Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Dobrý deň,

rada sa podelím o svoj príbeh.

Na zoznamku Elite Date som sa prihlásila z jedného prostého dôvodu, nechcela som zostať po rozchode sama. Síce som celkom váhala, ale nakoniec túžba spoznať niekoho, s kým sa opäť budem cítiť šťastná, zvíťazila.

Napísala som si svoj profil, ale veľmi aktívna som nebola, občas som sa pozrela na profily mužov, ktorí by ma mohli zaujať, ale skôr som čakala, že sa niekto ozve mne. A naozaj, po čase si muži môj profil prezerali, niektorí našli odvahu osloviť ma. Prvé rande sa bohužiaľ nevydarilo. Tak som si povedala, skúsim ešte jedno a uvidím, snáď budem mať väčšie šťastie.

Aleš si ma našiel sám, oslovil ma a nejaký čas sa neozval. Po niekoľkých dňoch sa pripomenul znova. Začali sme si písať a vzápätí si odovzdali telefónne čísla, takže naša ďalšia komunikácia už bola viac osobnejšia.

Prvé rande prebehlo asi po dvoch týždňoch, obaja sme boli veľmi nervózni a plní očakávania. Stretnutie dopadlo veľmi dobre, padli sme si do oka úplne vo všetkom. A potom už vzťah nabral obrovskú rýchlosť, ja som mala naplánovanú dovolenku, ktorú sme strávili spolu u neho na chate, aj keď sme sa v podstate vôbec nepoznali, spoločne chvíle boli úžasné. Asi aj tým, že sme si obaja prežili svoje........, a chceli začať znovu žiť a hlavne si užívať.

Teraz sme spolu ešte len dva mesiace, ale vzťah sa vyvíja veľmi dobre, plánujeme spoločnú budúcnosť, plánujeme spoločné bývanie, plánujeme veľa spoločných aktivít. Niekomu sa toto môže zdať bláznivé, ale my sme šťastní.

A preto by som chcela odkázať všetkým, nevzdávajte sa.
Vychutnávajte si život,
prechádzajte sa po slnku
obdivujte oblohu a jej krásu, 
buďte milí, buďte vtipní,
buďte svojskí, nie je čas na iné veci,
nikto z nás neodchádza odtiaľto živý.

Nenechajte si utiecť život medzi prstami, veľmi všetkým prajem, aby aj ich stretlo to obrovské šťastie, pocítiť znova LÁSKU.


Z celého srdca želá Iva.

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboša

Určite môžem vašu zoznamku odporučiť aj iným ľuďom, ktorí sú rovnako ako ja časovo vyťažení a nechcú strácať čas povrchnými vzťahmi, alebo komunikáciou na sieti, ale naopak dávajú prednosť dôslednejšiemu, možno uváženějšímu výberu partnera v tomto rýchlom svete, ktorý je okolo nás.

Stala som sa manželkou môjho úžasného manžela

Stala som sa manželkou môjho úžasného manžela

Kto veria na zázraky, tomu sa dejú. A mňa sa jeden práve deje. ON ma tiež jednoducho našiel...a nebál sa ísť za hviezdou... tak sa s vami všetkými lúčim.

Anka - Hlavne aby sa tu stretli spriaznené duše ako ja a môj Michal

Anka - Hlavne aby sa tu stretli spriaznené duše ako ja a môj Michal

...vďaka vašej zoznamke a mojej odvahe prihlasiť sa som v mojich 72 rokoch stretla muža v mojich rokoch...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Obaja máme pocit, že sa poznáme už veľmi dlho a nie iba pár mesiacov. Neverila som, že sa mi môže ešte niečo tak krásne prihodiť. Aj keď vravím, že sme si boli súdení, osudu treba aj trošku pomôcť. A tak môžem len odporučiť túto zoznamku.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary

Musela som prekonať obrovský odpor k zoznamke, nieto ešte k internetovej. Keď mi bolo najhoršie, odpovedala som na jedno jediné zoznámenie.
A je to ten pravý.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla

Našiel som si tu úžasnú ženu. Najprv sme si písali, musím sa priznať, ona bola tá iniciatívna. Potom sme si volali. Po mesiaci sme mali prvé rande, bolo nádherné. Prežili sme spolu krásny Silvester. Teraz si voláme každý deň, niekedy aj dve hodiny.