Zoznamka recenzia: Zoznámenie Markéty
Krásny vzťah dvoch pre seba stvorených ľudí začal typickými seznamkovými vetami:
"Ahojky ako sa vedie? :) "
"Ahoj :) Slniečko konečne svieti, takže skvele :)"
Písali sme si pomerne krátko, ale aj tých pár dní stačilo na to, aby sme jeden druhého neskutočne zaujali. :) Ja jeho svoju trafenosťou (a vzhľadom :), on ma tým, že som z neho nejakým nevysvetliteľným spôsobom cítila mnou hľadaný pocit úplného bezpečia a istoty. Po prvej poznávací schôdzke slečny s kvetinou vo vlasoch a pána s talianskym autom (za toto ma roztrhne :) bolo jasné, že nejde o stretnutie posledný, a na záver tej druhej už padla prvá nezabudnuteľná pusa :). Od toho okamihu som začala zisťovať, že mám po svojom boku človeka, na ktorého sa môžem vo všetkom spoľahnúť, ktorému môžem veriť, a s ktorým sa nemusím ničoho báť, pretože by nikdy nedopustil, aby sa mi čokoľvek stalo. A to hlavné ... mám po svojom boku muža, s ktorým chcem prežiť všetko, čo ma ešte v živote čaká. :)
Šťastie nechodí po horách, ale po zoznamkách, a týmto ďakujeme tímu ELITE Date za možnosť sa konečne nájsť. :)
:) DO TOHO, držíme vám všetkým päste. :)
Prajem pekné dni
Markéta
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla
Musím ešte na záver povedať, že aj keď som bol registrovaný veľmi krátko, mal som z vášho štýlu zoznamky dobrý dojem. Je to spôsobené otázkami v dotazníku, ktoré vyvolávajú ďalšie otázky. Dáva to ucelenejčší dojem o partnerovi, ktorého hľadám .....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Petra
Dobrý deň. Posielam Vám správu o zoznámenie s pánom Petrom P. Odsťahovala som sa od druha, pretože tam bolo domáce násilie. Keď som sa usadila, zaregistrovala som sa do zoznamky Elite. Ozvalo sa mi niekoľko záujemcov az toho som si vybrala jedného, čo je z Bardubic. Zatiaľ si len píšeme, ale ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny
Tak som ho oslovila a došlo ku konverzácii, ktorá bola veľmi príjemná a vychádzali z nej vzájomnej sympatie. Na prvom stretnutí určite "preskočili" iskry vzájomnej sympatie. Teraz so Shazia je nám spolu veľmi pekne a máme spoločné plány aj do budúcnosti. Vlastne sa mi zdá, že sa poznáme už dlho.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie llony a Pavla
Asi sme sa mohli niekedy niekde stretnúť náhodou, ale určite by sme sa na ulici nezoznámili, nikto z nás nemá na čele napísané, že je voľný a hľadá lásku ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja
ps: poskúšal som z nudy za svoj život hodne zoznamiek a četovacích aplikácii ale tá vaša urobila na mňa zatial največší dojem... klobúk dole a palec hore :-D ...zaslúžite si pozitívne ohlasy a nech ľudia vedia,že ste jedna z top zoznamiek
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kvety
Bolo to moje prvé zoznámenie sa cez zoznamku a prijala som prvé pozvanie, takže na prvý krát bolo dobré.