Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriam
Dobry den.
Na zoznamku Elitedate som dostala tip od kamarata, ze je to seriozna zoznamka. Tak som sa zaregistrovala, zaplatila clensky poplatok. A cakala.
Ozvalo sa mnoho muzov, niektori z dalej, niektori zas z blizkej vzdialenosti. Osudove stretnutie prislo po par tyzdnoch pisania a telefonovania.
Ferko je uzasny, sarmantny, vtipny a uspesny zrely muz. Presne podla mojich predstav. Nase city su hlboke. Obaja tvrdime, ze Elitedate nam zmenila zivot.
Dakujeme.
Miriam
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Členstvo si nepredlžujem, našiel som tú Marcelu
Po dvoch mesiacoch som si tu našiel partnerku s ktorou si skvele rozumiem a podľa všetkého je to aj obrátene.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša a Marty
Dobrý deň, neveril by som, že počas takej krátkej chvíle, ako sú dva mesiace, môžem k sebe vďaka zoznamke ELITE Date nájsť takého úžasného človeka, s ktorým by som chcel byť celý život. Ďakujem za to.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kamily
Ďakujem, že som vďaka vašej zoznamke stretla priateľa. Aj napriek tomu, že som spočiatku mala z internetovej zoznamky strach, nabrala som všetku odvahu, zaregistrovala sa a dnes neľutujem. Zoznámila som sa tak vďaka vašej zoznamke s človekom, ktorého teraz môžem nazývať svojim miláčikom a tráviť s ním voľné chvíle.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Ďakujem Vám za môj šťastný život, ktorý trvá už osem mesiacov. Žijeme spolu v domčeku, ja sa učím starať o záhradku (veeeľmi rozľahlú). Páči sa mi to a ten pokoj, ktorý tam je ... na to nemám slov. Som nesmierne spokojná. V lete plánujeme spoločnú dovolenku vo Francúzsku ... Saint Tropez. Trošku komplikované kvôli psikom ... zabezpečujeme stráženie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Dobrý deň, ako to už v živote býva, všetko je jedna veľká náhoda. Odpovedala som na prvému človeku, ktorý mi bol svojím profilom blízky. On to cítil rovnako od samého začiatku. Po dvoch týždňoch dopisovanie si a dlhých telefonátoch sme sa zišli a bolo jasno. V septembri sa k svojmu priateľovi budem sťahovať. Anna
Zoznámenie Evy - Padli sme si do oka
Vďaka Vašej zoznamke sme sa našli a plánujeme rôzne výlety a stále si máme čo povedať. Bývame od seba 120 km, ale zatiaľ nám nerobí nejaké problémy sa stretávať.