Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky
Dobrý deň,
práve som dostal oznámenie, že za sedem dní mi skončí registrácia a tak musím splniť jednu veľmi, veľmi dôležitú a príjemnú povinnosť.
Za mesiac mi bude šesťdesiat rokov a pred pol rokom som sa rozviedol. Miesto trúchlenia som sa rozhodol všetko radikálne zmeniť. Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . , No proste vo všetkom. Ihneď sme sa začali navštevovať a už spolu prakticky pol roka bývame so všetkým. Stále tomu obaja nemôžeme veriť, je nám čím ďalej lepšie a ako v rozprávke. Ženatý som bol 31 rokov a takú pohodu som nemal za celú dobu. A veľmi dôležité je, že Lenka to hovorí tiež.
Pekné na tom je to, že sa nejedná o tuctový filmový príbeh, ale je to skutočnosť. Ešte raz moc a moc vďaka.
Robíte to moc dobre. Pri výbere zoznamky ma oslovilo, že nie ste anonymný subjekt, máte tam kontakty is fotografiami. Nič neskrývate a to je veľmi dobre. Na to ľudia počujú. Keď je niekto sám a túžia po blízkej duši je tak trochu "ranený" au Vy to robíte moc dobre. Aj z toho dôvodu som Vás odporučil niekoľkým známym a viem, že jeden (dúfam, že zatiaľ) je v rovnakom štádiu ako ja a stále mi ďakuje.
Takže Vás všetkých moc zdravím a vytrvajte v rovnakom trende,
Ďakujú Vladimír a Lenka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Po štvrť roku sa sťahujem do Liberca a začína úplne nová etapa môjho života. Našla som horala, športovca a hlavne chlapa do nepohody, ktorého som nestretla za celý svoj život. Všetkým veľmi prajem a odkazujem, aby nič nevzdávali, pretože na každého niekde niekto čaká, len treba mať veľa trpezlivosti.V našom veku to už asi nie je ani také jednoduché. Úprimne musím povedať, že som to už vzdávala, ale nakoniec to vyšlo. Nebyť Vašej zoznamky, neviem kde by som takého človeka stretla.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Janky
Stretávame sa každý deň a nevieme sa nabažiť spoločných chviľ. Mám vytúženú rodinu, muža snov. Rolu zohráva aj vek a skúsenosti. Človek vie, čo je dôležité. Čo znamená, keď ti druhý dáva to najvzácnejšie čo má, svoj ČAS.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja
ps: poskúšal som z nudy za svoj život hodne zoznamiek a četovacích aplikácii ale tá vaša urobila na mňa zatial največší dojem... klobúk dole a palec hore :-D ...zaslúžite si pozitívne ohlasy a nech ľudia vedia,že ste jedna z top zoznamiek
Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme
Zoznámili som sa tu v auguste minulého roka a sme šťastní, že sme sa našli 💕.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivana
A ta spriaznena dusa ktoru som nasiel vo mne vybudovala najskor doveru.. potom som citil ze mi chyba a na koniec z toho je laska. Teraz je cas uzivat si ju uz v reale. Ale nebyt elitedate nikdy by sme k sebe cestu nenasli ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli sa na schôdzke. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.