Narodilo sa nám krásne dievčatko Markétka

Narodilo sa nám krásne dievčatko Markétka

Dobrý deň, Vážení,

môj príbeh zoznámenia nie je zatiaľ až tak obsiahly :)

Po niekoľkých nevydarených zoznamovacích stretnutiach som už nechcel ďalšie absolvovať. Celé to trvalo vyše pol druhého roku. Áno, hovoril som si, že tento spôsob zoznamovania je k ničomu.

Teda až na jednu schôdzku, poslednú, tú zásadnú. Akonáhle sme sa s Renatkou videli, hneď nám obom bolo jasné, že toto nie je len tak. Že sme sa najskôr hľadali, až sme sa našli :)

Rád by som týmto všetkým ľuďom, ktorí na tom boli podobne ako ja povedal, že hoci to môže trvať pomerne dlho, ten správny partner je určite na ceste k Vám.

Vďaka Elite Date
Martin T.

Doplnenie po 3 rokoch:


Zdravím Vás po dlhšej dobe,

od písania recenzie na EliteDate uplynuli tri roky av našom príbehu sa pomerne dosť zmenilo.

Vďaka Vašej zoznamke som našiel partnerku, s ktorou sme si za túto dobu povedali spoločné áno a teraz sa nám narodilo krásne dievčatko Markétka.

Ešte raz Vám chcem poďakovať za túto úžasnú príležitosť.

Krásny deň

Martin T.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jána

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jána

Nebojte sa zoznamky a keď nájdete človeka s ktorým si rozumiete, tak sa ho nevzdajte len kvôli tomu, že vám povie, že musí ešte na nejakú shôdzku s niekým ďalším. Musí tam ísť, aby mohol porovnávať. Má na to právo. Vyberá si partnera pre život a nie kabelku.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Raz som oslovila chlapíka, ktorý ma na prvý pohľad zaujal, on mi odpovedal a potom sa stalo to, čo som naozaj nečakala. Začali sme si písať, po týždni sme si vymenili e-mail a telefónne číslo. Zhruba po mesiaci sme sa stretli a ja som dnes zamilovaná ako malé dievča. Naozaj to ide v každom veku.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nora

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nora

"AI" tejto apky prišla na to, že sa k sebe hodíme a  profil dámy sa mi zobrazil v profile. Tak som jej napísal a po týždni písania sme sa stretli. Prvé stretko 7,5 hod. Reštaurácia, cukroška a prechádzky. Uvidíme ako bude ďalej... 🍀🙂

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala

Najprv som jej neveril ale po nejakom čase som spoznal skvelé dievča. Sme spolu, rozumieme si a sme štastný a to všetko vďaka Elite Date. Samozrejme zoznamku odporúčam, ale chce to čas vytrvať a nevzdať to. Výsledok stojí za to.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Skutočne je to pravda. Zoznámila som sa na Vašej zoznamke s veľmi príjemným a milým človekom. Som dokonca šťastná, už sme sa aj stretli a čuduj sa svete, už sa stretneme opäť a ideme na víkendový pobyt, aby sme sa lepšie spoznali.

Michaly referencie: Spriaznené duše naozaj existujú

Michaly referencie: Spriaznené duše naozaj existujú

Už za 5 dní ma oslovil muž, len o kúsoček starší, osvč rovnako ako ja a aj napriek vzdialenosti 50 km sme spolu dnes práve tri mesiace...