Referencie Jána: Prajeme si, nech nám to trvá večne
Doba "Covidová" mi rovnako ako mnohým ďalším ľuďom v SR obrátila život totálne hore nohami. Od 15.marca som v práci prešiel na režim "home office" čiže 24 hodín pod jednou strechou s viacero rodinnými príslušníkmi..... a k môjmu veľkému prekvapeniu sa začali u mojej drahej polovičky (neboli sme našťastie svoji) prejavovať niektoré morálne uvoľnené vlastnosti, ktoré by sa asi za normálnych okolností neprejavili vôbec .... takže v máji nasledoval rozchod (bol som hodený cez palubu :-( ....a kládol som si otázku - a čo teraz ???? Kde sa má normálny a slušný človek zoznámiť ??? V dobe Covid 19? a v režime "home office" ????
Našťastie mi môj dobrý kamarát poradil zoznamku Elite date, kde si i on pred rokom našiel tú svoju pravú lásku. Tak som to skúsil, bol som podľa doporučenia aktívny a ženy, ktoré sa mi páčili, som oslovil dlhším textom ako len "zaujala si ma" :-)
Je to teda drina nájsť tú pravú , pár rande prebehlo bez toho, aby preskočila tá povestná iskra, ale po troch mesiacoch som sa tej mojej vysnívanej princezny dočkal :-) A nabralo to také "fofry", ktoré sme obaja už v našom veku nečakali !!! A teraz si už len prajeme, aby nám to trvalo večne!!!
Takže hurá na zoznamku Elite date, pretože tak ako som si niekde pečítal, tak v súčastnosti sa už každý tretí pár zoznámi cez Internet!!!
S úctou
Ján
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nora
"AI" tejto apky prišla na to, že sa k sebe hodíme a profil dámy sa mi zobrazil v profile. Tak som jej napísal a po týždni písania sme sa stretli. Prvé stretko 7,5 hod. Reštaurácia, cukroška a prechádzky. Uvidíme ako bude ďalej... 🍀🙂
Zoznamka recenzia: Zoznámenie A.Ş. a G.G.
Takže namiesto nadávania, sme si zoznamovanie pochválili a potom sme sa pochválili vzájomne a potom by sme ešte chceli pochváliť zoznamku ELITE Date, pretože splnila svoje poslanie a umožnila nám zoznámiť sa (aj keď trochu kurióznym spôsobom, ale čo sa počíta, je výsledok a ten je jednoznačne pozitívny :))
Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme
Zoznámili som sa tu v auguste minulého roka a sme šťastní, že sme sa našli 💕.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory
Áno, podarilo sa. Na moju odpoveď odpovedal dotyčný, že nie som jeho typ. Slušne. A moja odpoveď znela, že nie som z urážlivých dievčat. Rozpútali sme denné maily a po 3 týždňoch sme sa stretli. Maily a SMS zmenili náš život. Zahoreli sme obaja. Podarilo sa, že sme obaja našli, čo sme hľadali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Náš vzťah sa posúva míľovými krokmi a mám "podozrenie", že vo veľmi blízkej dobe dostanem zásnubný prsteň. Nedúfala som, že je ešte možné stretnúť veľkú lásku v mojom veku.
Daniela - som rada, že som našla odvahu a registrovala som sa u Vás
Potom ďalšie stretnutie a ďalšie a človek sa utvrdzuje v tom, že ozaj sa cíti dobre a chce toho človeka spoznať viac a viac a teší sa na každý hovor a stretko. Takže áno už sú aj motýliky v bruchu a uvidím ako to bude pokračovať.