Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn
Prihlásenie do vašej zoznamky som nebrala veľmi vážne. A tu som si začala písať s Vitou.
Už mesiace spolu cestujeme po pamiatkach. Medzi nami to iskri a je nám spolu fajn. Sme totiž obaja ID okolo 60tky a tým je to väčší zázrak.
Obaja nám odoslali životní partneri na rakovinu.
Jitka
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Zoznámenie prebiehalo štandardne, po krátkom písaní, sme sa stretli aj osobne a všetko zafungovalo tak ako má. Okrem vzájomných sympatií sme si sadli povahovo a aj záujmami, zmyslom pre humor a odvtedy sme spolu.
Zoznámenie Adély
Zoznámenie prebehlo veľmi rýchlo, príjemné posedenie pri kávičke a plánujeme ďaľšie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary
Musela som prekonať obrovský odpor k zoznamke, nieto ešte k internetovej. Keď mi bolo najhoršie, odpovedala som na jedno jediné zoznámenie.
A je to ten pravý.
Janka a Radko - Plánujeme spoločnú rodinu a v blízkej budúcnosti svadbu
6. 10. 2024 sme sa vďaka vám a vašej aplikácii stretli a zažívame doposiaľ nepoznané pocity. Plánujeme spoločnú rodinu a v blízkej budúcnosti svadbu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla
Musím ešte na záver povedať, že aj keď som bol registrovaný veľmi krátko, mal som z vášho štýlu zoznamky dobrý dojem. Je to spôsobené otázkami v dotazníku, ktoré vyvolávajú ďalšie otázky. Dáva to ucelenejčší dojem o partnerovi, ktorého hľadám .....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka
Už na začiatku písania mi bolo skoro jasné, že je to ten pravý. Stále máme po takmer 2 mesicoch obaja rovnaký pocit, aj keď určite problémy (rozvod atď.) tam sú a budú. Napíšem Vam po roku, či nam to naozaj vydržalo. :)