Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky a Mirka
Náš príbeh?
5.2. som odpísala Mirkovi na jeho 3. správu, nevzdal to, ja som mala problémy s fotkami. Potom sme si vymenili mejly a potom za 3 dni telefón a na prvú schôdzku sme sa dohodli u nás v kaviarni.
Prešiel za mnou 8o km, 3 hodiny sme sa spolu smiali a rozprávali pri čaji a bolo to ...
To sa stalo 18. februára, za týždeň som ho pozvala k sebe a už nie som sama.
Mirek je pohoďák, optimista a moja krvná skupina.
Veľké dik zoznamke, vaši vďační Jitka a Mirek.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky
Cez vašu zoznamku som sa zoznámila s veľmi príjemným mužom, síce to dopadlo inak, ale muži sú tam naozaj na úrovni a mala som dobré skúsenosti. Veľmi odporúčam túto zoznamku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Libuše
Píšem Vám, že sa mi celkom zmenil život, teším sa z každého dňa, vlastne to nie je ani môj typ, ale ako ho poznávam, je mi s ním dobre čím ďalej viac. Máme krásny intímny vzťah a ideme spolu na veľkú noc do Poľska a v máji ideme do Egypta. Je to proste fešák, ako to nazývame.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.
Dobrý deň, rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercia ......
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja
Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Prosím o zrušenie zoznamky, bola som tam 2 dni, ale mne sa zapáčil jeden muž a chcem komunikovať iba s ním.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zdenky
Niet čo dodať, som veľmi spokojná, aj zamilovaná a to som v mojom veku nečakala. Veľmi mi pomohla táto zoznamka. Ak môžem prispieť malou radou, tak nech sa ženy neboja ozvať ako prvé, muži tam asi spia. Ja som to urobila a oplatilo sa.