Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Zdravím. Naše zoznámenie prebehlo veľmi rychle.Jediným problémom zo začiatku bolo to, že som nemala vip členstvo a teda som nevidela fotky ostatných ani im nemohla odepsat.Zaujala som veľa ľudí, ale ozvala sa len jednému a to len na základe informácií z jeho profilu.Ten človiečik bol tak duchaplný, že mi napísal svoj mail, keby som sa náhodou chcela ozvat.No a ja sa ozvala, potom už to išlo ráz na ráz.Asi týždeň sme si písali, pretože nebol čas kedy sa vidieť, ale hneď pri prvej voľnej chvíľke sme sa zišli a bola to láska na prvý pohled.Děkuji ELITE a prajem aj ďalším, aby im to vyšlo.čau Eva
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
V piatok ráno sme si začali písať, v nedeľu mi zavolal, v utorok popoludní sme sa prvý krát stretli a hneď v piatok druhýkrát, takže trvalo presne týždeň, kým sa udiala tá nádherná vec aja som si uvedomila, že som sa zaľúbila do Adama. A Adam do mňa. Rýchly proces, všakže?
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Ďakujem Vám za môj šťastný život, ktorý trvá už osem mesiacov. Žijeme spolu v domčeku, ja sa učím starať o záhradku (veeeľmi rozľahlú). Páči sa mi to a ten pokoj, ktorý tam je ... na to nemám slov. Som nesmierne spokojná. V lete plánujeme spoločnú dovolenku vo Francúzsku ... Saint Tropez. Trošku komplikované kvôli psikom ... zabezpečujeme stráženie.
Daniela - som rada, že som našla odvahu a registrovala som sa u Vás
Potom ďalšie stretnutie a ďalšie a človek sa utvrdzuje v tom, že ozaj sa cíti dobre a chce toho človeka spoznať viac a viac a teší sa na každý hovor a stretko. Takže áno už sú aj motýliky v bruchu a uvidím ako to bude pokračovať.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Náš vzťah sa posúva míľovými krokmi a mám "podozrenie", že vo veľmi blízkej dobe dostanem zásnubný prsteň. Nedúfala som, že je ešte možné stretnúť veľkú lásku v mojom veku.
Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme
Zoznámili som sa tu v auguste minulého roka a sme šťastní, že sme sa našli 💕.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava a Renaty
Nestihli sme sa ani chvíľku nudiť, spoznali sme nových a dobrých ľudí. Zažili sme za pár dní veľa krásnych chvíľ, náš život sa zmenil...a všetko je ako má byť.