Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana
Dobry vecer,
07.10.2022 som sa chcela odhlasit zo zoznamky a zrusit svoj ucet.
Ten isty den mi prisiel smajlik od muza, ktoreho profil ma velmi zaujal. Tak som si povedala, ze este jemu dam prilezitost a potom sa odhlasim...
Uz som neverila tomu, ze v online svete mozem stretnut niekoho, s kym by som mohla zacat budovat vztah.
Tento muz ma zaujal aj svojou prvou spravou, a pisanie s nim mi uz nestacilo. Obaja sme na tom boli tak, ze nase prve stretnutie sa nam podarilo az po skoro 3 tyzdnoch pisania.
A co sa stalo? Prve stretko trvalo vyse 7 hodin a od druheho stretnutia som vedela, ze je to on ❤️.
A to najlepsie? V den, kedy som sa chcela odhlasit, si moja laska aktivovala ucet na zoznamke, a moj profil sa po nastaveni filtra zobrazil ako prvy 🤣🤣🤣.
S uctou
Miriama a Milan
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jaromíra
Našiel som si kamarátku na tenis, tak uvidím, čo bude ďalej. Teda vďaka Vám. Myslím, že máte dobré parametre pre Vašu prácu. Vďaka a zatiaľ u Vás končím. Zdravie Jaromír ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny
Mala som šťastie a na vašej zoznamke som našla muža, s ktorým by som sa v bežnom živote nemala šancu stretnúť. Zoznámili sme sa 16. augusta a odvtedy trávime aspoň nejaký čas spoločne. Obaja máme pocit, že sme našli toho, na ktorého sme už dlho čakali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany a Petra
Bola tam iskra a vzájomné sympatie. Niet na čo čakať, treba žiť, láska je krásna. Po siedmich mesiacoch, presne od prvého stretnutia, sa z Ivany S a Petra C. stali manželia.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany a Jaroslava
Ďakujem Vám za ponuku, ale verím, že ju už nebudem potrebovať, pretože sme sa vďaka Vám našli s partnerom a "pár mesiacov" už žijeme v spoločnej domácnosti a budujeme spoločné "MY".
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie a Zdena
Moja rada znie -dajte si záležať na profile. Dajte si tam naozaj pekné fotografie, na ktorých sa sami sebe páčite a potom tiež zahrňte do tých posledných troch otázok niečo osobnejšie, milé a príjemné. Nebuďte odmeraní a strohí, ale otvorení a pozitívni. Nikto predsa nechce mať vedľa seba nejakého mrzúta! Ja- pretože som trošku ukecaná, som sa v profile trochu viac, ale hlavne úprimne rozpísala. A viete, čo mi na to potom povedal Zdeno? Na tak nádhernémý profil jednoducho nešlo nenapísať ... :-) Tak dievčatá, buďte chytré a zoberte rozum do hrsti :-D
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Simony
Prvé stretnutie v kaviarni napovedalo o vzájomných sympatiách ... Následné oťukávanie na našich výletoch, vzájomných návštevách a dovolenkách vyústilo v spoločné bývanie. Každý deň sa teším z prítomnosti spriaznenej duše a užívam si novo nadobudnutý nový život. To všetko vďaka Vám.