Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky
Vážená seriózna zoznamka,
nie je tomu tak dávno, keď ja profil (Pavel69) som sa prihlásil na Vašu stránku. Áno, je pravda, že tie otázky nemali konca kraja, ale....
Po prístupe na účet sa všetko zmenilo. Je pravda, máte to dobre zmapované a spracované s dlhodobými skúsenosťami. Po zasielaní pár kontaktov na zoznámenie, ma zaujal profil Eva B., ku ktorému som sa častejšie a častejšie vracal. (A ona nič.)
A potom to prišlo.
Začala bežná konverzácia a tým, že máme už každý svoj vek a skúsenosti za sebou, slovo dalo slovo a padol z jej strany návrh o výmenu telefonného kontaktu. Prvé stretko, prvý dotyk ruka v ruke, prvé vrúcne objatie ako puberťáci. Od začiatku sme cítili vzájomné sympatie a príťažlivosť. Po krátkom čase (stalo sa) zafungovala chémia a vedeli sme, že sme sa našli. Obidvaja sme citili, ako keby sme sa poznali už večnosť. Viem mohol (mohli) by sme Vám vypisovať viac,ale náš vzťah je ako kvet bez vody, už si nedokážeme predstaviť byť jeden bez druhého. :)
Týmto by sme sa Vám chceli srdečne a úprimne poďakovať.
Ď A K U J E M E !!!!!!!!!!!!!!!!
Pavel a drahá Evka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany
Volá sa Zuzanka a tak ako si rozumiem s ňou, som si nikdy so žiadnou nerozumel. Máme rovnaké sny a vo veľa veciach si rozumieme. Je nádherná, dobrá a mám ju vlastne len vďaka Vašej zoznamke.
Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu
Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovanie si vážime, že jeden druhého máme.
Zoznámiť sa za 14 dní je skôr zázrak - a zázraky sa dejú
A teraz sme spolu pol roka. Zažili sme spolu krásne zážitky a myslím, že toho máme ešte veľa pred sebou. A že máme dohromady štyri deti, to nám nevadí. Je s nimi sranda a obaja ich milujeme. A čo v spálni - máme kľúč a nebojím sa ho použiť.
Michaela - Naše stretnutie nás len ubezpečilo, že sme si súdení
Napriek mnohým záujemcom o zoznámenie, vynikal iba jeden. Iba s ním som rozvinula komunikáciu a za dva dni sme si stihli vymeniť nespočetné množstvo správ. Už nám to nestačilo a museli sme sa stretnúť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy a Ladislava
Prajem všetkým, ktorí majú skutočný záujem o zoznámenie, aby im to vyšlo a našli si partnera ako ja. Viete, nie je to vždy len o sexe, ako si mnoho ľudí na zoznamke myslí, ale sú aj iné, oveľa lepšie hodnoty a príležitosti na zoznámenie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Agáty
Ja som sa vďaka vašej zoznamke zoznámila s mužom, akého som hľadala posledných 5 rokov. Neviem, či je to náhoda, alebo nejaké riadenie vyššou mocou, pretože sme boli obaja aj na iných zoznamkách, dokonca v rovnaký čas, ale neboli sme programom spárovaní, takže sme o sebe nevedeli. Zoznámili sme sa vďaka Elite .....