Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja
Dobrý deň,
neviem kto je zakladaťeľom stránky Elitedate.sk ale veľmi na mňa zapôsobila....tie otázky ktoré som vyplňoval pri registrácii môjho profilu sú dokonalé a musel ích zosnovať neskutočne múdry človek možno psychológ a možno boh ak to neni tajné ako sa volá ta osoba?
...lebo vďaká pár dobre cieleným otázkam viete dokonale a jasne opísať človekovu podstatu a charakter...keď mne prišiel výsledok toho testu bol som veľmi prekvapený lebo dokonale na mňa sedí presne taký som,a je to príjemné keď si to človek môže prečítať o sebe charakteristiku a svoju podstatu zhrnutú na jednom mieste takto by to nedokázal asi ani psychológ
....a určite si chcem aktivovať aj ten premiový účet len momentalne ešte čakám na peniaze....Ďakujem
ps: poskúšal som z nudy za svoj život hodne zoznamiek a četovacích aplikácii ale tá vaša urobila na mňa zatial največší dojem...
klobúk dole a palec hore :-D
...zaslúžite si pozitívne ohlasy a nech ľudia vedia,že ste jedna z top zoznamiek. Matej
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia.
Skúsenosti so zoznamkami
Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody
Zhruba po mesiaci a pol hľadania som si začala písať s Kamilom, vzdialeným odo mňa 50km. Písanie sme neskôr vymenili za telefonovanie a nakoniec sa aj zišli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radka
Moja skúsenosť je pozitívna a hlavne nevzdávať sa a komunikovať. Po nejakej dobe som sa zoznámil s príma kamarátkou a sme spolu spokojní. Sme radi, že sme sa tu zoznámili.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
V piatok ráno sme si začali písať, v nedeľu mi zavolal, v utorok popoludní sme sa prvý krát stretli a hneď v piatok druhýkrát, takže trvalo presne týždeň, kým sa udiala tá nádherná vec aja som si uvedomila, že som sa zaľúbila do Adama. A Adam do mňa. Rýchly proces, všakže?
Zoznamka recenzia: Zoznámenie llony a Pavla
Asi sme sa mohli niekedy niekde stretnúť náhodou, ale určite by sme sa na ulici nezoznámili, nikto z nás nemá na čele napísané, že je voľný a hľadá lásku ...
Michal - ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote
..nevadí ani vzdialenosť cez 240km..obaja mame 144r a správame sa aj na ulici ako puberťáci..tancujeme v kuchyni..v obývačke a šantíme v spální.. také som doteraz nezažil..ani s 37-u..
Určite vás pozveme na svadbu - termín vám oznámime
Našu lásku prajem všetkým vaším žiadateľom, ktorý si u vás hľadajú partnerov. Určite vás pozveme na svadbu. Termín vám zoznámime.