Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky

Dobrý deň,


práve som dostal oznámenie, že za sedem dní mi skončí registrácia a tak musím splniť jednu veľmi, veľmi dôležitú a príjemnú povinnosť.

Za mesiac mi bude šesťdesiat rokov a pred pol rokom som sa rozviedol. Miesto trúchlenia som sa rozhodol všetko radikálne zmeniť. Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . , No proste vo všetkom. Ihneď sme sa začali navštevovať a už spolu prakticky pol roka bývame so všetkým. Stále tomu obaja nemôžeme veriť, je nám čím ďalej lepšie a ako v rozprávke. Ženatý som bol 31 rokov a takú pohodu som nemal za celú dobu. A veľmi dôležité je, že Lenka to hovorí tiež.

Pekné na tom je to, že sa nejedná o tuctový filmový príbeh, ale je to skutočnosť. Ešte raz moc a moc vďaka.

Robíte to moc dobre. Pri výbere zoznamky ma oslovilo, že nie ste anonymný subjekt, máte tam kontakty is fotografiami. Nič neskrývate a to je veľmi dobre. Na to ľudia počujú. Keď je niekto sám a túžia po blízkej duši je tak trochu "ranený" au Vy to robíte moc dobre. Aj z toho dôvodu som Vás odporučil niekoľkým známym a viem, že jeden (dúfam, že zatiaľ) je v rovnakom štádiu ako ja a stále mi ďakuje.

Takže Vás všetkých moc zdravím a vytrvajte v rovnakom trende,

Ďakujú Vladimír a Lenka

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zdenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zdenky

Niet čo dodať, som veľmi spokojná, aj zamilovaná a to som v mojom veku nečakala. Veľmi mi pomohla táto zoznamka. Ak môžem prispieť malou radou, tak nech sa ženy neboja ozvať ako prvé, muži tam asi spia.  Ja som to urobila a oplatilo sa.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny

Tak som ho oslovila a došlo ku konverzácii, ktorá bola veľmi príjemná a vychádzali z nej vzájomnej sympatie. Na prvom stretnutí určite "preskočili" iskry vzájomnej sympatie. Teraz so Shazia je nám spolu veľmi pekne a máme spoločné plány aj do budúcnosti. Vlastne sa mi zdá, že sa poznáme už dlho.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Našli sme sa vďaka vašej stránke a po štyroch dňoch písania bolo prvé stretnutie, pretože bolo jasne, že sa musíme vidieť. O tri dni sme sa museli vidieť opäť a sú to už styri mesiace čo sme spolu a už riešime spoločne bývanie. Chceme Vám za to poďakovať. Prežívame najkrajšie obdobie v našich životoch a i keď sme obaja do toho išli s malou dušičkou, oplatilo sa... našli sme sa. Nikdy sme tak šťastní neboli.

Členstvo si nepredlžujem, našiel som tú Marcelu

Členstvo si nepredlžujem, našiel som tú Marcelu

Po dvoch mesiacoch som si tu našiel partnerku s ktorou si skvele rozumiem a podľa všetkého je to aj obrátene.

V stretnutiach a telefonátoch pokračujeme dodnes a som šťastná

V stretnutiach a telefonátoch pokračujeme dodnes a som šťastná

Prostredníctvom Vašej zoznamky som nadviazala kontakt s mužom, ktorý mi podľa svojho vyplneneho formulára bol sympatický. Samozrejme zaujala aj fotka. Začali sme si písať, potom telefonovať, až z toho bolo veľmi príjemné stretnutie.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory

Áno, podarilo sa. Na moju odpoveď odpovedal dotyčný, že nie som jeho typ. Slušne. A moja odpoveď znela, že nie som z urážlivých dievčat. Rozpútali sme denné maily a po 3 týždňoch sme sa stretli. Maily a SMS zmenili náš život. Zahoreli sme obaja. Podarilo sa, že sme obaja našli, čo sme hľadali.