Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Dobrý deň,
som strašne a veľmi vďačná za Vašu zoznamku. Zo začiatku som veľmi neverila, že by som tu mohla stretnúť životnú lásku. No stalo sa tak.
S priateľom sme na seba narazili viacmenej náhodou. Každopádne sme si začali písať a zhruba po necelých 14 dňoch sme sa stretli osobne... v ten deň sme spolu sedeli 8,5 hodiny v reštaurácii a len a len sa rozprávali .. odvtedy si máme stále čo povedať a trávime spolu aj napriek väčšej vzdialenosti niekoľko dní v týždni.
Máme naplánované spoločné Vianoce a vlastne už aj zvyšok života: -) ...
Veľmi Vám ďakujem Lenka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
V piatok ráno sme si začali písať, v nedeľu mi zavolal, v utorok popoludní sme sa prvý krát stretli a hneď v piatok druhýkrát, takže trvalo presne týždeň, kým sa udiala tá nádherná vec aja som si uvedomila, že som sa zaľúbila do Adama. A Adam do mňa. Rýchly proces, všakže?
Zoznamka recenzia: Zoznámenie L.V.
Plánujeme ďalšie stretnutie, spoločnú budúcnosť a všetko, čo nám čas a okolnosti prinesú chceme zdieľať spolu, aj keď poväčšine na diaľku (naozaj sme každý z druhého konca republiky), ale aj nablízko vždy, keď sa nám pošťastí byti spolu. Obaja dúfame, že to bude pomerne často.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie K.
TAK som sa zaregistrovala VLASTNE OMYLOM NA VASEJ zoznamke. Vo februári tohto roku MI chodilo VEĽA oznámení o zoznámenie ALE LEN JEDEN MA zaujal natoľko, ŽE SME SI 13 MARCA SPOLU začli telefonovať A 16 MARCA SME MALI Prvé rande. BOLA TO Láska na prvý pohľad.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Rozprávali sme sa a stále bolo o čom. Pozval ma na kávu a sushi a išli sme sa prejsť. Začalo sa stmievať a bola romantika, tak využil situáciu a dal mi pusu. Jedno z najkrajších rande, aké som mala. A týmto chcem poďakovať Vám za umožnenie zoznámenia.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlaďky
Ďakujem Vám za služby. Už som si partnera našla a to vďaka Vašej zoznamke. Mnohokrát ďakujem Vášmu tímu a službám, ktoré robíte pre ľudí. Keby do budúcna bolo treba využiť Vašich služieb, tak je rada obnovím. S pozdravom Vlaďka K.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Obaja máme pocit, že sa poznáme už veľmi dlho a nie iba pár mesiacov. Neverila som, že sa mi môže ešte niečo tak krásne prihodiť. Aj keď vravím, že sme si boli súdení, osudu treba aj trošku pomôcť. A tak môžem len odporučiť túto zoznamku.