Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja
Dobrý deň,
neviem kto je zakladaťeľom stránky Elitedate.sk ale veľmi na mňa zapôsobila....tie otázky ktoré som vyplňoval pri registrácii môjho profilu sú dokonalé a musel ích zosnovať neskutočne múdry človek možno psychológ a možno boh ak to neni tajné ako sa volá ta osoba?
...lebo vďaká pár dobre cieleným otázkam viete dokonale a jasne opísať človekovu podstatu a charakter...keď mne prišiel výsledok toho testu bol som veľmi prekvapený lebo dokonale na mňa sedí presne taký som,a je to príjemné keď si to človek môže prečítať o sebe charakteristiku a svoju podstatu zhrnutú na jednom mieste takto by to nedokázal asi ani psychológ
....a určite si chcem aktivovať aj ten premiový účet len momentalne ešte čakám na peniaze....Ďakujem
ps: poskúšal som z nudy za svoj život hodne zoznamiek a četovacích aplikácii ale tá vaša urobila na mňa zatial največší dojem...
klobúk dole a palec hore :-D
...zaslúžite si pozitívne ohlasy a nech ľudia vedia,že ste jedna z top zoznamiek. Matej
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Keď však prišiel ON a prvýkrát sa usmial, vedela som, že káva nebude to, na čo budem myslieť po zvyšok dňa. O pár dní neskôr sme zašli do kina a ja som vedela, že som sa zamilovala.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny
Dobrý večer, musím vám poďakovať, zoznámila som sa. Zatiaľ to vyzerá nádejne. Ešte raz vám ďakujem. Jiřina
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy
Prežívame zamilovanosť, ako by nám bolo osemnásť. Sedíme si a obaja si prajeme, aby naše plány na spoločný život vyšli. Už plánujeme ďalšie stretnutie na celý víkend. Obaja sa na seba moc tešíme. Každý deň si telefonujeme a píšeme si nespočítaně zpráv.Nikdy som neveril na zoznamky. Teraz mám opačný názor ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy
Prežili sme už spoločne vianočný pobyt a silvestrovský pobyt na horách vo dvojici a pred pár dňami aj prvú dovolenku spoločne s deťmi. Sme šťastní všetci a my dvaja zamilovaní. Neverila som, že ešte po 40-tke a s dvoma deťmi môžem nájsť takého skvelého muža, ktorý ma bude milovať, bude mať rád moje deti a oni jeho a ktorého budem milovať ja. Zajtra to budú štyri mesiace (nádherné štyri mesiace, naplnené tym najdôležitejším na svete - láskou) od prvej schôdzky v kaviarni. Chodíme do nej vždy 20. v ďalšom mesiaci a aj o mesiac pôjdeme.
Andrej - som nesmierne rád, že to tak dopadlo
V stručnosti to prebiehalo takto. Zobrazil sa mi profil jednej nádhernej ženy, prišlo prvé oslovenie, ktoré ma milo prekvapilo za skutočné úprimnú odpoveď. Nasledovalo prvé stretnutie ktoré sme strávili pri západe slnka na nemenovanej rozhľadne v horách, kde padol prvý bozk, nakoľko hneď sme si padli do oka a vzájomné sympatie boli krásne.
Pred 6 rokmi sme sa spoznali a tento rok sme sa vzali
Len vám chcem napísať, že v našom prípade sa to podarilo. Tak vďaka, že ste!