Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy
Dobrý deň,
rada sa podelím o svoj príbeh.
Na zoznamku Elite Date som sa prihlásila z jedného prostého dôvodu, nechcela som zostať po rozchode sama. Síce som celkom váhala, ale nakoniec túžba spoznať niekoho, s kým sa opäť budem cítiť šťastná, zvíťazila.
Napísala som si svoj profil, ale veľmi aktívna som nebola, občas som sa pozrela na profily mužov, ktorí by ma mohli zaujať, ale skôr som čakala, že sa niekto ozve mne. A naozaj, po čase si muži môj profil prezerali, niektorí našli odvahu osloviť ma. Prvé rande sa bohužiaľ nevydarilo. Tak som si povedala, skúsim ešte jedno a uvidím, snáď budem mať väčšie šťastie.
Aleš si ma našiel sám, oslovil ma a nejaký čas sa neozval. Po niekoľkých dňoch sa pripomenul znova. Začali sme si písať a vzápätí si odovzdali telefónne čísla, takže naša ďalšia komunikácia už bola viac osobnejšia.
Prvé rande prebehlo asi po dvoch týždňoch, obaja sme boli veľmi nervózni a plní očakávania. Stretnutie dopadlo veľmi dobre, padli sme si do oka úplne vo všetkom. A potom už vzťah nabral obrovskú rýchlosť, ja som mala naplánovanú dovolenku, ktorú sme strávili spolu u neho na chate, aj keď sme sa v podstate vôbec nepoznali, spoločne chvíle boli úžasné. Asi aj tým, že sme si obaja prežili svoje........, a chceli začať znovu žiť a hlavne si užívať.
Teraz sme spolu ešte len dva mesiace, ale vzťah sa vyvíja veľmi dobre, plánujeme spoločnú budúcnosť, plánujeme spoločné bývanie, plánujeme veľa spoločných aktivít. Niekomu sa toto môže zdať bláznivé, ale my sme šťastní.
A preto by som chcela odkázať všetkým, nevzdávajte sa.
Vychutnávajte si život,
prechádzajte sa po slnku
obdivujte oblohu a jej krásu,
buďte milí, buďte vtipní,
buďte svojskí, nie je čas na iné veci,
nikto z nás neodchádza odtiaľto živý.
Nenechajte si utiecť život medzi prstami, veľmi všetkým prajem, aby aj ich stretlo to obrovské šťastie, pocítiť znova LÁSKU.
Z celého srdca želá Iva.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Terezy
Ja odporca zoznamiek si ju založím a o dva dni na to sa stane toto? Iniciatívne som si teda vo štvrtok účet deaktivovala, pretože som citila, že už sa s nikým iným vidiet nechcem ... Odišla som za Tomášom aj na predĺžený víkend ... Vzala som si dovolenku a využila sviatky ... Takže sme spolu boli od piatku až do utorka ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanky a Pavla
Obom sa nám život kvôli tejto zoznamke zmenil k lepšiemu, hlavne mne Hanke po rozvode. Už by sme jeden bez druhého nedokázali ani žiť ako sa naša láska prehĺbila.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie
Rada by som zrušila moju registráciu u vás. Bola som s vami veľmi spokojná ako s kontaktom na Vás a aj ako zoznamku robíte. Je to na úrovni a naozaj ste mi hľadali zodpovedajúcich partnerov...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja
Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Ďakujem Vám za môj šťastný život, ktorý trvá už osem mesiacov. Žijeme spolu v domčeku, ja sa učím starať o záhradku (veeeľmi rozľahlú). Páči sa mi to a ten pokoj, ktorý tam je ... na to nemám slov. Som nesmierne spokojná. V lete plánujeme spoločnú dovolenku vo Francúzsku ... Saint Tropez. Trošku komplikované kvôli psikom ... zabezpečujeme stráženie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Soni
Už v prvých riadkoch spoznáte, o čo tomu druhému ide. U nás bolo cítiť, že k sebe cítime vzájomné sympatie a že máme veľa spoločného. Po pár stretnutiach sme spolu strávili víkend vo wellnese a vedeli sme obaja, že spolu chceme žiť.