Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy
Pol roka po rozvode som začal bojovať so samotou. Bolo to po mňa niečo nové. Zoznamka bol len chvíľkový nápad, ktorý som zrealizoval úplnou náhodou.
Hneď ten deň po založení som dostal prvú odpoveď na profil. Náprotivok sa mi veľmi páčil a navyše sme mali dosť vysokú zhodu v dotazníku. Odpovedal som. Začala krátka komunikácia na sociálnej sieti a takmer telepaticky sme sa spoločne rozhodli si zatelefonovať. Hovor trval neuveriteľných 8 hodín v kuse. Zdá sa to takmer neuvěřitelné.Když som vo tri ráno zavesil telefón, mal som hlavu plnú dojmov.
Hneď na druhý deň sme sa stretli v neďalekom meste, kam to obaja máme približne 30 km zo svojich domovov. Keď som Stan prvýkrát uvidel "In Natura", niečo mi hovorilo, že je to tá pravá. Aj ona mala rovnaký pocit. Prežili sme spoločne celé dlhé popoludnie a ani na minútu sme sa spolu nenudili. Láska na prvý pohľad. Ako sa hovorí - u oboch preletela tá iskra. Ako by sme sa poznali mnoho rokov.
Prežívame zamilovanosť, ako by nám bolo osemnásť. Sedíme si a obaja si prajeme, aby naše plány na spoločný život vyšli. Už plánujeme ďalšie stretnutie na celý víkend. Obaja sa na seba moc tešíme. Každý deň si telefonujeme a píšeme si nespočítaně správ.
Nikdy som neveril na zoznamky. Teraz mám opačný názor. Michal a Staňa
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda
Začali sme sa viac a viac poznávať a zistili sme, že je nám spolu veľmi dobre. Po roku na oslavu ročného stretnutia, opäť v reštaurácii pri Tonka, sme sa zasnúbili a budúci rok plánujeme svadbu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marcely
Teraz sme spolu už 5 mesiacov, už sme začali spolu aj bývať a to sa bavíme už aj o svadbe. Ďakujem vašej zoznamke, že nás dala dokopi.
Na jeseň ma požiadal o ruku - bude svadba
Do tej chvíle než som Martina spoznala, by som neverila, že ma stretne také pobláznenie a úprimná zamilovanosť. Som úprimne šťastná. A nielen ja ...❤️
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky
Bez vašej zoznamky by sme nemali možnosť sa nikdy stretnúť a zoznámiť. Veľmi vám ďakujeme za túto príležitosť. Lásku je možné stretnúť v každom veku, človek sa nemá báť urobiť ten prvý krok.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie
Rada by som zrušila moju registráciu u vás. Bola som s vami veľmi spokojná ako s kontaktom na Vás a aj ako zoznamku robíte. Je to na úrovni a naozaj ste mi hľadali zodpovedajúcich partnerov...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Katky
Z tej schôdzky sa nakoniec vykľulo super rande, ktoré viedlo k ďalším stretnutiam a dali možnosť vzniknúť krásnemu vzťahu. Či to vydrží, ukáže až čas. Každopádne aj keby to nedopadlo dobre, bola to cenná skúsenosť, ktorú by som inak nezískala.