Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka
Dobrý večer, posielam krátky príbeh o našom zoznámení. Môžem povedať, že som na neplatených zoznamkách bola cca 5.rokov. Krátkodobé zoznámenie párkrát prebehlo, ale na zoznamky som už prestala veriť. Neviem, či to bol osud alebo náhoda, ale naozaj, keď porovnám platenú zoznamku s tými neplatenými, je to veľký rozdiel. Myslím, že ak si to zaplatíte, nechcete strácať čas a naozaj napíšete presne to, čo hľadáte a nemaľujete druhým med okolo úst.
S priateľom z Vašej zoznamky som si začala písať dva dni pred mojími 34.narodeninami a presne v deň mojich narodenín sme si dali schôdzku v Novej Bystrici (asi 150km od Brna kde bývam), kde som trávila predĺžený víkend s mojim sedemročným synom.
Už na začiatku písania mi bolo skoro jasné, že je to ten pravý. Po takmer dvoch mesiacoch máme stále obaja rovnaký pocit, aj keď určité problémy (rozvod atď.) tam sú a budú. Nápíšem Vám po roku, či nám to naozaj vydržalo. :)
Keby mi niekto takto zoznámenie popisoval, ktovie, či by som mu uverila. Naozaj je to tak. Za dva mesice sme mali každý víkend krásne výlety či už sami dvaja, alebo aj s našimi deťmi.
Dúfam, že bude na Vašej zoznamke veľa spokojných párov ako sme my dvaja. :)
Ďakujem a prajem čo najviac úspešných zoznámení.
Petra Konečná a František Sobotka
Skúsenosti so zoznamkami
Anka - Hlavne aby sa tu stretli spriaznené duše ako ja a môj Michal
...vďaka vašej zoznamke a mojej odvahe prihlasiť sa som v mojich 72 rokoch stretla muža v mojich rokoch...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Dobrý deň, týmto prosím o zrušenie môjho členstva a odstránenie môjho profilu. Vďaka vašej zoznamke som si našla svojho budúceho partnera. S mojím nastávajúcim partnerom sme si padli do oka hneď po niekoľkých sms, zistili sme, že máme veľa spoločného a všetko sa potvrdilo o prvej schôdzke.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli sa na schôdzke. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny
Momentálne plánujeme, že spolu strávime vianočné sviatky, tiež už sme hovorili o spoločnom bývaní. Všetkým odporúčam nebáť sa a pokojne do toho ísť naplno.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.
Dobrý deň, rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercia ......