Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky

Dobrý deň,


práve som dostal oznámenie, že za sedem dní mi skončí registrácia a tak musím splniť jednu veľmi, veľmi dôležitú a príjemnú povinnosť.

Za mesiac mi bude šesťdesiat rokov a pred pol rokom som sa rozviedol. Miesto trúchlenia som sa rozhodol všetko radikálne zmeniť. Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . , No proste vo všetkom. Ihneď sme sa začali navštevovať a už spolu prakticky pol roka bývame so všetkým. Stále tomu obaja nemôžeme veriť, je nám čím ďalej lepšie a ako v rozprávke. Ženatý som bol 31 rokov a takú pohodu som nemal za celú dobu. A veľmi dôležité je, že Lenka to hovorí tiež.

Pekné na tom je to, že sa nejedná o tuctový filmový príbeh, ale je to skutočnosť. Ešte raz moc a moc vďaka.

Robíte to moc dobre. Pri výbere zoznamky ma oslovilo, že nie ste anonymný subjekt, máte tam kontakty is fotografiami. Nič neskrývate a to je veľmi dobre. Na to ľudia počujú. Keď je niekto sám a túžia po blízkej duši je tak trochu "ranený" au Vy to robíte moc dobre. Aj z toho dôvodu som Vás odporučil niekoľkým známym a viem, že jeden (dúfam, že zatiaľ) je v rovnakom štádiu ako ja a stále mi ďakuje.

Takže Vás všetkých moc zdravím a vytrvajte v rovnakom trende,

Ďakujú Vladimír a Lenka

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Narodilo sa nám krásne dievčatko Markétka

Narodilo sa nám krásne dievčatko Markétka

Akonáhle sme sa s Renatkou videli, hneď nám obom bolo jasné, že toto nie je len tak. Že sme sa najskôr hľadali, až sme sa našli :)

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Víta

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Víta

Vďaka vašej zoznamke som sa stretol s dievčaťom, ktoré som už poznal, ale nevideli sme sa a neboli sme v kontakte osem rokov.
Bola to náhoda alebo osud, to už je jedno. Môj život dostal zmysel.

Na jeseň ma požiadal o ruku - bude svadba

Na jeseň ma požiadal o ruku - bude svadba

Do tej chvíle než som Martina spoznala, by som neverila, že ma stretne také pobláznenie a úprimná zamilovanosť. Som úprimne šťastná. A nielen ja ...❤️

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Danky a Aničky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Danky a Aničky

Sme s Aničkou dôkazom toho, že sa dá na zoznamke nájsť trvalý vzťah. Pred 6 mesiacmi sme si dali prvé rande, potom druhé, tretie .... A ako sme na tom teraz? Dohodli sme sa na registrovanom partnerstve. V marci 2021 do toho ideme. Danka

Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!

Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!

No už v nedeľu ráno som si písala s mužom, ktorý bol pre mňa "iný " a zároveň ten, po akom som už dlllho snívala.  Napokon sme sa aj stretli, išli do kina,  na večeru a ja som bola čoraz viac presvedčená, že toto je ON.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Vážení, pýtate sa na môj príbeh. Za tie dva mesiace, ktoré som si zaplatila, som sa neoboznámila s nikým Vlastne áno, boli to dva prípady, ktoré boli veľmi perspektívny, ale delila nás od seba pomerne veľká vzdialenosť, takže som to radšej ukončila. Chcela by som Vám touto cestou poďakovať, zachovali ste sa k moji osobe veľmi pekne a prajem Vám do ďalšieho podnikania veľa zdaru a ešte viac spokojných klientov. Míla. Ďakujem !!