Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky
Vážená seriózna zoznamka,
nie je tomu tak dávno, keď ja profil (Pavel69) som sa prihlásil na Vašu stránku. Áno, je pravda, že tie otázky nemali konca kraja, ale....
Po prístupe na účet sa všetko zmenilo. Je pravda, máte to dobre zmapované a spracované s dlhodobými skúsenosťami. Po zasielaní pár kontaktov na zoznámenie, ma zaujal profil Eva B., ku ktorému som sa častejšie a častejšie vracal. (A ona nič.)
A potom to prišlo.
Začala bežná konverzácia a tým, že máme už každý svoj vek a skúsenosti za sebou, slovo dalo slovo a padol z jej strany návrh o výmenu telefonného kontaktu. Prvé stretko, prvý dotyk ruka v ruke, prvé vrúcne objatie ako puberťáci. Od začiatku sme cítili vzájomné sympatie a príťažlivosť. Po krátkom čase (stalo sa) zafungovala chémia a vedeli sme, že sme sa našli. Obidvaja sme citili, ako keby sme sa poznali už večnosť. Viem mohol (mohli) by sme Vám vypisovať viac,ale náš vzťah je ako kvet bez vody, už si nedokážeme predstaviť byť jeden bez druhého. :)
Týmto by sme sa Vám chceli srdečne a úprimne poďakovať.
Ď A K U J E M E !!!!!!!!!!!!!!!!
Pavel a drahá Evka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Narodilo sa nám krásne dievčatko Markétka
Akonáhle sme sa s Renatkou videli, hneď nám obom bolo jasné, že toto nie je len tak. Že sme sa najskôr hľadali, až sme sa našli :)
Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak
Ja, vdovec po 36-ročnom peknom manželstve. Ona, rozvedená po 23-ročnom nepodarenom manželstve. Ja, dlháň, výška 200 cm. Ona, maličká, výška 162cm. Ja, od zamatovej revolúcie na vlastných nohách. Ona, štátny zamestnanec, učiteľka ...
Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme
Na prelome roku 2021 a 2022 sme si založili oba zoznamky. 1.2.2022 sme mali prvé rande, 12.6.2022 sme sa zosťahovali a 9.9.2023 sme sa vzali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Richarda
Začali sme si písať všetko bolo úprimné nefalšované a práve to ma zaujalo. Po 12stich dňoch sme sa stretli na káve bolo to 22.12.2022. A odvtedy sme šťastní zamilovaný párik, ktorý sa správa ako pubertiaci.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy
Asi po pol roku som mal šťastie. Začal som si písať s jednou milou, krásnou a múdrou dievčinou. Na druhý deň sme si vymenili telefónne čísla a písali si už teda cez telefón. Za pár dní sme sa stretlii a asi o týždeň znova. Do dievčaťa menom Evička som sa zamiloval. Tešil som sa na každú správu a zavolanie, ale aj na ďalšie stretnutie a na tie krásne bozky. Na jej vôňu a objatie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli sa na schôdzke. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.