Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja
Dobrý deň,
neviem kto je zakladaťeľom stránky Elitedate.sk ale veľmi na mňa zapôsobila....tie otázky ktoré som vyplňoval pri registrácii môjho profilu sú dokonalé a musel ích zosnovať neskutočne múdry človek možno psychológ a možno boh ak to neni tajné ako sa volá ta osoba?
...lebo vďaká pár dobre cieleným otázkam viete dokonale a jasne opísať človekovu podstatu a charakter...keď mne prišiel výsledok toho testu bol som veľmi prekvapený lebo dokonale na mňa sedí presne taký som,a je to príjemné keď si to človek môže prečítať o sebe charakteristiku a svoju podstatu zhrnutú na jednom mieste takto by to nedokázal asi ani psychológ
....a určite si chcem aktivovať aj ten premiový účet len momentalne ešte čakám na peniaze....Ďakujem
ps: poskúšal som z nudy za svoj život hodne zoznamiek a četovacích aplikácii ale tá vaša urobila na mňa zatial največší dojem...
klobúk dole a palec hore :-D
...zaslúžite si pozitívne ohlasy a nech ľudia vedia,že ste jedna z top zoznamiek. Matej
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia.
Skúsenosti so zoznamkami
Michal - ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote
..nevadí ani vzdialenosť cez 240km..obaja mame 144r a správame sa aj na ulici ako puberťáci..tancujeme v kuchyni..v obývačke a šantíme v spální.. také som doteraz nezažil..ani s 37-u..
Aleny skúsenosť: Našla som tu svoju chýbajúcu polovičku
Vďaka Vašej profesionalite som sa vo svojich sedemdesiatich šiestich rokoch zoznámila s milým mužom. Bolo to tak trochu ako zásah úchvatnou energiou. Ako zázrak!
Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený
Do môjho života vstúpila žena, ktorá mala presne tie vlastnosti, aké som si napísal do môjho zoznamu. Pripadalo mi to neskutočné a ona mi každý deň dokazuje, že je všetkým, čo som si prial. Aj keď sme spolu krátko, pripadá nám, že sa poznáme dlho. Žijeme jeden pre druhého, plánujeme spoločný život a vezmeme sa.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda
Začali sme sa viac a viac poznávať a zistili sme, že je nám spolu veľmi dobre. Po roku na oslavu ročného stretnutia, opäť v reštaurácii pri Tonka, sme sa zasnúbili a budúci rok plánujeme svadbu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alice
Zaslúžite si fakt uznanie. Pracujete spoľahlivo a rýchlo, je vidieť, že chcete ľuďom pomôcť. Ste úžasní a budem Vás odporúčať.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nadi
Nebyť Vás, tak by sme sa nestretli a to aj napriek tomu, že sme bývali tak blízko :-).