Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša

Dobrý deň,

zoznámili sme sa na Elitedate deň pred skončením platnosti profilu Tomáša. Oslovila som ho ako prvá, vyzvala som ho oznámením "zaujal si ma" a on mi ihneď odpísal. Potom si členstvo, respektíve možnosť písania so mnou predĺžil tým, že si zaplatil komunikáciu so mnou za 69 kč. Písali sme si asi tak mesiac a pol kým sme sa stretli osobne. Pôvodne sme stretnutie plánovali až na jar, ale nakoniec nám zvedavosť nedala a Tomáš za mnou prišiel (vzdialenosť 90 km). Išli sme spolu na výlet na hrad, zúčastnili sa prehliadky hradu a pri tom sme sa pomaly zoznamovali osobne. Zatiaľ to skončilo pri jednom stretnutí  a čo bude ďalej sa uvidí, avšak to ani jeden nevyhrocujeme. Uvidím čo ďalej, toľko v kocke.

S pozdravom Věra

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Erika - som nesmierne vďačná za každý moment s nim

Erika - som nesmierne vďačná za každý moment s nim

Počas prvého rande ma nechtiac zoznámil aj so svojou dcérou a odvtedy sme neustále spolu. Už som nedúfala, že niekoho tak pozorneho, láskavého, kto ma bude vedieť rozosmiať, zatancuje si so mnou, nemusím ho prehovárať, aby sme niečo spoločné zažili, opätuje mi lásku, rozmazaná ma... stretnem.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey

Zaujal ma vtipný profil, ozvala som sa, začali sme si písať...a je to zo dňa na deň lepšie, krajšie. Ďakujem. Andrea

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana

A to najlepsie? V den, kedy som sa chcela odhlasit, si moja laska aktivovala ucet na zoznamke, a moj profil sa po nastaveni filtra zobrazil ako prvy 🤣🤣🤣.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky

O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som vyrazila na "prvé" rande, na ktorom som spoznala super človeka, s ktorým stále som, je mi s ním pekne a dúfam, že aj naďalej bude.

Daniela - som rada, že som našla odvahu a registrovala som sa u Vás

Daniela - som rada, že som našla odvahu a registrovala som sa u Vás

Potom ďalšie stretnutie a ďalšie a človek sa utvrdzuje v tom, že ozaj sa cíti dobre a chce toho človeka spoznať viac a viac a teší sa na každý hovor a stretko. Takže áno už sú aj motýliky v bruchu a uvidím ako to bude pokračovať.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary

Musela som prekonať obrovský odpor k zoznamke, nieto ešte k internetovej. Keď mi bolo najhoršie, odpovedala som na jedno jediné zoznámenie.
A je to ten pravý.