Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra a Hanky
Vážení priatelia,
vďaka Vašej zoznamke som sa zoznámil s úžasnou ženou, ktorá ma očarila nielen svojím vzhľadom, ale aj svojim postojom k životu, svojou ženskosťou, svojou láskou, ale hlavne tým, že jej ciele a vnímanie života sú rovnaké s mojimi.
Zoznámili sme sa vďaka Vašej zoznamke a po pár dňoch písania sme si dohodli schôdzku, pri ktorej preskočila iskra .... ozajstná, úprimná a nádherná.
Naše cesty sa spojili a teraz sa obaja snažíme naše svety pospájať a prepojiť tak, aby cesta životom bola rovnaká ..... obaja máme s predchádzajúceho manželstva deti a vieme, že je dôležité predovšetkým ich súhlasné stanovisko, ale veríme, že všetko dobre dopadne ...... našu lásku si strážime, máme jeden k druhému rešpekt, úctu a ctíme povinnosti a súkromie jeden druhého .....
Vďaka Vašej zoznamke sa nám život zmenil k lepšiemu a chceme aj ostatným ľuďom dať správu, že Vaša zoznamka pomohla ďalším ľuďom nájsť lásku, porozumenie a vieru v lepšiu budúcnosť.
Prajeme Vám, i ľuďom, ktorí Vašej zoznamku využívajú a ktorí sa chcú zoznámiť, veľa šťastia, úspechu .....
Váš Peter a Hanka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život
Bývame od seba veľký kus cesty. Spojiť dva samostatné svety v jeden spoločný je náročný proces. Ale veríme si. Milujeme sa. Viem, že to spolu zvládneme. A ako to viem? Jednoducho to cítim.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Rajmunda
Po druhé je to LÁSKA v tom pravom slova zmysle. Ak chcete, keď preskočí iskra, proste je to tam, nie je čo riešiť a to po všetkých stránkach. Som šťastný :)
Zoznámenie Tomáša - Máme spoločné plány
Po týždni sme sa stretli boli sme spolu v kine a na dlhej prechádzke. Bolo nám krásne a úžasne. Na prechádzke sme si dali vášnivú pusu. Teraz sme spolu, užívame si lásku a je nám nádherne. Stretávame sa a máme spoločné plány.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Branislava
Tá, s ktorou som sa osobne stretol a preskočili iskry tajomné, ale aj intelektuálne, dokonca vízia, ako ďalej, veľmi podobné, žije skoro 300km odo mňa. Napriek tomu vidíme riešenie a cestu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky
A moju neúspešnú snahu neprisudzujem Vašej zoznamke. Nebola tá správna doba a moja netrpezlivosť ma odradila. Prajem všetkým potencionálnym párom veľa šťastia a vzájomnej lásky. :-) Možno ma čaká šťastie v podobe novej lásky inde a za iných okolností. STE VEĽKÁ ZOZNAMKA!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marty
Po výmene 3 informácií na čete, som navrhla stretnutie na pol ceste od našich bydlísk. Prišiel s ružou a hneď ma objal. Neskutočné. Máme veľa spoločných záľub a vieme sa rozprávať o všetkom. Je to začiatok, uvidí sa.