Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Chcela by som Vám veľmi poďakovať. Vaša zoznamka je na veľmi vysokej úrovni. Som veľmi spokojná, ako je zoznamka vytvorená a hlavne veľmi milo prekvapená ako rýchlo reagujete na prípadné problémy Vašich klientov. Je to veľmi milé, snažíte sa nám pomôcť pri zoznamovaní a pri tom dokážete človeka podporiť, dať mu ďalšiu nádej, vašimi milými slovami a úkony. Za to všetko Vám všetkým ktorí túto zoznamku tvoria, patrí veľká vďaka. Andrea D.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboša
Určite môžem vašu zoznamku odporučiť aj iným ľuďom, ktorí sú rovnako ako ja časovo vyťažení a nechcú strácať čas povrchnými vzťahmi, alebo komunikáciou na sieti, ale naopak dávajú prednosť dôslednejšiemu, možno uváženějšímu výberu partnera v tomto rýchlom svete, ktorý je okolo nás.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava a Renaty
Nestihli sme sa ani chvíľku nudiť, spoznali sme nových a dobrých ľudí. Zažili sme za pár dní veľa krásnych chvíľ, náš život sa zmenil...a všetko je ako má byť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radka
Moja skúsenosť je pozitívna a hlavne nevzdávať sa a komunikovať. Po nejakej dobe som sa zoznámil s príma kamarátkou a sme spolu spokojní. Sme radi, že sme sa tu zoznámili.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana
A to najlepsie? V den, kedy som sa chcela odhlasit, si moja laska aktivovala ucet na zoznamke, a moj profil sa po nastaveni filtra zobrazil ako prvy 🤣🤣🤣.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša a Marty
Dobrý deň, neveril by som, že počas takej krátkej chvíle, ako sú dva mesiace, môžem k sebe vďaka zoznamke ELITE Date nájsť takého úžasného človeka, s ktorým by som chcel byť celý život. Ďakujem za to.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Zdravím. Naše zoznámenie prebehlo veľmi rychle.Jediným problémom zo začiatku bolo to, že som nemala vip členstvo a teda som nevidela fotky ostatných ani im nemohla odepsat.Zaujala som veľa ľudí, ale ozvala sa len jednému a to len na základe informácií z jeho profilu.Ten človiečik bol tak duchaplný, že mi napísal svoj mail, keby som sa náhodou chcela ozvat.No a ja sa ozvala, potom už to išlo ráz na ráz ......