Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny a Lukáša
Na Elite Date som sa zoznamovala skoro rok bez úspechu (ale rozhodne to neľutujem, bola to skúsenosť), kým som stretla Lukáša.
Bolo to vlastne "na poslednú chvíľu", pretože som si práve hovorila, že si dám na čas od zoznamovania pauzu. Ale Lukáš ma oslovil, chvíľu sme si písali a celkom skoro sa dohodli na stretnutí. Myslím, že naše prvé rande sa podarilo, prešli sme pol Prahy a ja som s radosťou zistila, že Luky je moc milý a máme veľa spoločného. Možno to bude znieť trochu nadnesene, ale naozaj zisťujem, že v mnohých smeroch je Lukáš to, čo som už dlho hľadala a myslela som, že už nenájdem.
Ako sa tým môj život zmenil k lepšiemu? Určite je veselší, šťastnejší, romantickejší a pestrejší. Vo dvojici je skrátka všetko lepšie.
Takže sa snažím a dúfam, aby to vydržalo veľa a veľmi dlho.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu
Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovanie si vážime, že jeden druhého máme.
Ani v päťdesiatich nie je na lásku a nový vzťah neskoro
Rada by som sa s Vami podelila o radostnú udalosť. Zoznámili sme sa vďaka Vašej zoznamke zhruba pred dvoma rokmi. 08. 08. 2020 sme sa vzali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíry a Jaroslava
A nakoniec to všetko bolo inak. Týždeň pred našim plánovaným stretnutím ma čakalo prekvapenie. Jarda to jednoducho nevydržal, sadol večer do auta a išiel cez celú republiku a nad ránom mi zavolal, že je tu. Bolo 3:46.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany a Jaroslava
Ďakujem Vám za ponuku, ale verím, že ju už nebudem potrebovať, pretože sme sa vďaka Vám našli s partnerom a "pár mesiacov" už žijeme v spoločnej domácnosti a budujeme spoločné "MY".
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky
Bez vašej zoznamky by sme nemali možnosť sa nikdy stretnúť a zoznámiť. Veľmi vám ďakujeme za túto príležitosť. Lásku je možné stretnúť v každom veku, človek sa nemá báť urobiť ten prvý krok.
Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený
Do môjho života vstúpila žena, ktorá mala presne tie vlastnosti, aké som si napísal do môjho zoznamu. Pripadalo mi to neskutočné a ona mi každý deň dokazuje, že je všetkým, čo som si prial. Aj keď sme spolu krátko, pripadá nám, že sa poznáme dlho. Žijeme jeden pre druhého, plánujeme spoločný život a vezmeme sa.