Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Dobrý deň,
v septembri 2014 som sa "dala k Vám". Po krátkej dobe mi osud nadelil zoznámenie s charizmatickým chlapíkom. Bola som rok a pol bez manžela, ktorý náhle odišiel a on bol len o rok mladší než on a tiež pred pol rokom náhle ovdovel. Jeho manželka bola len o rok mladšia ako ja. Znie to ako z rozprávky. Obaja sme potrebovali porozumenie, pochopenie, pohladenie, empatiu ... aj napriek tomu, že máme veľké rodiny, tzv. moje, tvoje deti. Veľmi sme si rozumeli, bolo nám fajn. Pretože mal môj partner veľkého psa, ktorého nemal kto postrážiť, jazdila som takmer každý víkend za ním do malého mestečka. Tak plynul čas a my sme prežívali krásny čas. On Vám poďakoval a napísal, že ma našiel už veľmi skoro. Ja som bola stále pri vás, aj keď neaktívne. Niečo mi hovorilo, že mám ešte počkať. Deväť mesiacov sme prežili spoločne, zaplatili sme si zálohu na letnú dovolenku. Keď som Vám už chcela napísať, že mám na prstenníku zásnubný prstienok ... Stalo sa niečo nečakané. Dostala som kopačky. Bola v tom depresia, nedôvera partnera v seba samého, stres z profesijných skúšok ... Nebudem Vás zaťažovať prečo a ako to bolo. Faktom je, že sme sa po takmer dvojmesačnej pauze zase dali dokopy. Partner mi povedal, že pochopil, že som pre neho dôležitá. Začal jazdiť za mnou, občas sme strávili popoludnie spolu, večer išiel za psom. Na víkend som prišla ja za nimi. Bolo nám dobre. Len som cítila, že sa niečo stalo. Partner dostal ponuku na komplexné vyšetrenie na súkromnej klinike, ktorú rodina sponzoruje. Prišla rana a vysvetlenie jeho nevysvetliteľného správania voči mne. Zistili mu veľmi vážne ochorenie mozgu. Naposledy sme sa videli v októbri minulého roka. Nechcel sa so mnou vídať, nechcel odo mňa žiadnu pomoc, občas som mu zavolala, porozprávali sme sa. Mala som pochopenie, čakala som a na Nový rok mi zavolal, no potom už nie ...
No a tak keď som v novembri videla, že je zle, zasa som si sadla za počítač, preklikala pánov v tej vašej elitnej skupinke. Zaujal ma jeden milý, na pohľad príjemný pán. Napísala som mu nejaké blbosti. Komentár k jeho fotke v kuchyni. Ani som nečakala nejakú odozvu, pretože je z Moravy a ja zo Stredných Čiech. Odpísal hneď, vymyslel, kde sa stretneme. Zišli sme sa a padli si do oka. Jazdí za mnou z tej Moravy, zatiaľ vždy raz za 14 dní. Tešíme sa, že spolu pôjdeme na lyže, na bicykel, predplatila som nám abonentky do malého divadla v SC (v mieste prvého stretnutia) a je nám spolu dobre. Na Veľkú noc sa pôjdem pozrieť na Moravu.
Môžete hádať, spomeniem si na to, čo a aké to bolo predtým?
Vážení Eliťáci, držte nám palce, aby som konečne rozšírila rady tých Vašich šťastne zoznámených. Držím Vám palce do ďalšej práce, nech sa darí zoznamke aj vám. Ako hovorí Vrchlický: Za trochou lásky išiel by som na kraj sveta...
Zdraví Vás Jana
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Skúsenosť Alexe: Stretli sme sa a hneď sme si padli do oka!
Ďakujem krásne .. naše zoznámenie prebehlo úplne fantasticky .. po pár správach sme sa stretli a hneď sme si padli do oka a nasledovalo ešte zopár stretnutí až nakoniec preskočila iskra a zaľúbili sme sa do seba začo sme vďačný vašej zoznamke.. Alex
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Václava
Vaša zoznamka Elite Date je na kvalitný a vysokej úrovni. Páči sa mi spôsob, ktorým je možné sa stať jej členom a ako je vytvorená. Rovnako tak som spokojný s možnosťou rôznych foriem úhrady Vašich služieb. Som veľmi spokojný. Ďakujem celému pracovnému tímu za profesionálny prístup a hľadanie riešení pre klienta. Václav
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Katky
Z tej schôdzky sa nakoniec vykľulo super rande, ktoré viedlo k ďalším stretnutiam a dali možnosť vzniknúť krásnemu vzťahu. Či to vydrží, ukáže až čas. Každopádne aj keby to nedopadlo dobre, bola to cenná skúsenosť, ktorú by som inak nezískala.
Nevadí nám ani vzdialenosť, sme spolu tak často ako to len ide...
S Michalom sme sa nakontaktovali začiatkom októbra, písali sme si. Ja som navrhla videohovor, možno týždeň sme si volali. Dohodli sme sa na osobnom stretnutí, sme od seba 200 km. Prvýkrát prišiel on ku mne. Išli sme na pomerne dlhú prechádzku, veľa sme sa rozprávali. Vtedy preskočila iskra.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Danky a Aničky
Sme s Aničkou dôkazom toho, že sa dá na zoznamke nájsť trvalý vzťah. Pred 6 mesiacmi sme si dali prvé rande, potom druhé, tretie .... A ako sme na tom teraz? Dohodli sme sa na registrovanom partnerstve. V marci 2021 do toho ideme. Danka
Erika - som nesmierne vďačná za každý moment s nim
Počas prvého rande ma nechtiac zoznámil aj so svojou dcérou a odvtedy sme neustále spolu. Už som nedúfala, že niekoho tak pozorneho, láskavého, kto ma bude vedieť rozosmiať, zatancuje si so mnou, nemusím ho prehovárať, aby sme niečo spoločné zažili, opätuje mi lásku, rozmazaná ma... stretnem.