Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana
Dobry vecer,
07.10.2022 som sa chcela odhlasit zo zoznamky a zrusit svoj ucet.
Ten isty den mi prisiel smajlik od muza, ktoreho profil ma velmi zaujal. Tak som si povedala, ze este jemu dam prilezitost a potom sa odhlasim...
Uz som neverila tomu, ze v online svete mozem stretnut niekoho, s kym by som mohla zacat budovat vztah.
Tento muz ma zaujal aj svojou prvou spravou, a pisanie s nim mi uz nestacilo. Obaja sme na tom boli tak, ze nase prve stretnutie sa nam podarilo az po skoro 3 tyzdnoch pisania.
A co sa stalo? Prve stretko trvalo vyse 7 hodin a od druheho stretnutia som vedela, ze je to on ❤️.
A to najlepsie? V den, kedy som sa chcela odhlasit, si moja laska aktivovala ucet na zoznamke, a moj profil sa po nastaveni filtra zobrazil ako prvy 🤣🤣🤣.
S uctou
Miriama a Milan
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Prajem všetkým Vašim klientom veľa šťastia a verte, že zoznámiť sa cez zoznamku je naozaj možné. Nevyšlo to síce na prvýkrát a trvalo to 8 mesiacov, ale stálo za to, počkať si na toho pravého. :)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ingrid
Moje zoznamenie bola čistá náhoda. Pán mi bol sympatický na fotografiach. Napísala som mu. Potom sme si asi 10 dní písali. Vymenili sme si základné informácie. Chcel ma vidieť. Stretli sme sa a preskočila iskra.
Norbert - naše zoznámenie bolo rýchle
Naše zoznámenie bolo rýchle, tuším v prvej vete som spomenul kávu a aj keď bola veľmi strohá (písalo jej veľa mužov.. 🙂), tak sme sa stretli po týždni a všetko zatiaľ ok.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľubomíra
Po vzájomnom spoznavani sa naše kamarátstvo prirodzene prerástlo do vzťahu. Ktorí je úžasný, chápavý, podporujúci a naplňuje nás oboch.
Zoznámenie Adély
Zoznámenie prebehlo veľmi rýchlo, príjemné posedenie pri kávičke a plánujeme ďaľšie.
Referencie Lucie a Pavla: 30.7.2016 sme si povedali svoje ÁNO
Milá zoznamka. Ďakujeme. Vďaka Vám sme mali 25.2.2015 prvé rande a ako to dopadlo?