Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn
Prihlásenie do vašej zoznamky som nebrala veľmi vážne. A tu som si začala písať s Vitou.
Už mesiace spolu cestujeme po pamiatkach. Medzi nami to iskri a je nám spolu fajn. Sme totiž obaja ID okolo 60tky a tým je to väčší zázrak.
Obaja nám odoslali životní partneri na rakovinu.
Jitka
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie A.Ş. a G.G.
Takže namiesto nadávania, sme si zoznamovanie pochválili a potom sme sa pochválili vzájomne a potom by sme ešte chceli pochváliť zoznamku ELITE Date, pretože splnila svoje poslanie a umožnila nám zoznámiť sa (aj keď trochu kurióznym spôsobom, ale čo sa počíta, je výsledok a ten je jednoznačne pozitívny :))
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Veroniky
Potom som sa odhlásil z jednej, v televízii často vysielanej zoznamky a zostal len u ELITE DATE. Tam sa totiž nehrajú na to, že Vám každý deň, ako tie z televíznej reklamy, ponúknu hŕbu návrhov, ktoré však len málokedy vyhovujú tým kritériám, ktoré ste si nastavili. Z počiatku je aj tu návrhov samozrejme viac a nové dostanete v okamihu, keď sa niekto nový vhodný prihlási. Zato sa môžete spoľahnúť na to, že nový návrh od ELITE DATE vyhovuje vašim zadaným požiadavkám a zaoberať sa s nimi nie je strata času.
Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!
No už v nedeľu ráno som si písala s mužom, ktorý bol pre mňa "iný " a zároveň ten, po akom som už dlllho snívala. Napokon sme sa aj stretli, išli do kina, na večeru a ja som bola čoraz viac presvedčená, že toto je ON.
Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme
Zoznámili som sa tu v auguste minulého roka a sme šťastní, že sme sa našli 💕.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky
Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . .
Silvia - Vzájomné sympatie spravili z nášho stretnutia dokonalý začiatok nášho vzťahu
S Romanom som sa zoznámila 20.2.25 po tom ako prejavil o mňa záujem. Vyše 2 týždňov sme si intenzivne pisali, spoznavali sa a nakoniec sme sa rozhodli stretnúť sa. Verime, ze nás čaká spoločný a láskyplný život.