Referencie Jána: Prajeme si, nech nám to trvá večne
Doba "Covidová" mi rovnako ako mnohým ďalším ľuďom v SR obrátila život totálne hore nohami. Od 15.marca som v práci prešiel na režim "home office" čiže 24 hodín pod jednou strechou s viacero rodinnými príslušníkmi..... a k môjmu veľkému prekvapeniu sa začali u mojej drahej polovičky (neboli sme našťastie svoji) prejavovať niektoré morálne uvoľnené vlastnosti, ktoré by sa asi za normálnych okolností neprejavili vôbec .... takže v máji nasledoval rozchod (bol som hodený cez palubu :-( ....a kládol som si otázku - a čo teraz ???? Kde sa má normálny a slušný človek zoznámiť ??? V dobe Covid 19? a v režime "home office" ????
Našťastie mi môj dobrý kamarát poradil zoznamku Elite date, kde si i on pred rokom našiel tú svoju pravú lásku. Tak som to skúsil, bol som podľa doporučenia aktívny a ženy, ktoré sa mi páčili, som oslovil dlhším textom ako len "zaujala si ma" :-)
Je to teda drina nájsť tú pravú , pár rande prebehlo bez toho, aby preskočila tá povestná iskra, ale po troch mesiacoch som sa tej mojej vysnívanej princezny dočkal :-) A nabralo to také "fofry", ktoré sme obaja už v našom veku nečakali !!! A teraz si už len prajeme, aby nám to trvalo večne!!!
Takže hurá na zoznamku Elite date, pretože tak ako som si niekde pečítal, tak v súčastnosti sa už každý tretí pár zoznámi cez Internet!!!
S úctou
Ján
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marty
Po výmene 3 informácií na čete, som navrhla stretnutie na pol ceste od našich bydlísk. Prišiel s ružou a hneď ma objal. Neskutočné. Máme veľa spoločných záľub a vieme sa rozprávať o všetkom. Je to začiatok, uvidí sa.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Drahomíry a Rudolfa
Prvá schôdzka prebehla veľmi príjemne a zaujímavo v jej bydlisku. Po 3-hodinovom obede, keď sme sa príjemne porozprávali o živote, sme sa išli prejsť do botanickej záhrady. Nastala prietrž mračien a my, pritlačení k sebe, pod jedným malým dáždnikom, sme dorazili na zastávku električky. K nášmu úžasu sme nastúpili do starej električky, ktorá jazdila pred 50 rokmi.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra a Hanky
Vďaka Vašej zoznamke sa nám život zmenil k lepšiemu a chceme aj ostatným ľuďom dať správu, že Vaša zoznamka pomohla ďalším ľuďom nájsť lásku, porozumenie a vieru v lepšiu budúcnosť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory
Za to vďačím práve týmto stránkam, nerada hovorím "zoznamka", pretože to je výraz, ktorý v ľuďoch vyvoláva pochybnosti, možno úsmev, možno aj opovrhnutie. Nazvala by som to skôr miestom, kde hľadajú ľudia, ktorí to myslia vážne. Trebárs my si už po troch mesiacoch známosti spolu zariaďujeme byt, čo keby mi niekto pred tými tromi mesiacmi povedal, tak by som si akurát poklopkala na čelo.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka
Môj, náš príbeh bol priamo učebnicový, zoznámili sme sa hneď zo začiatku svojho členstva, vymenili sme si pár listov v réžii Elitedate, potom som prešli na súkromné adresy.Setkali sme sa a zdá sa že sa všetko dobre vyvíjí.Minulý týždeň sme spolu boli na krátkom pobyte v kúpeľoch. Vidíme sa najmä cez víkendy, ale aj v týdnu.Nechci to zakríknuť, ale myslím že sme sa vďaka vám našli.Děkujeme Mirek a Jana
Členstvo si nepredlžujem, našiel som tú Marcelu
Po dvoch mesiacoch som si tu našiel partnerku s ktorou si skvele rozumiem a podľa všetkého je to aj obrátene.