Až cez túto Vašu zoznamku Elite Date som našla priateľa

Až cez túto Vašu zoznamku Elite Date som našla priateľa

Dobrý deň prajem,

vyskúšala som už niekoľko zoznamiek, no mala som potrebu Vám napísať osobne, že až cez túto Vašu zoznamku Elite Date som našla priateľa. Sme spolu už niekoľko mesiacov.

Najprv som si myslela, že zoznámenie sa cez zoznamku nie je nič pre mňa, ale teraz som veľmi vďačná za to, akého partnera som tam našla. Samozrejme, že členstvo som si zrušila, ihneď ako som sa začala stretávať s priateľom, aj som uvádzala, že je to z toho dôvodu, že som už na Vašej zoznamke priateľa našla.

Prajem pekný zvyšok dňa a som s pozdravom

Jana

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Obaja máme pocit, že sa poznáme už veľmi dlho a nie iba pár mesiacov. Neverila som, že sa mi môže ešte niečo tak krásne prihodiť. Aj keď vravím, že sme si boli súdení, osudu treba aj trošku pomôcť. A tak môžem len odporučiť túto zoznamku.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlasty a Rudolfa

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlasty a Rudolfa

Dobrý večer milá zoznamka, jedného dňa som prezerala fotografie a hľa? Len som nazrela a zase zmizla, však ešte niekolkokrát som fotografie přezkoumala.Tímto som ukončila prehliadku profilů.Druhý deň som dostala správu a naše konverzácie začala.Trvala iba 4 dni, pretože písanie je príliš zdĺhavé, navrhla som "čo takto telefón?". ..

Môžeme len potvrdiť, že táto zoznamka naozaj funguje

Môžeme len potvrdiť, že táto zoznamka naozaj funguje

Chceli by sme vám touto cestou poďakovať za krásne zoznámenie, vďaka vašej zoznamke som našiel lásku a určite životnú partnerku.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Dobrý deň, ďakujem za Vaše pekná a pravdivá slová. Každodenný beh života potvrdzuje Vaše tvrdenie, že nič nepríde samo. Je krásne, že Vaše stránky existujú. Napriek tomu to chce veľkú dávku odvahy ísť na schôdzku s niekým, koho poznáte len cez PC. Ja som sa zoznámila vďaka Vám s mužom, ktorého by som pri svojom pracovnom vyťažení v bankovom sektore nemohla stretnúť, pretože jeho odborom je polygrafie. Myslím, že nám je spolu pekne a nie je to muž, ktorý nehľadá rozptýlenie krátkodobého charakteru. Tak nám držte palce :-) Pekné dni Vášmu tímu a spokojné a hlavne úspešné klientmi praje Vaša Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marianny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marianny

Zaregistrovala som sa len pred pár dňami. Už po prvej jeho vete som vedela ze je to výnimočný muž. Začali sme si písať a už po pár hodinách sme vedeli ze k sebe patríme. Sme len druhý deň spolu tak je ešte skoro povedať co bude ďalej. No keď príde k nejakej radikálnej zmene vy budete prvý co sa to dozviete.

Referencie Jána: Prajeme si, nech nám to trvá večne

Referencie Jána: Prajeme si, nech nám to trvá večne

Je to teda drina nájsť tú pravú , pár rande prebehlo bez toho, aby preskočila tá povestná iskra, ale po troch mesiacoch som sa tej mojej vysnívanej princezny dočkal :-) A nabralo to také "fofry", ktoré sme obaja už v našom veku nečakali !!!