Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jána
Nebojte sa zoznamky a keď nájdete človeka s ktorým si rozumiete, tak sa ho nevzdajte len kvôli tomu, že vám povie, že musí ešte na nejakú shôdzku s niekým ďalším. Musí tam ísť, aby mohol porovnávať. Má na to právo. Vyberá si partnera pre život a nie kabelku.
Teraz sa mi život ustálil a prežívame obdobie zamilovanosti. Ale tiež je potrebné počítať s tým, že prichádza čas zoznámenia sa s novou rodinou, s novými priateľmi. A hlavne riešenie spoločného spolužitia a bývania.
Tu je ešte len dôležité začať robiť tie kompromisy a ukázať, koľko má v sebe človek tolerancie a ktorá sa na zoznamke tak rada spomína. Ak to boli len plané reči, tak nový vzťah dlho nemôže vydržať. Tu sa to teraz prejaví.
Je potrebné byť od začiatku vznikajúceho vzťahu, ale už aj pri zoznamovaní, naozaj úprimný.
Prajem všetkým, nech nájdu toho, koho hľadajú. Ján
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky
No a naše prve stretnutie v parku bolo ako blesk z čisteho neba. Od prvej chvile sme sa zalubili a hned od prvej chvile sme zostali spolu aj byvat. Citim sa velmi štastna tak isto aj moj partner. Konečne možem žit svoj život s partnerom o akom som snivala.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja
Chvíľu sme si dopisovali. Potom musela odísť do cudziny a ja už myslel ze sa neozve. Ozvala, dali som si stretnutie v piatok a už pri prvom pohľade z očí do očí sme vedeli ze je to ono. Bola krásna romantická prechádzka, obed, ďalšie prechádzka a stále bolo o čom rozprávať. Pri rozlúčke nádherným bozkom som obaja vedeli zo to nie je posledný ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Počas dvoch dní sme si dali zraz v jednej kaviarni a bolo zamiesené na lásku od prvej chvíle :) Vídame sa často a keďže obaja máme úžasné deti, tak si užívame každú chvíľu spolu s nimi :) ... Pevne dúfam, že je to osud a vydrží nám to. Všetkým odporúčam, aby neváhali a skúsili sa tiež touto cestou zoznámiť a verili, že ten pravý tu niekde čaká ... Možno to nebude hneď ,ale raz určite ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Dobrý deň, ďakujem za mail a zároveň chcem povedať, že prostredníctvom vás som sa zoznámila s veľmi milým mužom, sme zamilovaní a všetok voľný čas trávime spolu ... Prajem vám plno takto spokojných dvojíc ... Eva
Skúsenosť Alexe: Stretli sme sa a hneď sme si padli do oka!
Ďakujem krásne .. naše zoznámenie prebehlo úplne fantasticky .. po pár správach sme sa stretli a hneď sme si padli do oka a nasledovalo ešte zopár stretnutí až nakoniec preskočila iskra a zaľúbili sme sa do seba začo sme vďačný vašej zoznamke.. Alex
V máji sa ku mne nasťahoval a 18.7. sme sa vzali
Nikdy som neverila, že sa na zoznamke dá nájsť slušný partner. Tú Vašu môžem všetkým osamelým len odporučiť.