Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka
Dobrý večer, posielam krátky príbeh o našom zoznámení. Môžem povedať, že som na neplatených zoznamkách bola cca 5.rokov. Krátkodobé zoznámenie párkrát prebehlo, ale na zoznamky som už prestala veriť. Neviem, či to bol osud alebo náhoda, ale naozaj, keď porovnám platenú zoznamku s tými neplatenými, je to veľký rozdiel. Myslím, že ak si to zaplatíte, nechcete strácať čas a naozaj napíšete presne to, čo hľadáte a nemaľujete druhým med okolo úst.
S priateľom z Vašej zoznamky som si začala písať dva dni pred mojími 34.narodeninami a presne v deň mojich narodenín sme si dali schôdzku v Novej Bystrici (asi 150km od Brna kde bývam), kde som trávila predĺžený víkend s mojim sedemročným synom.
Už na začiatku písania mi bolo skoro jasné, že je to ten pravý. Po takmer dvoch mesiacoch máme stále obaja rovnaký pocit, aj keď určité problémy (rozvod atď.) tam sú a budú. Nápíšem Vám po roku, či nám to naozaj vydržalo. :)
Keby mi niekto takto zoznámenie popisoval, ktovie, či by som mu uverila. Naozaj je to tak. Za dva mesice sme mali každý víkend krásne výlety či už sami dvaja, alebo aj s našimi deťmi.
Dúfam, že bude na Vašej zoznamke veľa spokojných párov ako sme my dvaja. :)
Ďakujem a prajem čo najviac úspešných zoznámení.
Petra Konečná a František Sobotka
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny
Vážení, pýtate sa na môj príbeh. Za tie dva mesiace, ktoré som si zaplatila, som sa neoboznámila s nikým Vlastne áno, boli to dva prípady, ktoré boli veľmi perspektívny, ale delila nás od seba pomerne veľká vzdialenosť, takže som to radšej ukončila. Chcela by som Vám touto cestou poďakovať, zachovali ste sa k moji osobe veľmi pekne a prajem Vám do ďalšieho podnikania veľa zdaru a ešte viac spokojných klientov. Míla. Ďakujem !!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
Dnes spolu bývame a sme šťastní. Preto radím všetkým, ktorí po prvých neúspechoch majú tendenciu to vzdať, aby nehádzali tak zbrklo flintu do žita. Možno sa aj im pošťastí a už nabudúce príde to pravé.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřího a Zdenky
Mily Tyme Elitedate, zvlast Veronike Aj kolegyňami, ste uzasny tym a spolahlivy. Dokážete zblížiť ľudí z dal od seba, co je supr. Konecne som nesmierne šťastný. Na treti pokus to vyslo! ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.
Dobrý deň, rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercia ......
Andrej - som nesmierne rád, že to tak dopadlo
V stručnosti to prebiehalo takto. Zobrazil sa mi profil jednej nádhernej ženy, prišlo prvé oslovenie, ktoré ma milo prekvapilo za skutočné úprimnú odpoveď. Nasledovalo prvé stretnutie ktoré sme strávili pri západe slnka na nemenovanej rozhľadne v horách, kde padol prvý bozk, nakoľko hneď sme si padli do oka a vzájomné sympatie boli krásne.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Standu
Ty jo, chce sa stretnúť, čo keď si nebudeme mať, čo povedať ... Musím vymyslieť stráženie, kde sa stretneme a sakra- čo si vezmem na seba ?! Som strašne nervózny ... Ty jo, to je ON! To je ale krásny mužský a tie oči ... Tak nielen oči má úžasné, ten hlas sa strašne dobre počúva. A vieš čo? Má široké ramená a hruď, musí byť super sa u ňho schovať do náručia ...