Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky

Dobrý deň,


práve som dostal oznámenie, že za sedem dní mi skončí registrácia a tak musím splniť jednu veľmi, veľmi dôležitú a príjemnú povinnosť.

Za mesiac mi bude šesťdesiat rokov a pred pol rokom som sa rozviedol. Miesto trúchlenia som sa rozhodol všetko radikálne zmeniť. Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . , No proste vo všetkom. Ihneď sme sa začali navštevovať a už spolu prakticky pol roka bývame so všetkým. Stále tomu obaja nemôžeme veriť, je nám čím ďalej lepšie a ako v rozprávke. Ženatý som bol 31 rokov a takú pohodu som nemal za celú dobu. A veľmi dôležité je, že Lenka to hovorí tiež.

Pekné na tom je to, že sa nejedná o tuctový filmový príbeh, ale je to skutočnosť. Ešte raz moc a moc vďaka.

Robíte to moc dobre. Pri výbere zoznamky ma oslovilo, že nie ste anonymný subjekt, máte tam kontakty is fotografiami. Nič neskrývate a to je veľmi dobre. Na to ľudia počujú. Keď je niekto sám a túžia po blízkej duši je tak trochu "ranený" au Vy to robíte moc dobre. Aj z toho dôvodu som Vás odporučil niekoľkým známym a viem, že jeden (dúfam, že zatiaľ) je v rovnakom štádiu ako ja a stále mi ďakuje.

Takže Vás všetkých moc zdravím a vytrvajte v rovnakom trende,

Ďakujú Vladimír a Lenka

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Skúsenosť Alexe: Stretli sme sa a hneď sme si padli do oka!

Skúsenosť Alexe: Stretli sme sa a hneď sme si padli do oka!

Ďakujem krásne .. naše zoznámenie prebehlo úplne fantasticky .. po pár správach sme sa stretli a hneď sme si padli do oka a nasledovalo ešte zopár stretnutí až nakoniec preskočila iskra a zaľúbili sme sa do seba začo sme vďačný vašej zoznamke.. Alex

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarky a Marty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarky a Marty

Na ELITE Date som si našla priateľku. Vzťah sme na začiatku založili čisto na sexe, o ten nám išlo v tej chvíli najviac. Tým, ako sme spolu trávili  stále viac a viac času, sme sa do seba zamilovali. Osud to tak asi chcel. Nedokážem si už teraz  deň bez Marty predstaviť. Milujem ju! ELITE Date, ďakujem moc za obe.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša

Priebeh môjho zoznámenia bol veľmi prostý. Zišiel som sa so ženou, s ktorou som si predtým na Elitedate cca mesiac a pol písal. A od prvého rande už pokračujeme vo vzťahu osobným kontaktom.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ingrid

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ingrid

Moje zoznamenie bola čistá náhoda. Pán mi bol sympatický na fotografiach. Napísala som mu. Potom sme si asi 10 dní písali. Vymenili sme si základné informácie. Chcel ma vidieť. Stretli sme sa a preskočila iskra.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Skutočne je to pravda. Zoznámila som sa na Vašej zoznamke s veľmi príjemným a milým človekom. Som dokonca šťastná, už sme sa aj stretli a čuduj sa svete, už sa stretneme opäť a ideme na víkendový pobyt, aby sme sa lepšie spoznali.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky

A moju neúspešnú  snahu neprisudzujem Vašej zoznamke. Nebola tá správna doba a moja netrpezlivosť ma odradila. Prajem všetkým potencionálnym párom veľa šťastia a vzájomnej  lásky. :-) Možno ma čaká šťastie v podobe novej lásky inde a za iných okolností. STE VEĽKÁ ZOZNAMKA!