Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka

Dobrý večer, posielam krátky príbeh o našom zoznámení. Môžem povedať, že som na neplatených zoznamkách bola cca 5.rokov. Krátkodobé zoznámenie párkrát prebehlo, ale na zoznamky som už prestala veriť. Neviem, či to bol osud alebo náhoda, ale naozaj, keď porovnám platenú zoznamku s tými neplatenými, je to veľký rozdiel. Myslím, že ak si to zaplatíte, nechcete strácať čas a naozaj napíšete presne to, čo hľadáte a nemaľujete druhým med okolo úst.

S priateľom z Vašej zoznamky som si začala písať dva dni pred mojími 34.narodeninami a presne v deň mojich narodenín sme si dali schôdzku v Novej Bystrici (asi 150km od Brna kde bývam), kde som trávila predĺžený víkend s mojim sedemročným synom.

Už na začiatku písania mi bolo skoro jasné, že je to ten pravý. Po takmer dvoch mesiacoch  máme  stále obaja rovnaký pocit, aj keď určité problémy (rozvod atď.) tam sú a budú. Nápíšem Vám po roku, či nám to naozaj vydržalo. :)

Keby mi niekto takto zoznámenie popisoval, ktovie, či by som mu uverila. Naozaj je to tak. Za dva mesice sme mali každý víkend krásne výlety či už  sami dvaja, alebo aj s našimi deťmi.

Dúfam, že bude na Vašej zoznamke veľa spokojných párov ako sme my dvaja. :)

Ďakujem a prajem čo najviac úspešných zoznámení.

Petra Konečná a František Sobotka


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany

Volá sa Zuzanka a tak ako si rozumiem s ňou, som si nikdy so žiadnou nerozumel. Máme rovnaké sny a vo veľa veciach si rozumieme. Je nádherná, dobrá a mám ju vlastne len vďaka Vašej zoznamke.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Chvíľu sme si dopisovali. Potom musela odísť do cudziny a ja už myslel ze sa neozve. Ozvala, dali som si stretnutie v piatok a už pri prvom pohľade z očí do očí sme vedeli ze je to ono. Bola krásna romantická prechádzka, obed, ďalšie prechádzka a stále bolo o čom rozprávať. Pri rozlúčke nádherným bozkom som obaja vedeli zo to nie je posledný ....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Počas dvoch dní sme si dali zraz v jednej kaviarni a bolo zamiesené na lásku od prvej chvíle :) Vídame sa často a keďže obaja máme úžasné deti, tak si užívame každú chvíľu spolu s nimi :) ... Pevne dúfam, že je to osud a vydrží nám to. Všetkým odporúčam, aby neváhali a skúsili sa tiež touto cestou zoznámiť a verili, že ten pravý tu niekde čaká ... Možno to nebude hneď ,ale raz určite ...

Patrícia - pre mňa stránka splnila svoj účel serióznej zoznamky

Patrícia - pre mňa stránka splnila svoj účel serióznej zoznamky

Po prvom stretnutí sme naďalej ostali v aktívnom každodennom kontakte a o týždeň-dva sme plánovali ďalšie stretnutie. Bolo dobre, s partnerom sme spolu už dva roky, sme spokojní. 😊

Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.

Nevadí nám ani vzdialenosť, sme spolu tak často ako to len ide...

Nevadí nám ani vzdialenosť, sme spolu tak často ako to len ide...

S Michalom sme sa nakontaktovali začiatkom októbra, písali sme si. Ja som navrhla videohovor, možno týždeň sme si volali. Dohodli sme sa na osobnom stretnutí, sme od seba 200 km. Prvýkrát prišiel on ku mne. Išli sme na pomerne dlhú prechádzku, veľa sme sa rozprávali. Vtedy preskočila iskra.