Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn
Prihlásenie do vašej zoznamky som nebrala veľmi vážne. A tu som si začala písať s Vitou.
Už mesiace spolu cestujeme po pamiatkach. Medzi nami to iskri a je nám spolu fajn. Sme totiž obaja ID okolo 60tky a tým je to väčší zázrak.
Obaja nám odoslali životní partneri na rakovinu.
Jitka
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa
Moja cesta za novým vzťahom nebola úplne priamočiara. Pred tou poslednou schôdzkou som absolvoval niekoľko predchádzajúcich, asi päť. Na schôdzku vždy dorazila príjemná žena a bolo vidieť, že úprimne hľadá vzťah a nevyužíva zoznamky len z rozmaru, ako som spoznal na iných zoznamkách, ktoré boli zadarmo a prihlásil sa na ne tak takmer ktokoľvek.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny
Dobrý večer, musím vám poďakovať, zoznámila som sa. Zatiaľ to vyzerá nádejne. Ešte raz vám ďakujem. Jiřina
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Markéty
Krásny vzťah dvoch pre seba stvorených ľudí začal typickými seznamkovými vetami: "Ahojky ako sa vedie? :) "," Ahoj :) Slniečko konečne svieti, takže skvele :) "..... Šťastie nechodí po horách, ale po zoznamkách, a týmto ďakujeme tímu ELITE Date za možnosť sa konečne nájsť. :) DO TOHO, držíme vám všetkým päste. :)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Zoznámenie prebiehalo štandardne, po krátkom písaní, sme sa stretli aj osobne a všetko zafungovalo tak ako má. Okrem vzájomných sympatií sme si sadli povahovo a aj záujmami, zmyslom pre humor a odvtedy sme spolu.
Andrej - som nesmierne rád, že to tak dopadlo
V stručnosti to prebiehalo takto. Zobrazil sa mi profil jednej nádhernej ženy, prišlo prvé oslovenie, ktoré ma milo prekvapilo za skutočné úprimnú odpoveď. Nasledovalo prvé stretnutie ktoré sme strávili pri západe slnka na nemenovanej rozhľadne v horách, kde padol prvý bozk, nakoľko hneď sme si padli do oka a vzájomné sympatie boli krásne.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka
Už na začiatku písania mi bolo skoro jasné, že je to ten pravý. Stále máme po takmer 2 mesicoch obaja rovnaký pocit, aj keď určite problémy (rozvod atď.) tam sú a budú. Napíšem Vam po roku, či nam to naozaj vydržalo. :)