viac,ale náš vzťah je ako kvet bez vody, už si nedokážeme predstaviť byť jeden bez druhého. :)
Týmto by sme sa Vám chceli srdečne a úprimne poďakovať.
Ď A K U J E M E !!!!!!!!!!!!!!!!
Pavel a drahá Evka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboslava
Dovoľujem si Vám so cťou oznámiť, že už nebudem predlžovať moje členstvo vo Vašej renomovanej a exkluzívnej zoznamke ED. Dôvodom je nájdenie primeranej partnerky, s ktorou sa mi v tomto mesiaci podarilo úspešne nadviazať kontakt a vyzerá to veľmi nádejne!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli sa na schôdzke. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny
Obaja sme veľmi šťastní, že sme sa našli .... Toť rada pre všetkých, ktorí hľadajú niekoho ..... asi si človek musí prejsť niečím zlým, sklamaním ..... aby si zaslúžil milovaného človiečika po svojom boku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Branislava
Tá, s ktorou som sa osobne stretol a preskočili iskry tajomné, ale aj intelektuálne, dokonca vízia, ako ďalej, veľmi podobné, žije skoro 300km odo mňa. Napriek tomu vidíme riešenie a cestu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka
Po dlhšej dobe som sa prostredníctvom vás zoznámil s úžasnou ženou, do ktorej som sa zamiloval na prvý pohľad a čo som ani nečakal, je to obojstranné. Sme radi, že sme sa našli a plánujeme spoločný život.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava a Renaty
Nestihli sme sa ani chvíľku nudiť, spoznali sme nových a dobrých ľudí. Zažili sme za pár dní veľa krásnych chvíľ, náš život sa zmenil...a všetko je ako má byť.