Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy
Pol roka po rozvode som začal bojovať so samotou. Bolo to po mňa niečo nové. Zoznamka bol len chvíľkový nápad, ktorý som zrealizoval úplnou náhodou.
Hneď ten deň po založení som dostal prvú odpoveď na profil. Náprotivok sa mi veľmi páčil a navyše sme mali dosť vysokú zhodu v dotazníku. Odpovedal som. Začala krátka komunikácia na sociálnej sieti a takmer telepaticky sme sa spoločne rozhodli si zatelefonovať. Hovor trval neuveriteľných 8 hodín v kuse. Zdá sa to takmer neuvěřitelné.Když som vo tri ráno zavesil telefón, mal som hlavu plnú dojmov.
Hneď na druhý deň sme sa stretli v neďalekom meste, kam to obaja máme približne 30 km zo svojich domovov. Keď som Stan prvýkrát uvidel "In Natura", niečo mi hovorilo, že je to tá pravá. Aj ona mala rovnaký pocit. Prežili sme spoločne celé dlhé popoludnie a ani na minútu sme sa spolu nenudili. Láska na prvý pohľad. Ako sa hovorí - u oboch preletela tá iskra. Ako by sme sa poznali mnoho rokov.
Prežívame zamilovanosť, ako by nám bolo osemnásť. Sedíme si a obaja si prajeme, aby naše plány na spoločný život vyšli. Už plánujeme ďalšie stretnutie na celý víkend. Obaja sa na seba moc tešíme. Každý deň si telefonujeme a píšeme si nespočítaně správ.
Nikdy som neveril na zoznamky. Teraz mám opačný názor. Michal a Staňa
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Prežili sme vlani prvú spoločnú dovolenku, spoločné chvíle, spoločné spoznávanie, nikdy by som neverila, že vo svojom veku budem mať zase tie "motýliky v žalúdku". A to len vďaka vám a za to všetko sa vám chcem za nás oboch poďakovať. Existuje veľa zoznamovacích agentúr, ale asi sa to malo stať, že sme sa prihlásili obaja u vás a spoznali sa zoznamovacou formou, keď si dotyčný môže niečo o vás zistiť, prečítať a kontaktovať vás, je úžasné. Neverila som, že by mohla vzniknúť láska cez sociálne siete.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky
No a naše prve stretnutie v parku bolo ako blesk z čisteho neba. Od prvej chvile sme sa zalubili a hned od prvej chvile sme zostali spolu aj byvat. Citim sa velmi štastna tak isto aj moj partner. Konečne možem žit svoj život s partnerom o akom som snivala.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Dobrý deň, ďakujem za mail a zároveň chcem povedať, že prostredníctvom vás som sa zoznámila s veľmi milým mužom, sme zamilovaní a všetok voľný čas trávime spolu ... Prajem vám plno takto spokojných dvojíc ... Eva
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michaely
Hneď po štyroch dňoch sme si dohodli prvé rande ... zaiskrilo to medzi nami a zbližovanie, poznávanie sa pokračuje a obaja sme za to vďační a prežívame pekné spoločné chvíle.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kamily
Ďakujem, že som vďaka vašej zoznamke stretla priateľa. Aj napriek tomu, že som spočiatku mala z internetovej zoznamky strach, nabrala som všetku odvahu, zaregistrovala sa a dnes neľutujem. Zoznámila som sa tak vďaka vašej zoznamke s človekom, ktorého teraz môžem nazývať svojim miláčikom a tráviť s ním voľné chvíle.
Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn
Prihlásenie do vašej zoznamky som nebrala veľmi vážne. A tu som si začala písať s Vitou. Už mesiace spolu cestujeme po pamiatkach.