Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy

Pol roka po rozvode som začal bojovať so samotou. Bolo to po mňa niečo nové. Zoznamka bol len chvíľkový nápad, ktorý som zrealizoval úplnou náhodou.

Hneď ten deň po založení som dostal prvú odpoveď na profil. Náprotivok sa mi veľmi páčil a navyše sme mali dosť vysokú zhodu v dotazníku. Odpovedal som. Začala krátka komunikácia na sociálnej sieti a takmer telepaticky sme sa spoločne rozhodli si zatelefonovať. Hovor trval neuveriteľných 8 hodín v kuse. Zdá sa to takmer neuvěřitelné.Když som vo tri ráno zavesil telefón, mal som hlavu plnú dojmov.

Hneď na druhý deň sme sa stretli v neďalekom meste, kam to obaja máme približne 30 km zo svojich domovov. Keď som Stan prvýkrát uvidel "In Natura", niečo mi hovorilo, že je to tá pravá. Aj ona mala rovnaký pocit. Prežili sme spoločne celé dlhé popoludnie a ani na minútu sme sa spolu nenudili. Láska na prvý pohľad. Ako sa hovorí - u oboch preletela tá iskra. Ako by sme sa poznali mnoho rokov.

Prežívame zamilovanosť, ako by nám bolo osemnásť. Sedíme si a obaja si prajeme, aby naše plány na spoločný život vyšli. Už plánujeme ďalšie stretnutie na celý víkend. Obaja sa na seba moc tešíme. Každý deň si telefonujeme a píšeme si nespočítaně správ.

Nikdy som neveril na zoznamky. Teraz mám opačný názor. Michal a Staňa

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Prežili sme už spoločne vianočný pobyt a silvestrovský pobyt na horách vo dvojici a pred pár dňami aj prvú dovolenku spoločne s deťmi. Sme šťastní všetci a my dvaja zamilovaní. Neverila som, že ešte po 40-tke a s dvoma deťmi môžem nájsť takého skvelého muža, ktorý ma bude milovať, bude mať rád moje deti a oni jeho a ktorého budem milovať ja. Zajtra to budú štyri mesiace (nádherné štyri mesiace, naplnené tym najdôležitejším na svete - láskou) od prvej schôdzky v kaviarni. Chodíme do nej vždy 20. v ďalšom mesiaci a aj o mesiac pôjdeme.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Laďky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Laďky

Z auta vystúpil sympaťák s korbáčom, koledu ukončil bozkom ........ chvíľu sme si doma rozprávali, potom sme odišli do športového centra, zahrali si bowling, bozkávali sa pri prechádzke vo veľkonočnej fujavici a vo 14h odišiel. Od tej doby sa vídame pravidelne, on jazdí na mňa a ja k nemu a každý deň je krásny.

Lili - pri pohľade na hviezdy sme so slzami v očiach ďakovali že sa naše cesty stretli

Lili - pri pohľade na hviezdy sme so slzami v očiach ďakovali že sa naše cesty stretli

Keď prišiel a uvidela som ho, hneď som vedela, že je to to čo som hľadala. Silno sme sa objali a dlho nepustili. Obaja sme to cítili a potvrdilo sa to čo sme asi niekde v hĺbke duše vedeli..že sme sa mali stretnúť tu a teraz.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Daniela

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Daniela

A na druhej schôdzke som vedel, že je to ona. Začali sme sa stretávať a nakoniec sme sa dohodli, že pôjdeme do hôr zalyžovať si. Oslava nového roku bola nielen veľmi romantická. Bola aj plná nádeje a očakávania toho, čo nás stretne.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Skutočne je to pravda. Zoznámila som sa na Vašej zoznamke s veľmi príjemným a milým človekom. Som dokonca šťastná, už sme sa aj stretli a čuduj sa svete, už sa stretneme opäť a ideme na víkendový pobyt, aby sme sa lepšie spoznali.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany

Volá sa Zuzanka a tak ako si rozumiem s ňou, som si nikdy so žiadnou nerozumel. Máme rovnaké sny a vo veľa veciach si rozumieme. Je nádherná, dobrá a mám ju vlastne len vďaka Vašej zoznamke.