Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka
Dobrý večer, posielam krátky príbeh o našom zoznámení. Môžem povedať, že som na neplatených zoznamkách bola cca 5.rokov. Krátkodobé zoznámenie párkrát prebehlo, ale na zoznamky som už prestala veriť. Neviem, či to bol osud alebo náhoda, ale naozaj, keď porovnám platenú zoznamku s tými neplatenými, je to veľký rozdiel. Myslím, že ak si to zaplatíte, nechcete strácať čas a naozaj napíšete presne to, čo hľadáte a nemaľujete druhým med okolo úst.
S priateľom z Vašej zoznamky som si začala písať dva dni pred mojími 34.narodeninami a presne v deň mojich narodenín sme si dali schôdzku v Novej Bystrici (asi 150km od Brna kde bývam), kde som trávila predĺžený víkend s mojim sedemročným synom.
Už na začiatku písania mi bolo skoro jasné, že je to ten pravý. Po takmer dvoch mesiacoch máme stále obaja rovnaký pocit, aj keď určité problémy (rozvod atď.) tam sú a budú. Nápíšem Vám po roku, či nám to naozaj vydržalo. :)
Keby mi niekto takto zoznámenie popisoval, ktovie, či by som mu uverila. Naozaj je to tak. Za dva mesice sme mali každý víkend krásne výlety či už sami dvaja, alebo aj s našimi deťmi.
Dúfam, že bude na Vašej zoznamke veľa spokojných párov ako sme my dvaja. :)
Ďakujem a prajem čo najviac úspešných zoznámení.
Petra Konečná a František Sobotka
Skúsenosti so zoznamkami
Za dva roky od zoznámenia sme sa vzali
Po troch mesiacoch sme sa sťahovali, o dva roky, na výročie nášho zoznámenia u Vás, sme sa 23.10. 2023 vzali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jaromíra
Našiel som si kamarátku na tenis, tak uvidím, čo bude ďalej. Teda vďaka Vám. Myslím, že máte dobré parametre pre Vašu prácu. Vďaka a zatiaľ u Vás končím. Zdravie Jaromír ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Rajmunda
Po druhé je to LÁSKA v tom pravom slova zmysle. Ak chcete, keď preskočí iskra, proste je to tam, nie je čo riešiť a to po všetkých stránkach. Som šťastný :)
Zoznámenie Andrey
Dakujeme Vam za Vasu zoznamku. Vdaka Vam sa stretavame uz 3 mesiace a je to krasne dakujeme🤗😍
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Písali sme si asi týždeň snáď 50 správ denne. Na schôdzku prišiel s kyticou, galantný, pozorný, vtipný a odviezol ma do krásnej reštaurácie .... Smiali sme sa až do polnoci a cestou k autu ma chytil za ruku a pobozkal ma. Odvtedy sme spolu a ja dúfam, že to tak zostane navždy.
Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu
Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovanie si vážime, že jeden druhého máme.