Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky
Dobrý deň,
práve som dostal oznámenie, že za sedem dní mi skončí registrácia a tak musím splniť jednu veľmi, veľmi dôležitú a príjemnú povinnosť.
Za mesiac mi bude šesťdesiat rokov a pred pol rokom som sa rozviedol. Miesto trúchlenia som sa rozhodol všetko radikálne zmeniť. Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . , No proste vo všetkom. Ihneď sme sa začali navštevovať a už spolu prakticky pol roka bývame so všetkým. Stále tomu obaja nemôžeme veriť, je nám čím ďalej lepšie a ako v rozprávke. Ženatý som bol 31 rokov a takú pohodu som nemal za celú dobu. A veľmi dôležité je, že Lenka to hovorí tiež.
Pekné na tom je to, že sa nejedná o tuctový filmový príbeh, ale je to skutočnosť. Ešte raz moc a moc vďaka.
Robíte to moc dobre. Pri výbere zoznamky ma oslovilo, že nie ste anonymný subjekt, máte tam kontakty is fotografiami. Nič neskrývate a to je veľmi dobre. Na to ľudia počujú. Keď je niekto sám a túžia po blízkej duši je tak trochu "ranený" au Vy to robíte moc dobre. Aj z toho dôvodu som Vás odporučil niekoľkým známym a viem, že jeden (dúfam, že zatiaľ) je v rovnakom štádiu ako ja a stále mi ďakuje.
Takže Vás všetkých moc zdravím a vytrvajte v rovnakom trende,
Ďakujú Vladimír a Lenka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla
Musím ešte na záver povedať, že aj keď som bol registrovaný veľmi krátko, mal som z vášho štýlu zoznamky dobrý dojem. Je to spôsobené otázkami v dotazníku, ktoré vyvolávajú ďalšie otázky. Dáva to ucelenejčší dojem o partnerovi, ktorého hľadám .....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny
Skutočne je to pravda. Zoznámila som sa na Vašej zoznamke s veľmi príjemným a milým človekom. Som dokonca šťastná, už sme sa aj stretli a čuduj sa svete, už sa stretneme opäť a ideme na víkendový pobyt, aby sme sa lepšie spoznali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny
Prvá schôdzka dopadla dobre, preskočila tam tá povestná iskra, my sa schádzame ďalej a je nám spolu pekne. Ten prvý krok sme urobili tu, s pomocou zoznamky, teraz už záleží len na nás, čo bude ďalej. Dôležité je vôbec začať a hneď sa nevzdávať, nám sa to vyplatilo.
Referencie Jána: Prajeme si, nech nám to trvá večne
Je to teda drina nájsť tú pravú , pár rande prebehlo bez toho, aby preskočila tá povestná iskra, ale po troch mesiacoch som sa tej mojej vysnívanej princezny dočkal :-) A nabralo to také "fofry", ktoré sme obaja už v našom veku nečakali !!!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra a Hanky
Vďaka Vašej zoznamke sa nám život zmenil k lepšiemu a chceme aj ostatným ľuďom dať správu, že Vaša zoznamka pomohla ďalším ľuďom nájsť lásku, porozumenie a vieru v lepšiu budúcnosť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky
Cez vašu zoznamku som sa zoznámila s veľmi príjemným mužom, síce to dopadlo inak, ale muži sú tam naozaj na úrovni a mala som dobré skúsenosti. Veľmi odporúčam túto zoznamku.