Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Dobrý deň,
v septembri 2014 som sa "dala k Vám". Po krátkej dobe mi osud nadelil zoznámenie s charizmatickým chlapíkom. Bola som rok a pol bez manžela, ktorý náhle odišiel a on bol len o rok mladší než on a tiež pred pol rokom náhle ovdovel. Jeho manželka bola len o rok mladšia ako ja. Znie to ako z rozprávky. Obaja sme potrebovali porozumenie, pochopenie, pohladenie, empatiu ... aj napriek tomu, že máme veľké rodiny, tzv. moje, tvoje deti. Veľmi sme si rozumeli, bolo nám fajn. Pretože mal môj partner veľkého psa, ktorého nemal kto postrážiť, jazdila som takmer každý víkend za ním do malého mestečka. Tak plynul čas a my sme prežívali krásny čas. On Vám poďakoval a napísal, že ma našiel už veľmi skoro. Ja som bola stále pri vás, aj keď neaktívne. Niečo mi hovorilo, že mám ešte počkať. Deväť mesiacov sme prežili spoločne, zaplatili sme si zálohu na letnú dovolenku. Keď som Vám už chcela napísať, že mám na prstenníku zásnubný prstienok ... Stalo sa niečo nečakané. Dostala som kopačky. Bola v tom depresia, nedôvera partnera v seba samého, stres z profesijných skúšok ... Nebudem Vás zaťažovať prečo a ako to bolo. Faktom je, že sme sa po takmer dvojmesačnej pauze zase dali dokopy. Partner mi povedal, že pochopil, že som pre neho dôležitá. Začal jazdiť za mnou, občas sme strávili popoludnie spolu, večer išiel za psom. Na víkend som prišla ja za nimi. Bolo nám dobre. Len som cítila, že sa niečo stalo. Partner dostal ponuku na komplexné vyšetrenie na súkromnej klinike, ktorú rodina sponzoruje. Prišla rana a vysvetlenie jeho nevysvetliteľného správania voči mne. Zistili mu veľmi vážne ochorenie mozgu. Naposledy sme sa videli v októbri minulého roka. Nechcel sa so mnou vídať, nechcel odo mňa žiadnu pomoc, občas som mu zavolala, porozprávali sme sa. Mala som pochopenie, čakala som a na Nový rok mi zavolal, no potom už nie ...
No a tak keď som v novembri videla, že je zle, zasa som si sadla za počítač, preklikala pánov v tej vašej elitnej skupinke. Zaujal ma jeden milý, na pohľad príjemný pán. Napísala som mu nejaké blbosti. Komentár k jeho fotke v kuchyni. Ani som nečakala nejakú odozvu, pretože je z Moravy a ja zo Stredných Čiech. Odpísal hneď, vymyslel, kde sa stretneme. Zišli sme sa a padli si do oka. Jazdí za mnou z tej Moravy, zatiaľ vždy raz za 14 dní. Tešíme sa, že spolu pôjdeme na lyže, na bicykel, predplatila som nám abonentky do malého divadla v SC (v mieste prvého stretnutia) a je nám spolu dobre. Na Veľkú noc sa pôjdem pozrieť na Moravu.
Môžete hádať, spomeniem si na to, čo a aké to bolo predtým?
Vážení Eliťáci, držte nám palce, aby som konečne rozšírila rady tých Vašich šťastne zoznámených. Držím Vám palce do ďalšej práce, nech sa darí zoznamke aj vám. Ako hovorí Vrchlický: Za trochou lásky išiel by som na kraj sveta...
Zdraví Vás Jana
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky
Prvé stretko, prvý dotyk ruka v ruke, prvé vrúcne objatie ako puberťáci. Od začiatku sme cítili vzájomné sympatie a príťažlivosť. Po krátkom čase (stalo sa) zafungovala chémia a vedeli sme, že sme sa našli.
Zoznámenie Martiny
...dnes je to tretí deň a nevieme sa od seba odtrhnúť a dohodli sme sa že teda rušimé zoznamku nakoľko nám ich spolu dobre ďakujem vám.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřího a Zdenky
Mily Tyme Elitedate, zvlast Veronike Aj kolegyňami, ste uzasny tym a spolahlivy. Dokážete zblížiť ľudí z dal od seba, co je supr. Konecne som nesmierne šťastný. Na treti pokus to vyslo! ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Chcela by som Vám veľmi poďakovať. Vaša zoznamka je na veľmi vysokej úrovni. Som veľmi spokojná, ako je zoznamka vytvorená a hlavne veľmi milo prekvapená ako rýchlo reagujete na prípadné problémy Vašich klientov. Je to veľmi milé, snažíte sa nám pomôcť pri zoznamovaní a pri tom dokážete človeka podporiť, dať mu ďalšiu nádej, vašimi milými slovami a úkony. Za to všetko Vám všetkým ktorí túto zoznamku tvoria, patrí veľká vďaka.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michaely
Hneď po štyroch dňoch sme si dohodli prvé rande ... zaiskrilo to medzi nami a zbližovanie, poznávanie sa pokračuje a obaja sme za to vďační a prežívame pekné spoločné chvíle.
Referencie Jána: Prajeme si, nech nám to trvá večne
Je to teda drina nájsť tú pravú , pár rande prebehlo bez toho, aby preskočila tá povestná iskra, ale po troch mesiacoch som sa tej mojej vysnívanej princezny dočkal :-) A nabralo to také "fofry", ktoré sme obaja už v našom veku nečakali !!!