Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy a Ladislava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy a Ladislava

Dobrý deň,

bola som prihlásená na Vašej zoznamke krátko, asi len štyri mesiace a napriek tomu som vďaka Vám našla báječného muža.

Začalo to celkom nevinne, ako s každým členom, ktorý mal záujem sa so mnou zoznámiť. Začali sme si písať a zistili sme, že máme veľa spoločných záujmov, turistiku, country hudbu, more, záhradku a hlavne pestovanie kvietkov, čo je môj najväčší koníček a ako som neskôr zistila, je to koníček aj môjho nového partnera.

Ja som mala svoju záhradku 10 rokov, ale vzhľadom na to, že sa na mojom pozemku začala stavať multifunkčná hala, bola mi záhradka odobraná. Niesla som to veľmi ťažko, pretože som si ju chcela v dôchodku užívať, tešila som sa na to, preto som s radosťou uvítala, keď mi môj partner ponúkol svoju záhradku, ktorú má pri svojom krásnom domčeku neďaleko od môjho bydliska.

Dnes už sa spoločne tešíme až príde jar a budeme sa môcť venovať svojmu koníčku. Vidíte, že sa dá aj v pokročilom veku nájsť spriaznená duša, ktorá Vám pomôže realizovať svoje sny.

Prajem všetkým, ktorí majú skutočný záujem o zoznámenie, aby im to vyšlo a našli si partnera ako ja. Viete, nie je to vždy len o sexe, ako si mnoho ľudí na zoznamke myslí, ale sú aj iné, oveľa lepšie hodnoty a príležitostí na zoznámenie.

Toto je v krátkosti môj príbeh so šťastným koncom.

Zdravíme Eva a Ladislav

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Dobrý deň Elitedate, chcel by som vás požiadať týmto emailom o zrušenie môjho profilu Petr N. z Olomouckého kraja. 43.let. Našiel som si u vás ženu akú som si prial, týmto vám ďakujem. Profil mojej novej známosti je Johanka V. středočeský kraj 47.let. Po týždennom písanie, som sa vypravil na osobnú návštevu do Prahy, padli sme si obaja do oka. Teraz cez víkend bola Johanka u mňa a krásne nám to klape, ďakujeme za zoznámenie. :-)

Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený

Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený

Do môjho života vstúpila žena, ktorá mala presne tie vlastnosti, aké som si napísal do môjho zoznamu. Pripadalo mi to neskutočné a ona mi každý deň dokazuje, že je všetkým, čo som si prial. Aj keď sme spolu krátko, pripadá nám, že sa poznáme dlho. Žijeme jeden pre druhého, plánujeme spoločný život a vezmeme sa.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarky a Marty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarky a Marty

Na ELITE Date som si našla priateľku. Vzťah sme na začiatku založili čisto na sexe, o ten nám išlo v tej chvíli najviac. Tým, ako sme spolu trávili  stále viac a viac času, sme sa do seba zamilovali. Osud to tak asi chcel. Nedokážem si už teraz  deň bez Marty predstaviť. Milujem ju! ELITE Date, ďakujem moc za obe.

Marek a Mirka - Moc vam dakujeme obaja za sancu aby sme sa mohli cez Vas najst

Marek a Mirka - Moc vam dakujeme obaja za sancu aby sme sa mohli cez Vas najst

Uz v ten den sme spolu dlho do noci volali a volali sme sa kazdy den 4 az 5 hod. Po tyzdni smebsa stretli tesne pred Vianocami a odvtedy sme spolu. 2 stretnutie prebehlo na Vianoce na polnocnej omsi. Doteraz sme stastni a prezivame nas spolocny pribeh vdaka Vam.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Janky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Janky

Stretávame sa každý deň a nevieme sa nabažiť spoločných chviľ. Mám vytúženú rodinu, muža snov. Rolu zohráva aj vek a skúsenosti. Človek vie, čo je dôležité. Čo znamená, keď ti druhý dáva to najvzácnejšie čo má, svoj ČAS.

Michaly referencie: Spriaznené duše naozaj existujú

Michaly referencie: Spriaznené duše naozaj existujú

Už za 5 dní ma oslovil muž, len o kúsoček starší, osvč rovnako ako ja a aj napriek vzdialenosti 50 km sme spolu dnes práve tri mesiace...