Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja

Dobrý deň,

neviem kto je zakladaťeľom stránky Elitedate.sk ale veľmi na mňa zapôsobila....tie otázky ktoré som vyplňoval pri registrácii môjho profilu sú dokonalé a musel ích zosnovať neskutočne múdry človek možno psychológ a možno boh ak to neni tajné ako sa volá ta osoba?

...lebo vďaká pár dobre cieleným otázkam viete dokonale a jasne opísať človekovu podstatu a charakter...keď mne prišiel výsledok toho testu bol som veľmi prekvapený lebo dokonale na mňa sedí presne taký som,a je to príjemné keď si to človek môže prečítať o sebe charakteristiku a svoju podstatu zhrnutú na jednom mieste takto by to nedokázal asi ani psychológ

....a určite si chcem aktivovať aj ten premiový účet len momentalne ešte čakám na peniaze....Ďakujem 

ps: poskúšal som z nudy za svoj život hodne zoznamiek a četovacích aplikácii ale tá vaša urobila na mňa zatial največší dojem...

klobúk dole a palec hore :-D

...zaslúžite si pozitívne ohlasy a nech ľudia vedia,že ste jedna z top zoznamiek. Matej

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia.


Skúsenosti so zoznamkami

Silvia - Vzájomné sympatie spravili z nášho stretnutia dokonalý začiatok nášho vzťahu

Silvia - Vzájomné sympatie spravili z nášho stretnutia dokonalý začiatok nášho vzťahu

S Romanom som sa zoznámila 20.2.25 po tom ako prejavil o mňa záujem. Vyše 2 týždňov sme si intenzivne pisali, spoznavali sa a nakoniec sme sa rozhodli stretnúť sa. Verime, ze nás čaká spoločný a láskyplný život.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Počas dvoch dní sme si dali zraz v jednej kaviarni a bolo zamiesené na lásku od prvej chvíle :) Vídame sa často a keďže obaja máme úžasné deti, tak si užívame každú chvíľu spolu s nimi :) ... Pevne dúfam, že je to osud a vydrží nám to. Všetkým odporúčam, aby neváhali a skúsili sa tiež touto cestou zoznámiť a verili, že ten pravý tu niekde čaká ... Možno to nebude hneď ,ale raz určite ...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky

Písalí, písali sme až sme sa stretli o dva týždne a bolo to ako v rozprávke. Ja som to zažila až teraz vo svojích 50-tych rokoch. Motýle v bruchu. A mám ich do dnes pri stretnutí s ním.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kvety

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kvety

Bolo to moje prvé zoznámenie sa cez zoznamku a prijala som prvé pozvanie, takže na prvý krát bolo dobré.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Prežili sme vlani prvú spoločnú dovolenku, spoločné chvíle, spoločné spoznávanie, nikdy by som neverila, že vo svojom veku budem mať zase tie "motýliky v žalúdku". A to len vďaka vám a za to všetko sa  vám chcem za nás oboch poďakovať. Existuje veľa zoznamovacích agentúr, ale asi sa to malo stať, že sme sa prihlásili obaja u vás a spoznali sa zoznamovacou formou, keď si dotyčný môže niečo o vás zistiť, prečítať a kontaktovať vás, je úžasné. Neverila som, že by mohla vzniknúť láska cez sociálne siete.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Po štvrť roku sa sťahujem do Liberca a začína úplne nová etapa môjho života. Našla som horala, športovca a hlavne chlapa do nepohody, ktorého som nestretla za celý svoj život. Všetkým veľmi prajem a odkazujem, aby nič nevzdávali, pretože na každého niekde niekto čaká, len treba mať veľa trpezlivosti.V našom veku to už asi nie je ani také jednoduché. Úprimne musím povedať, že som to už vzdávala, ale nakoniec to vyšlo. Nebyť Vašej zoznamky, neviem kde by som takého človeka stretla.