Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Dobrý deň,

rada sa podelím o svoj príbeh.

Na zoznamku Elite Date som sa prihlásila z jedného prostého dôvodu, nechcela som zostať po rozchode sama. Síce som celkom váhala, ale nakoniec túžba spoznať niekoho, s kým sa opäť budem cítiť šťastná, zvíťazila.

Napísala som si svoj profil, ale veľmi aktívna som nebola, občas som sa pozrela na profily mužov, ktorí by ma mohli zaujať, ale skôr som čakala, že sa niekto ozve mne. A naozaj, po čase si muži môj profil prezerali, niektorí našli odvahu osloviť ma. Prvé rande sa bohužiaľ nevydarilo. Tak som si povedala, skúsim ešte jedno a uvidím, snáď budem mať väčšie šťastie.

Aleš si ma našiel sám, oslovil ma a nejaký čas sa neozval. Po niekoľkých dňoch sa pripomenul znova. Začali sme si písať a vzápätí si odovzdali telefónne čísla, takže naša ďalšia komunikácia už bola viac osobnejšia.

Prvé rande prebehlo asi po dvoch týždňoch, obaja sme boli veľmi nervózni a plní očakávania. Stretnutie dopadlo veľmi dobre, padli sme si do oka úplne vo všetkom. A potom už vzťah nabral obrovskú rýchlosť, ja som mala naplánovanú dovolenku, ktorú sme strávili spolu u neho na chate, aj keď sme sa v podstate vôbec nepoznali, spoločne chvíle boli úžasné. Asi aj tým, že sme si obaja prežili svoje........, a chceli začať znovu žiť a hlavne si užívať.

Teraz sme spolu ešte len dva mesiace, ale vzťah sa vyvíja veľmi dobre, plánujeme spoločnú budúcnosť, plánujeme spoločné bývanie, plánujeme veľa spoločných aktivít. Niekomu sa toto môže zdať bláznivé, ale my sme šťastní.

A preto by som chcela odkázať všetkým, nevzdávajte sa.
Vychutnávajte si život,
prechádzajte sa po slnku
obdivujte oblohu a jej krásu, 
buďte milí, buďte vtipní,
buďte svojskí, nie je čas na iné veci,
nikto z nás neodchádza odtiaľto živý.

Nenechajte si utiecť život medzi prstami, veľmi všetkým prajem, aby aj ich stretlo to obrovské šťastie, pocítiť znova LÁSKU.


Z celého srdca želá Iva.

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Obaja máme pocit, že sa poznáme už veľmi dlho a nie iba pár mesiacov. Neverila som, že sa mi môže ešte niečo tak krásne prihodiť. Aj keď vravím, že sme si boli súdení, osudu treba aj trošku pomôcť. A tak môžem len odporučiť túto zoznamku.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka a Lucky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka a Lucky

Napísal som úplne náhodne prvým desiatim ženám, nezajímajúc sa o vzhľad ani vzdelanie. Ako milo som bol prekvapený, keď jedna odpísala úplne zvláštne ... Slovo dalo slovo a začali sme si písať ... A ako to všetci poznáte, písanie prestalo stačiť. Vymenili sme si čísla. Náš prvý rozhovor bol pre mňa nezvyčajne dlhý. Rozprávali sme sa až do noci ...

Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak

Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak

Ja, vdovec po 36-ročnom peknom manželstve. Ona, rozvedená po 23-ročnom nepodarenom manželstve. Ja, dlháň, výška 200 cm. Ona, maličká, výška 162cm. Ja, od zamatovej revolúcie na vlastných nohách. Ona, štátny zamestnanec, učiteľka ...

Zoznámenie Andrey

Zoznámenie Andrey

Dakujeme Vam za Vasu zoznamku. Vdaka Vam sa stretavame uz 3 mesiace a je to krasne dakujeme🤗😍

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary

Musela som prekonať obrovský odpor k zoznamke, nieto ešte k internetovej. Keď mi bolo najhoršie, odpovedala som na jedno jediné zoznámenie.
A je to ten pravý.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana

Chceli sme sa aj vidieť, ale bývam v Rakúsku a tak to bolo trochu zložité, ale ona sa nevzdávala. Videli sme sa až po mesiaci písania a padli sme si do oka. Je ale ťažké mať vzťah na diaľku. Takže dúfam, že to vydrží. Keď sa ale dvaja majú radi a dôverujú si, tak to fungovať bude :)