Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša

Dobrý deň,

zoznámili sme sa na Elitedate deň pred skončením platnosti profilu Tomáša. Oslovila som ho ako prvá, vyzvala som ho oznámením "zaujal si ma" a on mi ihneď odpísal. Potom si členstvo, respektíve možnosť písania so mnou predĺžil tým, že si zaplatil komunikáciu so mnou za 69 kč. Písali sme si asi tak mesiac a pol kým sme sa stretli osobne. Pôvodne sme stretnutie plánovali až na jar, ale nakoniec nám zvedavosť nedala a Tomáš za mnou prišiel (vzdialenosť 90 km). Išli sme spolu na výlet na hrad, zúčastnili sa prehliadky hradu a pri tom sme sa pomaly zoznamovali osobne. Zatiaľ to skončilo pri jednom stretnutí  a čo bude ďalej sa uvidí, avšak to ani jeden nevyhrocujeme. Uvidím čo ďalej, toľko v kocke.

S pozdravom Věra

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky

Ako sme sa zoznámili? ... Hneď ako som sa zaregistrovala, tak mi začal písať a bol vytrvalý a potom sme sa dohodli na schôdzke. ... Vlastne nie na schôdzke ale výlete .... kde sme sa spoznali viac, ako pri káve ....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany

Je to veľmi jednoduché. Vedieť čo chcem, kto som, koho chcem a čo pre to som ochotná podniknúť. Napísať riadky tak, aby sa ohlásil len ten, kto je pochopí. Keď mu sa dvaja jedinci majú stretnúť, môže to byť hneď na druhý deň po registrácii, ako u mňa. Po pár riadkoch sme obaja vedeli, že "to tam je". Nasledoval dlhý telefonát, schôdzka a od tej doby sme stále spolu.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Štefánia

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Štefánia

Vďaka vášej zoznámke sme sa zoznámili, kde sme si najskor písali správy a po mesiaci sme sa stretli a stretavame sa stále. Zatial to medzi nami je dobre a rozumieme si. Dúfam že nám to vydrži. Kebý nebolo vašej zoznámky tak sa nestretneme.

Zoznámenie Andrey

Zoznámenie Andrey

Dakujeme Vam za Vasu zoznamku. Vdaka Vam sa stretavame uz 3 mesiace a je to krasne dakujeme🤗😍

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Agáty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Agáty


Ja som sa vďaka vašej zoznamke zoznámila s mužom, akého som hľadala posledných 5 rokov. Neviem, či je to náhoda, alebo nejaké riadenie vyššou mocou, pretože sme boli obaja aj na iných zoznamkách, dokonca v rovnaký čas, ale neboli sme programom spárovaní, takže sme o sebe nevedeli. Zoznámili sme sa vďaka Elite .....

Na jeseň ma požiadal o ruku - bude svadba

Na jeseň ma požiadal o ruku - bude svadba

Do tej chvíle než som Martina spoznala, by som neverila, že ma stretne také pobláznenie a úprimná zamilovanosť. Som úprimne šťastná. A nielen ja ...❤️