Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Dobrý deň,
v septembri 2014 som sa "dala k Vám". Po krátkej dobe mi osud nadelil zoznámenie s charizmatickým chlapíkom. Bola som rok a pol bez manžela, ktorý náhle odišiel a on bol len o rok mladší než on a tiež pred pol rokom náhle ovdovel. Jeho manželka bola len o rok mladšia ako ja. Znie to ako z rozprávky. Obaja sme potrebovali porozumenie, pochopenie, pohladenie, empatiu ... aj napriek tomu, že máme veľké rodiny, tzv. moje, tvoje deti. Veľmi sme si rozumeli, bolo nám fajn. Pretože mal môj partner veľkého psa, ktorého nemal kto postrážiť, jazdila som takmer každý víkend za ním do malého mestečka. Tak plynul čas a my sme prežívali krásny čas. On Vám poďakoval a napísal, že ma našiel už veľmi skoro. Ja som bola stále pri vás, aj keď neaktívne. Niečo mi hovorilo, že mám ešte počkať. Deväť mesiacov sme prežili spoločne, zaplatili sme si zálohu na letnú dovolenku. Keď som Vám už chcela napísať, že mám na prstenníku zásnubný prstienok ... Stalo sa niečo nečakané. Dostala som kopačky. Bola v tom depresia, nedôvera partnera v seba samého, stres z profesijných skúšok ... Nebudem Vás zaťažovať prečo a ako to bolo. Faktom je, že sme sa po takmer dvojmesačnej pauze zase dali dokopy. Partner mi povedal, že pochopil, že som pre neho dôležitá. Začal jazdiť za mnou, občas sme strávili popoludnie spolu, večer išiel za psom. Na víkend som prišla ja za nimi. Bolo nám dobre. Len som cítila, že sa niečo stalo. Partner dostal ponuku na komplexné vyšetrenie na súkromnej klinike, ktorú rodina sponzoruje. Prišla rana a vysvetlenie jeho nevysvetliteľného správania voči mne. Zistili mu veľmi vážne ochorenie mozgu. Naposledy sme sa videli v októbri minulého roka. Nechcel sa so mnou vídať, nechcel odo mňa žiadnu pomoc, občas som mu zavolala, porozprávali sme sa. Mala som pochopenie, čakala som a na Nový rok mi zavolal, no potom už nie ...
No a tak keď som v novembri videla, že je zle, zasa som si sadla za počítač, preklikala pánov v tej vašej elitnej skupinke. Zaujal ma jeden milý, na pohľad príjemný pán. Napísala som mu nejaké blbosti. Komentár k jeho fotke v kuchyni. Ani som nečakala nejakú odozvu, pretože je z Moravy a ja zo Stredných Čiech. Odpísal hneď, vymyslel, kde sa stretneme. Zišli sme sa a padli si do oka. Jazdí za mnou z tej Moravy, zatiaľ vždy raz za 14 dní. Tešíme sa, že spolu pôjdeme na lyže, na bicykel, predplatila som nám abonentky do malého divadla v SC (v mieste prvého stretnutia) a je nám spolu dobre. Na Veľkú noc sa pôjdem pozrieť na Moravu.
Môžete hádať, spomeniem si na to, čo a aké to bolo predtým?
Vážení Eliťáci, držte nám palce, aby som konečne rozšírila rady tých Vašich šťastne zoznámených. Držím Vám palce do ďalšej práce, nech sa darí zoznamke aj vám. Ako hovorí Vrchlický: Za trochou lásky išiel by som na kraj sveta...
Zdraví Vás Jana
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Štefánia
Vďaka vášej zoznámke sme sa zoznámili, kde sme si najskor písali správy a po mesiaci sme sa stretli a stretavame sa stále. Zatial to medzi nami je dobre a rozumieme si. Dúfam že nám to vydrži. Kebý nebolo vašej zoznámky tak sa nestretneme.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radka
Moja skúsenosť je pozitívna a hlavne nevzdávať sa a komunikovať. Po nejakej dobe som sa zoznámil s príma kamarátkou a sme spolu spokojní. Sme radi, že sme sa tu zoznámili.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Je to veľmi jednoduché, trvalo nám to síce asi 2 mesiace, kým sme sa našli, ale chce to trpezlivosť, stále hľadať a hlavne dobre si vybrať. Úplne jednoduchý recept.
Michal - ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote
..nevadí ani vzdialenosť cez 240km..obaja mame 144r a správame sa aj na ulici ako puberťáci..tancujeme v kuchyni..v obývačke a šantíme v spální.. také som doteraz nezažil..ani s 37-u..
Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený
Do môjho života vstúpila žena, ktorá mala presne tie vlastnosti, aké som si napísal do môjho zoznamu. Pripadalo mi to neskutočné a ona mi každý deň dokazuje, že je všetkým, čo som si prial. Aj keď sme spolu krátko, pripadá nám, že sa poznáme dlho. Žijeme jeden pre druhého, plánujeme spoločný život a vezmeme sa.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Chvíľku sme si s priateľom písali, po týždni sme sa stretli a hneď na prvej schôdzke sme si padli do oka. Od toho dňa sa vidíme veľmi často a náš vzťah je naozaj veľmi silný. Nepamätám sa, kedy som sa v živote cítila tak veľmi šťastná.