Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Dobrý deň,

rada sa podelím o svoj príbeh.

Na zoznamku Elite Date som sa prihlásila z jedného prostého dôvodu, nechcela som zostať po rozchode sama. Síce som celkom váhala, ale nakoniec túžba spoznať niekoho, s kým sa opäť budem cítiť šťastná, zvíťazila.

Napísala som si svoj profil, ale veľmi aktívna som nebola, občas som sa pozrela na profily mužov, ktorí by ma mohli zaujať, ale skôr som čakala, že sa niekto ozve mne. A naozaj, po čase si muži môj profil prezerali, niektorí našli odvahu osloviť ma. Prvé rande sa bohužiaľ nevydarilo. Tak som si povedala, skúsim ešte jedno a uvidím, snáď budem mať väčšie šťastie.

Aleš si ma našiel sám, oslovil ma a nejaký čas sa neozval. Po niekoľkých dňoch sa pripomenul znova. Začali sme si písať a vzápätí si odovzdali telefónne čísla, takže naša ďalšia komunikácia už bola viac osobnejšia.

Prvé rande prebehlo asi po dvoch týždňoch, obaja sme boli veľmi nervózni a plní očakávania. Stretnutie dopadlo veľmi dobre, padli sme si do oka úplne vo všetkom. A potom už vzťah nabral obrovskú rýchlosť, ja som mala naplánovanú dovolenku, ktorú sme strávili spolu u neho na chate, aj keď sme sa v podstate vôbec nepoznali, spoločne chvíle boli úžasné. Asi aj tým, že sme si obaja prežili svoje........, a chceli začať znovu žiť a hlavne si užívať.

Teraz sme spolu ešte len dva mesiace, ale vzťah sa vyvíja veľmi dobre, plánujeme spoločnú budúcnosť, plánujeme spoločné bývanie, plánujeme veľa spoločných aktivít. Niekomu sa toto môže zdať bláznivé, ale my sme šťastní.

A preto by som chcela odkázať všetkým, nevzdávajte sa.
Vychutnávajte si život,
prechádzajte sa po slnku
obdivujte oblohu a jej krásu, 
buďte milí, buďte vtipní,
buďte svojskí, nie je čas na iné veci,
nikto z nás neodchádza odtiaľto živý.

Nenechajte si utiecť život medzi prstami, veľmi všetkým prajem, aby aj ich stretlo to obrovské šťastie, pocítiť znova LÁSKU.


Z celého srdca želá Iva.

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie llony a Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie llony a Pavla

Asi sme sa mohli niekedy niekde stretnúť náhodou, ale určite by sme sa na ulici nezoznámili, nikto z nás nemá na čele napísané, že je voľný a hľadá lásku ...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Dobrý deň Elitedate, chcel by som vás požiadať týmto emailom o zrušenie môjho profilu Petr N. z Olomouckého kraja. 43.let. Našiel som si u vás ženu akú som si prial, týmto vám ďakujem. Profil mojej novej známosti je Johanka V. středočeský kraj 47.let. Po týždennom písanie, som sa vypravil na osobnú návštevu do Prahy, padli sme si obaja do oka. Teraz cez víkend bola Johanka u mňa a krásne nám to klape, ďakujeme za zoznámenie. :-)

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanky ​​a Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanky ​​a Pavla

Obom sa nám život kvôli tejto zoznamke zmenil k lepšiemu, hlavne mne Hanke po rozvode. Už by sme jeden bez druhého nedokázali ani žiť ako sa naša láska prehĺbila.

Otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život

Otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život

Bývame od seba veľký kus cesty. Spojiť dva samostatné svety v jeden spoločný je náročný proces. Ale veríme si. Milujeme sa. Viem, že to spolu zvládneme. A ako to viem? Jednoducho to cítim.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša

Vďaka Vašej zoznamke som spoznal svoju lásku. Je pekná, milá, starostlivá, pracovitá,....je to proste úžasná žena.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy a Ladislava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy a Ladislava

Prajem všetkým, ktorí majú skutočný záujem o zoznámenie, aby im to vyšlo a našli si partnera ako ja. Viete, nie je to vždy len o sexe, ako si mnoho ľudí na zoznamke myslí, ale sú aj iné, oveľa lepšie hodnoty a príležitosti na zoznámenie.