Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky
Vážená seriózna zoznamka,
nie je tomu tak dávno, keď ja profil (Pavel69) som sa prihlásil na Vašu stránku. Áno, je pravda, že tie otázky nemali konca kraja, ale....
Po prístupe na účet sa všetko zmenilo. Je pravda, máte to dobre zmapované a spracované s dlhodobými skúsenosťami. Po zasielaní pár kontaktov na zoznámenie, ma zaujal profil Eva B., ku ktorému som sa častejšie a častejšie vracal. (A ona nič.)
A potom to prišlo.
Začala bežná konverzácia a tým, že máme už každý svoj vek a skúsenosti za sebou, slovo dalo slovo a padol z jej strany návrh o výmenu telefonného kontaktu. Prvé stretko, prvý dotyk ruka v ruke, prvé vrúcne objatie ako puberťáci. Od začiatku sme cítili vzájomné sympatie a príťažlivosť. Po krátkom čase (stalo sa) zafungovala chémia a vedeli sme, že sme sa našli. Obidvaja sme citili, ako keby sme sa poznali už večnosť. Viem mohol (mohli) by sme Vám vypisovať viac,ale náš vzťah je ako kvet bez vody, už si nedokážeme predstaviť byť jeden bez druhého. :)
Týmto by sme sa Vám chceli srdečne a úprimne poďakovať.
Ď A K U J E M E !!!!!!!!!!!!!!!!
Pavel a drahá Evka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary
Musela som prekonať obrovský odpor k zoznamke, nieto ešte k internetovej. Keď mi bolo najhoršie, odpovedala som na jedno jediné zoznámenie.
A je to ten pravý.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarmily
Dobrý deň, ste jediná seriózne zoznamka a myslím, že finančná čiastka ktorú si necháte účtovať je úmerná poskytovaným službám. Všetky zoznamky, na ktorých je registrácia tzv.zadarmo evidujú väčšinou neseriózny klientmi ktorí, hľadajú iba roztýlení alebo sa im zoznamovanie stalo závislosťou ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny
Tak som ho oslovila a došlo ku konverzácii, ktorá bola veľmi príjemná a vychádzali z nej vzájomnej sympatie. Na prvom stretnutí určite "preskočili" iskry vzájomnej sympatie. Teraz so Shazia je nám spolu veľmi pekne a máme spoločné plány aj do budúcnosti. Vlastne sa mi zdá, že sa poznáme už dlho.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie L.V.
Plánujeme ďalšie stretnutie, spoločnú budúcnosť a všetko, čo nám čas a okolnosti prinesú chceme zdieľať spolu, aj keď poväčšine na diaľku (naozaj sme každý z druhého konca republiky), ale aj nablízko vždy, keď sa nám pošťastí byti spolu. Obaja dúfame, že to bude pomerne často.
Zoznámenie Martiny
...dnes je to tretí deň a nevieme sa od seba odtrhnúť a dohodli sme sa že teda rušimé zoznamku nakoľko nám ich spolu dobre ďakujem vám.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory a Jána
Od nášho prvého rande sme sa spolu snažili byť čo najviac, čoskoro sme sa sestěhovali a tento rok v júni ma požiadal o ruku a 8.10.2016 sa budeme brať.