Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn
Prihlásenie do vašej zoznamky som nebrala veľmi vážne. A tu som si začala písať s Vitou.
Už mesiace spolu cestujeme po pamiatkach. Medzi nami to iskri a je nám spolu fajn. Sme totiž obaja ID okolo 60tky a tým je to väčší zázrak.
Obaja nám odoslali životní partneri na rakovinu.
Jitka
Skúsenosti so zoznamkami
Referencie Lucie a Pavla: 30.7.2016 sme si povedali svoje ÁNO
Milá zoznamka. Ďakujeme. Vďaka Vám sme mali 25.2.2015 prvé rande a ako to dopadlo?
Andrej - zamilovali sme sa do seba a tvoríme šťastný pár
Nasledovalo zopár ďalších stretnutí až sme sa zamilovali do seba a tvoríme šťastný pár 😊
Skúsenosť Alexe: Stretli sme sa a hneď sme si padli do oka!
Ďakujem krásne .. naše zoznámenie prebehlo úplne fantasticky .. po pár správach sme sa stretli a hneď sme si padli do oka a nasledovalo ešte zopár stretnutí až nakoniec preskočila iskra a zaľúbili sme sa do seba začo sme vďačný vašej zoznamke.. Alex
Za dva roky od zoznámenia sme sa vzali
Po troch mesiacoch sme sa sťahovali, o dva roky, na výročie nášho zoznámenia u Vás, sme sa 23.10. 2023 vzali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Olívie a Markéty
Z tohto stretnutia sa nakoniec vykľul vzťah, ktoré nás obe prekvapil svojou silou a intenzitou. Ani jedna z nás pred tým tak silný a oddaných vzťah nezažila. Teraz už spolu chodíme pol roka. A keďže sme zvládli spoločne vkročiť aj do nového roka 2017, rozhodli sme sa svoj príbeh poslať vám do zoznamky.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Dobrý deň, rada by som požiadala o vymazanie môjho profilu, pretože ja už našla svojho princa. Nechám teda ostatné, nech si môžu tiež vybrať. Zdá sa mi nemiestne byť na stránkach. Som si istá, že máte veľa spokojných užívateľov a teda prajem aj naďalej veľa šťastia a pracovných úspechov.