Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky
Dobrý deň,
práve som dostal oznámenie, že za sedem dní mi skončí registrácia a tak musím splniť jednu veľmi, veľmi dôležitú a príjemnú povinnosť.
Za mesiac mi bude šesťdesiat rokov a pred pol rokom som sa rozviedol. Miesto trúchlenia som sa rozhodol všetko radikálne zmeniť. Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . , No proste vo všetkom. Ihneď sme sa začali navštevovať a už spolu prakticky pol roka bývame so všetkým. Stále tomu obaja nemôžeme veriť, je nám čím ďalej lepšie a ako v rozprávke. Ženatý som bol 31 rokov a takú pohodu som nemal za celú dobu. A veľmi dôležité je, že Lenka to hovorí tiež.
Pekné na tom je to, že sa nejedná o tuctový filmový príbeh, ale je to skutočnosť. Ešte raz moc a moc vďaka.
Robíte to moc dobre. Pri výbere zoznamky ma oslovilo, že nie ste anonymný subjekt, máte tam kontakty is fotografiami. Nič neskrývate a to je veľmi dobre. Na to ľudia počujú. Keď je niekto sám a túžia po blízkej duši je tak trochu "ranený" au Vy to robíte moc dobre. Aj z toho dôvodu som Vás odporučil niekoľkým známym a viem, že jeden (dúfam, že zatiaľ) je v rovnakom štádiu ako ja a stále mi ďakuje.
Takže Vás všetkých moc zdravím a vytrvajte v rovnakom trende,
Ďakujú Vladimír a Lenka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy
Teraz sme spolu ešte len dva mesiace, ale vzťah sa vyvíja veľmi dobre, plánujeme spoločnú budúcnosť, plánujeme spoločné bývanie, plánujeme veľa spoločných aktivít. Niekomu sa to môže zdať bláznivé, ale my sme šťastní.
Zoznámenie Andrey
Dakujeme Vam za Vasu zoznamku. Vdaka Vam sa stretavame uz 3 mesiace a je to krasne dakujeme🤗😍
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboša
Určite môžem vašu zoznamku odporučiť aj iným ľuďom, ktorí sú rovnako ako ja časovo vyťažení a nechcú strácať čas povrchnými vzťahmi, alebo komunikáciou na sieti, ale naopak dávajú prednosť dôslednejšiemu, možno uváženějšímu výberu partnera v tomto rýchlom svete, ktorý je okolo nás.
Zoznamenie Martiny
Je to v poriadku. Som šťastná. Našla som na zoznamke svojho partnera a sme spolu už 4 mesiac.
Ani v päťdesiatich nie je na lásku a nový vzťah neskoro
Rada by som sa s Vami podelila o radostnú udalosť. Zoznámili sme sa vďaka Vašej zoznamke zhruba pred dvoma rokmi. 08. 08. 2020 sme sa vzali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Je to veľmi jednoduché. Vedieť čo chcem, kto som, koho chcem a čo pre to som ochotná podniknúť. Napísať riadky tak, aby sa ohlásil len ten, kto je pochopí. Keď mu sa dvaja jedinci majú stretnúť, môže to byť hneď na druhý deň po registrácii, ako u mňa. Po pár riadkoch sme obaja vedeli, že "to tam je". Nasledoval dlhý telefonát, schôdzka a od tej doby sme stále spolu.