Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn
Prihlásenie do vašej zoznamky som nebrala veľmi vážne. A tu som si začala písať s Vitou.
Už mesiace spolu cestujeme po pamiatkach. Medzi nami to iskri a je nám spolu fajn. Sme totiž obaja ID okolo 60tky a tým je to väčší zázrak.
Obaja nám odoslali životní partneri na rakovinu.
Jitka
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jaromíra
Našiel som si kamarátku na tenis, tak uvidím, čo bude ďalej. Teda vďaka Vám. Myslím, že máte dobré parametre pre Vašu prácu. Vďaka a zatiaľ u Vás končím. Zdravie Jaromír ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny
Naozaj som sa vďaka Vašej zoznamke spoznala s mužom. O to väčšie prekvapenie bolo, že od seba bývame necelých 12km. Ja osobne do mesta dochádzam denne za prácou a napriek tomu sme sa nikdy nestretli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana
A to najlepsie? V den, kedy som sa chcela odhlasit, si moja laska aktivovala ucet na zoznamke, a moj profil sa po nastaveni filtra zobrazil ako prvy 🤣🤣🤣.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kláry
Sme ešte len na začiatku, ale obaja cítime k sebe to isté a plánujeme spoločnú budúcnosť. Zdá sa nám to obom neuveriteľné, našli sme svoju druhú polovičku. Nikdy nestrácajte nádej a verte, že pre každého na svete existuje ten druhý, napríklad na opačnom konci republiky.
Môžeme len potvrdiť, že táto zoznamka naozaj funguje
Chceli by sme vám touto cestou poďakovať za krásne zoznámenie, vďaka vašej zoznamke som našiel lásku a určite životnú partnerku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Danky a Aničky
Sme s Aničkou dôkazom toho, že sa dá na zoznamke nájsť trvalý vzťah. Pred 6 mesiacmi sme si dali prvé rande, potom druhé, tretie .... A ako sme na tom teraz? Dohodli sme sa na registrovanom partnerstve. V marci 2021 do toho ideme. Danka