Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Dobrý deň,

v septembri 2014 som sa "dala k Vám". Po krátkej dobe mi osud nadelil zoznámenie s charizmatickým chlapíkom. Bola som rok a pol bez manžela, ktorý náhle odišiel a on bol len o rok mladší než on a tiež pred pol rokom náhle ovdovel. Jeho manželka bola len o rok mladšia ako ja. Znie to ako z rozprávky. Obaja sme potrebovali porozumenie, pochopenie, pohladenie, empatiu ... aj napriek tomu, že máme veľké rodiny, tzv. moje, tvoje deti. Veľmi sme si rozumeli, bolo nám fajn. Pretože mal môj partner veľkého psa, ktorého nemal kto postrážiť, jazdila som takmer každý víkend za ním do malého mestečka. Tak plynul čas a my sme prežívali krásny čas. On Vám poďakoval a napísal, že  ma našiel už veľmi skoro. Ja som bola stále pri vás, aj keď neaktívne. Niečo mi hovorilo, že mám ešte počkať. Deväť mesiacov sme prežili spoločne, zaplatili sme si zálohu na letnú dovolenku. Keď som Vám už chcela napísať, že mám na prstenníku zásnubný prstienok ... Stalo sa niečo nečakané. Dostala som kopačky. Bola v tom depresia, nedôvera partnera v seba samého, stres z profesijných skúšok ... Nebudem Vás zaťažovať prečo a ako to bolo. Faktom je, že sme sa po takmer dvojmesačnej pauze zase dali dokopy. Partner mi povedal, že pochopil, že som pre neho dôležitá. Začal jazdiť za mnou, občas sme strávili popoludnie spolu, večer išiel za psom. Na víkend som prišla ja za nimi. Bolo nám dobre. Len som cítila, že sa niečo stalo. Partner dostal ponuku na komplexné vyšetrenie na súkromnej klinike, ktorú rodina sponzoruje. Prišla rana a vysvetlenie jeho nevysvetliteľného správania voči mne. Zistili mu veľmi vážne ochorenie mozgu. Naposledy sme sa videli v októbri minulého roka. Nechcel sa so mnou vídať, nechcel odo mňa žiadnu pomoc, občas som mu zavolala, porozprávali sme sa. Mala som pochopenie, čakala som a na Nový rok mi zavolal, no potom už nie ...

No a tak keď som v novembri videla, že je zle, zasa som si sadla za počítač, preklikala pánov v tej vašej elitnej skupinke. Zaujal ma jeden milý, na pohľad príjemný pán. Napísala som mu nejaké blbosti. Komentár k jeho fotke v kuchyni. Ani som nečakala nejakú odozvu, pretože je z Moravy a ja zo Stredných Čiech. Odpísal hneď, vymyslel, kde sa stretneme. Zišli sme sa a padli si do oka. Jazdí za mnou z tej Moravy, zatiaľ vždy raz za 14 dní. Tešíme sa, že spolu pôjdeme na lyže, na bicykel, predplatila som nám abonentky do malého divadla v SC (v mieste prvého stretnutia) a je nám spolu dobre. Na Veľkú noc sa pôjdem pozrieť na Moravu.

Môžete hádať, spomeniem si na to, čo a aké to bolo predtým?

Vážení Eliťáci, držte nám palce, aby som konečne rozšírila rady tých Vašich šťastne zoznámených. Držím Vám palce do ďalšej práce, nech sa darí zoznamke aj vám. Ako hovorí Vrchlický: Za trochou lásky išiel by som na kraj sveta...

Zdraví Vás Jana

 

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlasty a Rudolfa

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlasty a Rudolfa

Dobrý večer milá zoznamka, jedného dňa som prezerala fotografie a hľa? Len som nazrela a zase zmizla, však ešte niekolkokrát som fotografie přezkoumala.Tímto som ukončila prehliadku profilů.Druhý deň som dostala správu a naše konverzácie začala.Trvala iba 4 dni, pretože písanie je príliš zdĺhavé, navrhla som "čo takto telefón?". ..

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Vašu zoznamku všade chválim a všade vrelo odporúčam. Chce to však byť aktívny a nebáť sa oslovovať, potom to ide skoro samo.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky

Písalí, písali sme až sme sa stretli o dva týždne a bolo to ako v rozprávke. Ja som to zažila až teraz vo svojích 50-tych rokoch. Motýle v bruchu. A mám ich do dnes pri stretnutí s ním.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Našli sme sa vďaka vašej stránke a po štyroch dňoch písania bolo prvé stretnutie, pretože bolo jasne, že sa musíme vidieť. O tri dni sme sa museli vidieť opäť a sú to už styri mesiace čo sme spolu a už riešime spoločne bývanie. Chceme Vám za to poďakovať. Prežívame najkrajšie obdobie v našich životoch a i keď sme obaja do toho išli s malou dušičkou, oplatilo sa... našli sme sa. Nikdy sme tak šťastní neboli.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Teraz sme spolu ešte len dva mesiace, ale vzťah sa vyvíja veľmi dobre, plánujeme spoločnú budúcnosť, plánujeme spoločné bývanie, plánujeme veľa spoločných aktivít. Niekomu sa to môže zdať bláznivé, ale my sme šťastní.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romana

Muj pribeh je nasledujuce: prezeral som si zoznamku a v mem profile som mal odkaz zo muj profil zaujal. Prislo rande a od te doby sme spolu a stastni. Veľmi si rozumieme a mame sa moc radi. Vsem moc praje veľa šťastia. Roman Z.