Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana
Dobry vecer,
07.10.2022 som sa chcela odhlasit zo zoznamky a zrusit svoj ucet.
Ten isty den mi prisiel smajlik od muza, ktoreho profil ma velmi zaujal. Tak som si povedala, ze este jemu dam prilezitost a potom sa odhlasim...
Uz som neverila tomu, ze v online svete mozem stretnut niekoho, s kym by som mohla zacat budovat vztah.
Tento muz ma zaujal aj svojou prvou spravou, a pisanie s nim mi uz nestacilo. Obaja sme na tom boli tak, ze nase prve stretnutie sa nam podarilo az po skoro 3 tyzdnoch pisania.
A co sa stalo? Prve stretko trvalo vyse 7 hodin a od druheho stretnutia som vedela, ze je to on ❤️.
A to najlepsie? V den, kedy som sa chcela odhlasit, si moja laska aktivovala ucet na zoznamke, a moj profil sa po nastaveni filtra zobrazil ako prvy 🤣🤣🤣.
S uctou
Miriama a Milan
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja
ps: poskúšal som z nudy za svoj život hodne zoznamiek a četovacích aplikácii ale tá vaša urobila na mňa zatial največší dojem... klobúk dole a palec hore :-D ...zaslúžite si pozitívne ohlasy a nech ľudia vedia,že ste jedna z top zoznamiek
Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova
Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Timey
Možno po piatich mailoch som cítila, že by to mohlo víjsť . Bol milý, múdry, vtipný a záhadný lebo bol bez fotky. Napriek tomu ma zaujal a vedela som že ho chcem naprv čítať a potom vidieť. A hlavne netlačil na pílu a bol trpezlivý. No a včerajšie stretnutie ma nesklamalo. Sadli sme si aj duševne .
Norbert - naše zoznámenie bolo rýchle
Naše zoznámenie bolo rýchle, tuším v prvej vete som spomenul kávu a aj keď bola veľmi strohá (písalo jej veľa mužov.. 🙂), tak sme sa stretli po týždni a všetko zatiaľ ok.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirky a Vlasta
Uvedomili sme si, že sme od života dostali najkrajší dar - zatiaľ ešte krehké semienko veľkej lásky, ktorému sme obaja odhodlaní venovať všetku starostlivosť, aby vyrástlo v pevný, dôverný a láskyplný vzťah, po akom sme obaja vždy túžili.
Zoznámenie Martiny
...dnes je to tretí deň a nevieme sa od seba odtrhnúť a dohodli sme sa že teda rušimé zoznamku nakoľko nám ich spolu dobre ďakujem vám.